Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Mireczki właśnie dostałem maila od Rockstara, że mój adres e-mail do konta social club został zmieniony. Co robić? Wysłać im zgłoszenie do supportu i coś jeszcze? Trochę się obsrałem
#gtav #pcmasterrace
#gtav #pcmasterrace
@BloodDeath94 a w majlu nie ma info że jeśli to nie ty zmieniłeś to kliknij link czy coś?
- 0
@try_catch_finnaly jest napisane, żebym się skontaktował z supportem
@zlote-golabki-winiego: bo ich tam nie ma ?
- 0
@zlote-golabki-winiego: kruci
1
W GTA V MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ paliwo ??
Bez spojlera
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Syndromy nadchodzącej aktualizacji:
☑ Wyprzedaż na Steamie na GTA5
☑ Dużo zniżek i bonusów w grze
☑ Problemy z Social Clubem
☐ qabeta zaktualizowane
Pierwszy
☑ Wyprzedaż na Steamie na GTA5
☑ Dużo zniżek i bonusów w grze
☑ Problemy z Social Clubem
☐ qabeta zaktualizowane
Pierwszy
źródło: comment_mewPN7z517qsI06uN3PJH5CBHBHRXDcf.jpg
Pobierz- 2
- 1
Ależ ta gra ma fizykę #gtav

@SynuZMagazynu: Szkoda, że ciało się nie rozpada, ale pewnie są mody.
@SynuZMagazynu fizykę to miało gta 4, teraz to nie ma fizyki
- 0
@Deacs: dzięki wielkie
- 16
Przecież to jest złoto absolutne xD Nie wiedziałem, że takie serwery dalej istnieją. Pamiętam jak z osiem/dziewięć lat temu w podstawówce z kumplami graliśmy na takich roleplayowych serwerach w SAMPa lub MTA. Z tą różnicą, że wtedy się komunikowało przez czat, a teraz przez majka. To jest cudowny filmik xD
#generatorfrajdy #gtav #samp #mta #gtasa #gimbynieznajo
#generatorfrajdy #gtav #samp #mta #gtasa #gimbynieznajo

@realbs: bardzo dobra gra aktorska. Prawie mu uwierzyłem w ten zawał
- 1
#gtav #gta #gry Jest w ogóle jakiś sposób na wejście do bazy wojskowej na zachodzie mapy bez dostawania gwiazdek? Wiem, że jest tam dużo fajnych, unikatowych samolotów i pojazdów, a zawsze byłem fanem latania w gta, ale jak tam wejdę to od razu 4 gwiazdki i po ptakach. Nawet z kodem na nieśmiertelność to nie ma sensu, bo mimo tego, że mi nic nie zrobią, to
- 1063
- 910
2
Nowa wersja moda graficznego do GTA V. Wygląda znakomicie!

NaturalVision ✪ Remastered
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 7
Jeśli ustawimy jasność na prawie minimum, tak około 3 słupki, i limit klatek (do 30 FPS), to inaczej się to odbiera, na plus.
Tak jak gram w Multiplayer z ustawionym klatkarzem bez limitu, to jednak lepiej się wczuć w miasto z niskim FPS. Jest klimat. Nie pasuje ta mydlana płynność w tym kartonowym świecie.
Dodatkowo ta świetna muzyka. Radio często się dostraja do danego miejsca i pory dnia, gdy wsiadasz do
Tak jak gram w Multiplayer z ustawionym klatkarzem bez limitu, to jednak lepiej się wczuć w miasto z niskim FPS. Jest klimat. Nie pasuje ta mydlana płynność w tym kartonowym świecie.
Dodatkowo ta świetna muzyka. Radio często się dostraja do danego miejsca i pory dnia, gdy wsiadasz do
źródło: comment_lbYEhS07XvhDQgBdB08j8STpijFh2fFk.jpg
Pobierz- 4
- 5
- 3
Drogie miereczki mam mały problem w #gtaonline otóż z powodów technicznych nie grałem około miesiąc w gtaonline i dziś postanowiłem pograć. Chodzę sobie moją postacią i zauważyłem, że mam zero pieniążków na koncie bankowy ( ಠ_ಠ) sprawdziłem historię transakcji w maze bank no i pokazało, że całe moje 600k (w jednej transakcji) zostało wydane na nieruchomości. Wcześniejsze zakupy to była rozrywka itd. za grosze. Dziwi mnie fakt
- 2
Przeszedłem znowu GTA V, tym razem z-------m Michaela xD Najbardziej s-----------e zakończenie #gtav
konto usunięte via iOS
- 2
@appylan: Najlepsze zakończenie jest wtedy gdy wszystkim udaje się przeżyć.
- 2
@zirytowana_plaszczka: wiem, za pierwszym razem je zrobiłem. Teraz zaciukałem Michaela zaraz po tym, jak dostał telefon, że jego głupia córunia dostała się jednak na studia xD
- 3
Ktoś ze mną pogra w GTA V?
Nie grałem rok i potrzebuje kogoś do oprowadzenia i do grania dzisiaj
Wymagania:
Discord(zalecany)
Ts3
+13 lat
#gta #grandtheftauto #gtav
Nie grałem rok i potrzebuje kogoś do oprowadzenia i do grania dzisiaj
Wymagania:
Discord(zalecany)
Ts3
+13 lat
#gta #grandtheftauto #gtav
- 1
@Smefu: Jak PC to zapraszamy! Co do nowości to mogę Ci jutro wszystko na TS opowiedzieć ale będę dopiero po 23, wcześniej raczej nikomu nie będzie się chciało. Mój RSC: Mateslav
@Korzeniowski wydać 890 zł na pakiety hajsu. Teraz nie opłaca się zaczynać w to grać.
- 0
@slasher0907: strasznie smutne te wszystkie informacje. Dzieki za info!


























https://imgur.com/a/H822Ccz
#gtav
źródło: comment_jQUUdMj9jRtbGndGBCSSuhEZpZBkhdJe.jpg
Pobierz