Wpis z mikrobloga

Z początku byłem zachwycony tym polskim serwerem RP do GTA5 ale to co ten admin #!$%@? z tym Pago to żenada w #!$%@?. Wyrzuca ludzi, żeby Pago mógł wbić na serwer albo odnajduje go jak ten leży pociachany maczetami mimo, że nie powinien się odzywać. No #!$%@?ć to.
Ogółem jest śmiesznie ale te podwójne standardy to żal i radzę wszystkim streamerom #!$%@?ć stamtąd w podskokach.

#twitch #gtav #csgo <--- bo w sumie stamtąd ten Pago się wywodzi
  • 18
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: No żedana że admin dał mu slota bo wypromował serwer. Nikt tam nie grał, Pogowski bawił sie w rp w armie potem przeszedł na gta, zdobył na tym dużą widownie i nagle przychodzi reszta super polskich streamerów i oczekuje że dostanie wszystko bo sa sławni. Pago może sporo ma za uszami ale strefa rp zyje dzięki niemu, więc danie mu rezerwacji slota nie jest niczym dziwnym.
  • Odpowiedz
odnajduje go jak ten leży pociachany maczetami mimo, że nie powinien się odzywać. No #!$%@?ć to.


@Mega_Smieszek: o widzę widz patola Xayoo wypowiada się przy tej akcji, gdzie on i jego kumple, nie mają pojęcia o regulaminie na tym serwerze i mówili, że jak to on może mówić, "jak jest pocięty meczetami i zabetonowany". Na co admin powiedział krótko, u nich nie ma czegoś takiego i postać może mówić i
  • Odpowiedz
@Bazinga50: To admin powinien to powiedzieć wszem i wobec, że Pago będzie miał wolnego slota kiedy będzie chciał a tak dopiero to wychodzi jak się pomyli i pokaże, że #!$%@? ludzi na ekranie xD
@qlimax3: "patola Xayoo" i od razu to dyskwalifikuje cię w jakiejkolwiek rozmowie na ten temat bo masz już wyrobione zdanie. Szkoda tylko, że jest tam typ, który startował na tym serwerze i mówił, że
  • Odpowiedz
"patola Xayoo" i od razu to dyskwalifikuje cię w jakiejkolwiek rozmowie na ten temat


@Mega_Smieszek: no nie wiem, to raczej ciebie dyskwalifikuje, bo bronisz tutaj tylko jednego streamera Xayoo, o którym już masz wyrobione zdanie i nie przyjmujesz argumentów.
Bo wszystkie twoje wątki tutaj tyczą się Xayoo, ale nie piszesz tego wprost. Kto zna sytuację, to dobrze wie o kogo chodzi i o co jest twój ból dupki ( ͡
  • Odpowiedz
@qlimax3: nie bronię tylko jego, widzę masz problemy z czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie pisałem o Xayoo a sytuacji, w którą był wmieszany. Były tam też inne osoby ale dobrze o tym wiesz dickriderze Pago xD Wyjdź mówię ci.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: jeżeli ci nie pasuje regulamin serwera to idź grać na inny. Jeżeli ci nie pasuje że Pago ma wstęp na serwer przed innymi to idź na inny serwer. To ich serwer i ich reguły, albo je akceptujesz albo szukasz innego. A Xayoo to rak i tyle.
  • Odpowiedz
Nawet tutaj? Serio? Zostawcie wypok w spokoju ()
Wracając do tematu, @Mega_Smieszek oraz wszyscy oburzeni, na serwerze nie ma CK (Śmierci Postaci), co za tym idzie, nie można odgrywać zadawania obrażeń śmiertelnych (na streamie xayo w czasie egzekucji słychać jak streamer mówi „poderżnij mu gardło”, jest to lekkie FailRP). Także zmuszanie kogoś do odgrywania „podcinania gardła” i do tego, że nie może zareagować (bo ma podcięte gardło) jak złapią jego „oprawców” to trochę PowerGaming. Wszyscy grający dobrze o tym wiedzą, prosty przykład: przyjeżdża medyk i Cię ratuje, zawsze pyta się „co Ci się stało”, jak mu odpowiesz, że zostałeś postrzelony w głowę (co IRL jest śmiertelne) to medyk odpowie Ci „widzę, że raczej pana drasnęło” (Można to łatwo sprawdzić na klipach u różnych streamerów).

Jeżeli chodzi o wołanie o pomoc, to będąc „pocięty maczetami” miał do tego prawo „bo żył” (pamiętajmy, nie ma CK), mógł odegrać utratę przytomności lub nie (jak w tym przypadku, też według mnie lekkie FailRP).

Dobra i skuteczna egzekucja byłaby, gdyby wywieźli go dalej, np. na jakąś plaże na brzegu mapy gdzie nikt by go nie znalazł (a nie jak w tym przypadku, około 500m od miejsca przeróbki kokainy o którym policja wie :D) i przede wszystkim wywieźli go niekradzionym autem (o którym policja
  • Odpowiedz