Mireczki właśnie dostałem maila od Rockstara, że mój adres e-mail do konta social club został zmieniony. Co robić? Wysłać im zgłoszenie do supportu i coś jeszcze? Trochę się obsrałem
#gtav #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka wpisów niżej jest film od generatora frajdy. O co tam chodzi? To jest tak jakby alternatywa dla #gtaonline ? Taki po prostu mod z trybem online tak? #gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież to jest złoto absolutne xD Nie wiedziałem, że takie serwery dalej istnieją. Pamiętam jak z osiem/dziewięć lat temu w podstawówce z kumplami graliśmy na takich roleplayowych serwerach w SAMPa lub MTA. Z tą różnicą, że wtedy się komunikowało przez czat, a teraz przez majka. To jest cudowny filmik xD
#generatorfrajdy #gtav #samp #mta #gtasa #gimbynieznajo
realbs - Przecież to jest złoto absolutne xD Nie wiedziałem, że takie serwery dalej i...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #gta #gry Jest w ogóle jakiś sposób na wejście do bazy wojskowej na zachodzie mapy bez dostawania gwiazdek? Wiem, że jest tam dużo fajnych, unikatowych samolotów i pojazdów, a zawsze byłem fanem latania w gta, ale jak tam wejdę to od razu 4 gwiazdki i po ptakach. Nawet z kodem na nieśmiertelność to nie ma sensu, bo mimo tego, że mi nic nie zrobią, to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rnck: wszystkie mody są legalne dopóki nie korzystasz z nich w gta online. Nawet gdybyś chciał to nie będziesz mógł przez przypadek wejść bo skrypt blokuje wejście
  • Odpowiedz
Jeśli ustawimy jasność na prawie minimum, tak około 3 słupki, i limit klatek (do 30 FPS), to inaczej się to odbiera, na plus.
Tak jak gram w Multiplayer z ustawionym klatkarzem bez limitu, to jednak lepiej się wczuć w miasto z niskim FPS. Jest klimat. Nie pasuje ta mydlana płynność w tym kartonowym świecie.
Dodatkowo ta świetna muzyka. Radio często się dostraja do danego miejsca i pory dnia, gdy wsiadasz do
rukh - Jeśli ustawimy jasność na prawie minimum, tak około 3 słupki, i limit klatek (...

źródło: comment_lbYEhS07XvhDQgBdB08j8STpijFh2fFk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie miereczki mam mały problem w #gtaonline otóż z powodów technicznych nie grałem około miesiąc w gtaonline i dziś postanowiłem pograć. Chodzę sobie moją postacią i zauważyłem, że mam zero pieniążków na koncie bankowy ( _) sprawdziłem historię transakcji w maze bank no i pokazało, że całe moje 600k (w jednej transakcji) zostało wydane na nieruchomości. Wcześniejsze zakupy to była rozrywka itd. za grosze. Dziwi mnie fakt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeszedłem znowu GTA V, tym razem z-------m Michaela xD Najbardziej s-----------e zakończenie #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś ze mną pogra w GTA V?
Nie grałem rok i potrzebuje kogoś do oprowadzenia i do grania dzisiaj
Wymagania:
Discord(zalecany)
Ts3
+13 lat
#gta #grandtheftauto #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach