#konsole #ps3 #xbox360 #gtav Mireczki planuję kupić używaną konsolę tylko w celu pogrania w GTA 5. Mam u siebie w mieście dwie oferty PS3 za ok. 350 zł i Xbox 360 za ok. 270 zł. Nie miałem nigdy konsoli, kompletnie się na tym nie znam, którą wybrać?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SinShop: jak chcesz grać online to na xboxie potrzebujesz xbox live gold, na ps3 niczego nie potrzebujesz (dopiero na ps4 jest płatny online).

Wtedy patrz żeby konsola nie była zbanowana + radzę mimo wszystko nie kupować pierwszych modeli, czyli ps3 fat a już szczególnie pierwszych xboxów.
  • Odpowiedz
Szukam jakiejś ekipy Mirków do robienia napadów i innych onlajnowych gówien w wersji na PC.
Mam grę prawie od premiery na pc, ale że tylko jeden znajomy zakupił, to było nas za mało na napady, a z obcymi jakoś nie chcę grać. Coś zepsuję i mnie o-------ą, a wierzę, że Mireczki wytłumaczą spokojnie co i jak robić coby się obłowić ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gtaonline
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qraape: dołącz do ekipy The Polish Cartel. Po godzinie 20 jest nawet 20 osób na serwerze. W tym tygodniu jest podwójna kasa za sprzedaże z bunkra, więc idzie zarobić nawet 3 miliony dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nova24: ale bzdury. 90 milionów sprzedanych kopii (według pełnej grafiki), a tylko 2% na PC? Więc na PC sprzedano niecałe 2 miliony kopii.
SPRAWDŹMY:
Tylko na Steamie kopię PC ma 10 milionów osób https://steamspy.com/app/271590 a wersji non-steam pewnie kilka razy więcej bo jest trzykrotnie tańsza. Tak więc wiecie już gdzie możecie sobie wsadzić tę grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaPewnoNieZyd: Najlepiej zrób kopie GTA V i w niej graj tylko w singla z modyfikacjami, a czystą wersję GTA V zostaw na GTAO. Ban może polecieć za włączenie GTAO z JAKĄKOLWIEK ingerencją w plikach gry.
  • Odpowiedz
Czemu GTA 5 za każdym uruchomieniem resetuje wszystkie ustawienia? Ustawiam rozdziałkę na 1920x1080, tekstury na b. wysokie, pojawia się monit o restart, co też robię i bach, 800x600 i wszystko low...

#gtav #gta #pytaniedoeksperta #j-------j
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirasy/Mirunie.
Mam I5-3470, 8GB RAM, GTX460.
Tnie mi się GTA V podobnie jak miałem GT9700 512 (albo GTX285 1GB - nie pamiętam), 4GB RAM, i jakiś kijowy AMD X2 (dwa rdzenie).
Wygląda to tak jakby brakowało RAM... Tzn gra chodzi płynnie, ale czasami zacina się. Jak odpaliłem pierwszy raz było super, ale po pewnym czasie zaczęło lagować tak jak na starym sprzęcie.
Sprawdziłem porady w google i nie specjalnie mi pomogły...
Jest mi ktoś w stanie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że Miami Vice stało się ikoną lat 80, warto wiedzieć, iż Don Johnson nie tylko był aktorem, ale również śpiewał. Nigdy nie trafiłem na jego twórczość, dopóki przypadkowo nie usłyszałem w radio w GTA V.
Łapcie, miłego słuchania. :)
#80s #gtav #gtaonline #miamivice #vicecity #rock
Misiekkkk - Jako, że Miami Vice stało się ikoną lat 80, warto wiedzieć, iż Don Johnso...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach