Po ostatniej aktualizacji przestało mi działać #gtav. Prawdopodobnie winowajcą jest Script Hook V. Z tego co poczytałem na necie, to nie tylko ja mam z tym problem, ma ktoś może rozwiązanie, oczywiście oprócz grania bez dodatków?
Dobra mirki niech ktoś mi wytłumaczy do jasnej pawlaczowej dlaczego nie mogę wziąć udziału w żadnej misji od; Lamara, Gerarda, Simeona, Rona, Martina. Kiedyś grałem na PS4 i tam przeszedłem fabułę ale teraz kupiłem sobie na PC i zacząłem grać online wiec fabułę lekko tylko liznąłem. Mam 23 lvl (w gta) i nie wiem co jest przyczyną zablokowanej opcji "wkręć się na akcje". Musze zrobić fabułę najpierw czy co?
#gtaonline #gtav #
Pobierz
źródło: comment_cqUd29oQQap01JV9GWf7FuOXUdlAttP8.jpg
@Zbitakablem: kłódka może wynikać z problemów z serwerami. Albo ze zbyt niskiego levelu, chociaż 23 raczej powinien pozwalać się wkręcić wszedzie u Geralda i Simeona. Obejście wyżej Ci podałem - wybierasz sobie akcję z menu i tyle.
Mówcie co chcecie, że cheaty błeee etc. Otrzymałem w okolicy dnia premiery online 1 X 2013 jakieś 500 mln po migracji konta na ps4 na dzień dzisiejszy zostało mi jakieś 150 mln. (przed ostatnim updatem ok.300 mln) początkowo nawet nie śniłem, że takie pieniądze można wydać w tej gierce, mając entity xf za 75000 lub addera za mln. A Panie jak miałeś apartament z 10 miejscami na pojazdy i na 3 bmxy
Ciag dalszy historii ze ze zbugowanym zadaniem. Po nie udanym zadaniu przez buga udalem sie do nowej sesji zeby jeszcze raz zaczac misje i od razu po rozpoczeciu misji zdziwilem sie bo celem misji nie bylo zestrzelenie samolotu tylko dalsza czesc zadania zeby odzyskac #!$%@? z wraku.

Wiec mysle o fajnie chyba sie odbugowalo, nic bardziej mylnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrak samolotu stal sie przezroczysty co uniemozliwia
Pobierz
źródło: comment_EWzxzQargT5SwtUIvisYdQvaetAkPGoK.jpg
Ale zbugowane te misje w nowym update co dzien znajduje nowy gamebreaking bug (albo tragiczny game design) czy to ze cel nagle znika, albo nie da sie jezdzic pojazdem i trzeba prosic kogos zeby jezdzil albo nieskonczony respawn przeciwnikow. Balans trudnosci w tych misjach to tez porazka, preparation jest 10x trudniejsze niz heist 1 i zwlaszcza 2 ktory mozna przejsc z zamknietymi oczami bo nic doslownie nic nie ma tam trudnego.

A
Pobierz
źródło: comment_gpU6YXAygbONlAL0LXDxOpAtHTcEgY6e.jpg
Zastanawia mnie czemu ludzie oburzają się na mikropłatności w grach AAA jedynie w najbardziej ekstremalnych przypadkach typu SW #battlefront, podczas gdy normalnie to tolerują. Nie mówię tutaj o grach free2play, mam na myśli tytuły za które najpierw płacisz w sklepie, potem jeszcze musisz kupić coś za prawdziwą kasę jeśli chcesz czerpać przyjemność z gry zamiast godzinami grindować.
Już same DLC było modelem biznesowym dającym duże pole do nadużyć, ale mikropłatności w
@oficer-prowadzacy: Mam dokładnie takie same zdanie o tych idiotach zaciekle broniących mikropłatności. Trzeba być chyba skończonym imbecylem, aby nie widzieć jak poziom gier znacząco spadł od kiedy producenci obrali taki model biznesowy.

A najgorsze są barany twierdzące że firma musi na jak najwięcej zarobić, ale co mnie jako konsumenta to w ogóle obchodzi? Ja chce dostać tylko dobry jakościowo produkt i kondycja finansowa procudentów mnie szczerze mówiąc gówno interesuje.
nie byłoby na to hejtu.


@oficer-prowadzacy: Ludzie narzekają na to, że nie ma bezsensownej góry pieniędzy, jak w poprzednich częściach oraz na zapowiedziane kiedyśtam w nieokreślonej przyszłości możliwe mikrotransakcje, które nikt nie wie jak mogłyby wyglądać. IMO o ile kiedyś będą to będą raczej wyglądać jak w FM6 niż w Battlefroncie 2.
Carpacki były zawsze i też nikt nie narzekał bo to zawartość dodatkowa. Jak mi się podoba to kupuję, jak
Miał już ktoś w #gtaonline misję/event z poszukiwaniem skarbu? Wydaje mi się, że to akcja promocyjna #reddeadredemption2.
Niżej w spojlerze opiszę na czym to polegało


Generalnie mega event, i nie chodzi mi tu nawet o samą nagrodę, ale w końcu jakaś odmiana od tej onlajnowej monotonii. Liczę że w przyszłości będzie takich więcej.
#gtav #gry #reddeadredemption #rdr #rdr2
Pobierz
źródło: comment_PjCCfmliqoW6vsl9TO4w9e8qw8G1YErx.jpg
@qlimax3: Patrząc na to wszystko realistycznie, chyba nie mamy co liczyć na rozwój singla. Kiedyś to chociaż bronie i auta z multi tam udostępniali, a teraz zlali nawet to. A sam nakład pracy który w to włożyli... cóż, może to nawet lepiej. Więcej takich mało kosztujących pierdółek i multik będzie ciekawszy.
@Myrten: Ja nie mogę za nic przejść przygotowania z kradzieżą Avengera bo randomy nie rozumieją że do tej misji trzeba mieć celownik termowizyjny i giną po chwili. 8 razy próbowałem i dałem sobie spokój xD