Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
Mam grę prawie od premiery na pc, ale że tylko jeden znajomy zakupił, to było nas za mało na napady, a z obcymi jakoś nie chcę grać. Coś zepsuję i mnie o-------ą, a wierzę, że Mireczki wytłumaczą spokojnie co i jak robić coby się obłowić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gtaonline
- 2
- 1
źródło: comment_Nmn17z5YcexDPX2V2GjD2RFDTJpOG3pf.jpg
Pobierz8
GTA V zarobiło więcej pieniędzy niż jakikolwiek film lub gra w historii

Według Market Watch, GTA V jest najbardziej dochodową grą w historii. Została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedano 90 milionów kopii. Szacunkowo daje to 6 miliardów dolarów przychodu, czyli więcej niż jakakolwiek książka, film, czy właśnie gra wideo. Market Watch dodaje też, że...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
425
Grand Theft Auto V najbardziej dochodowym produktem rozrywkowym w historii

Nie film, nie książka, nie album muzyczny, a gra komputerowa została właśnie okrzyknięta nowym najbardziej dochodowym produktem branży rozrywkowej.
z- 135
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 45
- 399
GTA 3, Vice City and San Andreas were all originally exclusive to the PS2. The series went multi-platform with the release of GTA 4.
Co to za brednie? XD
- 717
SPRAWDŹMY:
Tylko na Steamie kopię PC ma 10 milionów osób https://steamspy.com/app/271590 a wersji non-steam pewnie kilka razy więcej bo jest trzykrotnie tańsza. Tak więc wiecie już gdzie możecie sobie wsadzić tę grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
Nazwisko Ballas (czytane Balas), do tego mulat.
Najwiekszy ubaw klasy.
#gta #gtav #dziecinstwo #gimbaza
2
GTA V najbardziej dochodową grą wszech czasów

GTA V numerem jeden w historii gier pod względem wypracowanych przychodów. Historyczne osiągnięcie i rekord GTA V. Wszystko o GTA V. - gram.pl - Największy polski sklep i serwis o grach, recenzje, zapowiedzi, poradniki - gry na PC, konsole PlayStation, Xbox
z- 0
- #
- #
- #
#gry #gtav #gta #ciekawostki #infografika #ekonomia
źródło: comment_S6h7hCI0GPL1Rnt9TiqWqiqSASQul3It.jpg
Pobierz- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#gtav #gta #pytaniedoeksperta #j-------j
- 1
Mam I5-3470, 8GB RAM, GTX460.
Tnie mi się GTA V podobnie jak miałem GT9700 512 (albo GTX285 1GB - nie pamiętam), 4GB RAM, i jakiś kijowy AMD X2 (dwa rdzenie).
Wygląda to tak jakby brakowało RAM... Tzn gra chodzi płynnie, ale czasami zacina się. Jak odpaliłem pierwszy raz było super, ale po pewnym czasie zaczęło lagować tak jak na starym sprzęcie.
Sprawdziłem porady w google i nie specjalnie mi pomogły...
Jest mi ktoś w stanie
- 6
- 3



























Wtedy patrz żeby konsola nie była zbanowana + radzę mimo wszystko nie kupować pierwszych modeli, czyli ps3 fat a już szczególnie pierwszych xboxów.