Mirki mam problem. Chciałem sobie dzisiaj wejść do GTA Online na PS4, ale wyskoczyło mi powiadomienie, że nie mam zakupionego PS Plus, co jest faktem. Jednakże gram na konsoli brata, który ma zakupione Ps Plus i w przeszlości nie miałem problemów z tym, żeby zagrać online. Nie wiem czy coś się pozmieniało, że teraz każdy musi mieć kupione PS Plus czy co?

#gry #gtav #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypalony: może brat coś kombinował i ustawił inne konto jako główne, z tego co się orientuje to nic się nie zmieniło i jeden ps plus działa na inne konta, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu zużycie procesora w gta 5 mam tak duze? jest ono na poziomie 95%, natomiast grafika jedynie 20-25% przez co mam mało fpsow, problem występuje w innych grach również
#pytanie #komputer #gtav
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z tym ze powinna mieć gra te 30 fpsow


@TadzioNorek: Parujesz 11 letni procesor z 6 letnią kartą ze średniej półki, ja bym takich cudów nie oczekiwał xD TDP procesora to 105W a GPU 150W, imo problem nie tu leży ¯\_(ツ)_/¯ GTA to też dosyć wymagająca gra ʕʔ
  • Odpowiedz
Czy tu są jakieś mirki, którzy grają w gta V na dwurdzeniowych procesorach ?? Ja gram na amd athlon 3.0 ghz podkręconym do 3,61 ghz i wszystko jest git. Płynność gry jest na takim poziomie, jak u kumpla na komputerze z 4rdzeniowym procesorem. Jak jest u was ?? Minimalne wymaganie gry to podobno wymagają 4 rdzeniowe procesory. Teksty typu ,,słaby masz sprzęt'' to kiepski argument.
#gtav #gta #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@only: Przy mojej płycie głównej jest nawet szansa na zainstalowanie karty graficznej 4 gb ale nie chciałem takiej karty graficznej. Przy mojej płycie głównej mogę zainstalować nawet 16 gb ram ddr2 oraz 4 gb karty graficznej ale nie chciałem takiej karty. Wolałem słabszą ze względu na fundusze.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu ruscy ukradli mi hasło do konta Rockstar, na którym było GTAV. Zorientowałem się po około dwóch tygodniach. Po jego odzyskaniu mam w GTA Online nabity level 472 i ponad 1,2 mld kasy. Jak tego dokonali w tak krótkim czasie? Dodam, że wcześniej grałem w GTA Online łącznie może przez pół godziny także możemy przyjąć, że przed przejęciem konto było praktycznie nieużywane.

#gtav #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav wiecie może czy panto (ten mały smart) jest dostępny w GTA online? Nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie internetowym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle w temacie skuteczności systemu banów R*

I have over 1.9 billion on my account of modded money I used a menu to spawn in. I am level 399, the first 300 levels were cheated in. I never cheat against other players. The worst I do is crash other hackers.

Dozens of innocent players got banned today, yet, even though I have been modding near daily for well over a year, Rockstar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach