Da się jakoś poprawić grafikę GTA V na PS4? Jest napchane tyle filtrów i bluru, że wygląda przez to ohydnie. Wersja na PS3 wyglądała naturalnie, o niebo lepiej.
#gtav #ps4
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat759: Szkoda że jeszcze nie podróżuje w czasie... Brakuje jeszcze tylko latającego auta i motocykla z napędem odrzutowym... A nie chwila, takie wynalazki też już wprowadzili...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat759: Ja nie jestem fanem tego bo uważam że takie wynalazki po prostu nie pasują do tej gry, zrobili z tego jakieś Saints Row Online z makropłatnościami i grindem.
  • Odpowiedz
Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupiłem mu za to konsole #xboxone S, bo o takiej marzył. Wcześniej dużo osób mówiło, że nie podłączę jej do telewizora kineskopowego(taki mamy) i co??? jak widać na załączonym obrazku, udało się!! I niech ktoś mi teraz powie, że trzeba kupić płaski bo do starego nic nie podłączę. #gtav pięknie śmiga :) Za resztę kasy miał sobie kupić
PanDoniczka - Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupi...

źródło: comment_Qcxfthw1yW8P7M4VDVRtX2Kk9gtAzprZ.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mogę w tym launcherze pobierania np. zacząć pobieranie rano, zapauzować, wyłączyć komputer i dokończyć wieczorem? Czy zacznie mi się pobierać od nowa?
#gta
#gtav
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dział wam #gtav ? U mnie cały czas wyskakuje komunikat, że nie może się połączyć z serwerami rockstar. Nawet w offline nie działa.

#gry #pcmasterrace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Gdzie kupię GTA V jak najtaniej oczywiście i z dobrego źródła ( ͜͡ʖ ͡€) Za mniej, niż 100 gdzieś kupie? I do wersji pudełkowych dodają kodzik?
#lowcygier #gry #gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adamus56: to że RS nie wydał nawet dłupiego 5h DLC do SP, to tego nigdy nie zrozumiem.
Dla nich to pewnie kilkanaście dni roboty przy małym nakładzie sił i środków, a kasa z tego byłaby liczona w MLN. Wystarczyłoby żeby wycenili DLC na $15...
  • Odpowiedz
@zweed_poet: Próbowałem, zrezygnowany włączyłem Fife, a gta dalej sie ładowało w tle i nagle, cud, włączyło sie xD jednak po chwili wywalił mi znajomy błąd (mody) i znowu nie mogę włączyć, ehh xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@ActiZ
Witaj.
Tu zespół Rockstar Polska.
Podejrzewamy iż gra została zakupiona kradzionymi pieniędzmi.
Prosimy dostarczyć dowód iż pan legalnie zarobił te pieniążki na grę.
Pozdrawiamy
  • Odpowiedz
Czy jest sposób na pobranie szybciej gta z social cluba? 73gb z ich serwerówdo udręka.
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach