
kielishek
via AndroidNie wiem co to ostatnio się dzieje ale wejść do sesji w GTA V to jakaś katorga, łączy się i łączy i nic z tego nie ma... Ktoś miał podobne problemy i je rozwiązał? #gtav #gtaonline
- Adammik
- Cronox



Komentarz usunięty przez autora
34

nie byłoby na to hejtu.
Wykop.pl