#gtav jest martwe na PC. Od 20 minut nikt nie dołącza do mojego napadu mimo sporej ilości zaproszeń :/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, jakieś porady dla nooba? Kupiłem pada od #xbox360 #xbox do PC,i próbuję grać w #gtav #gtaonline. Celowanie to padaka - grać dalej bez autoassista czy zmienić? Na czym mam się skupić? Co byście chcieli wiedzieć zaczynając przygodę z padem, czego nie wiedzieliście?

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanDarcy: trudno powiedzieć bo dochodzi kompersja, potworki, zależy od wysokości terenu, no sporo zmiennych.
No i zależy co liczysz za cały świat, aktualny dostępny limit podróży czy rzeczywisty limit generatora.
No ale na pewno byłoby to w petabajtach.
  • Odpowiedz
  • 1
Online tylko jeśli masz znajomych którzy też będą grać. Z randomami nie ma sensu, szybko się znudzisz.
  • Odpowiedz
kupujac #gtav w rockstar social club moge grac z ziomkami ktorzy graja na steam na jednym serwerze?
różni się czymś gta na steam od tego na rsc?
#gry #gtav #steam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie najbardziej polecacie modyfikacje graficzne do GTA V?
Zależy mi aby po ich zastosowaniu obraz nie był rozmazany, poszarpany, wszystko było ładnie i wyraźnie widoczne na duże odległości, ogólnie aby nie utrudniało to rozgrywki i nie był przesadzony, nie szukam moda do nagrywania klipów z gry a tylko i wyłącznie do polepszenia wyglądu
Ogólnie jeżeli znacie jakiekolwiek modyfikacje które poprawiają realizm to podzielcie się tym, będę bardzo wdzięczny
W gta korzystam tylko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema pobrałem Gta V z strony rockstara wszystko się fajnie zainstalowało ale tak jakby bez mutli ,odpala normalnie gre wszystko smiga ale nie mogę do mutli wbić wie ktoś coś ?
#gtav #rockstar
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hirosek: od środy są problemy z serwerami. Dołącz bezpośrednio do jakiegokolwiek znajomego online lub skorzystaj z opcji Dołącz do członków ekipy.
  • Odpowiedz
Hejka, ostatnio dość głośno zrobiło się o role-playu, więc tu rodzi się moje pytanie. Macie jakiś godny polecenia ? Z voice chatem, fajnie by było, gdyby nie trzeba było czekać strasznie długo na wejście do gry.
#gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszę przyznać, że te Roleplaye z GTA 5 Online to coś pięknego. Trochę szkoda, że mam za słabe PC do grania w to ale jak oglądam streamy ludzi to kisnę srogo xD Co się tam o------a to nie mogę tego pojąć xD

#gry #gtav #ps4
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się jakoś poprawić grafikę GTA V na PS4? Jest napchane tyle filtrów i bluru, że wygląda przez to ohydnie. Wersja na PS3 wyglądała naturalnie, o niebo lepiej.
#gtav #ps4
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat759: Szkoda że jeszcze nie podróżuje w czasie... Brakuje jeszcze tylko latającego auta i motocykla z napędem odrzutowym... A nie chwila, takie wynalazki też już wprowadzili...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat759: Ja nie jestem fanem tego bo uważam że takie wynalazki po prostu nie pasują do tej gry, zrobili z tego jakieś Saints Row Online z makropłatnościami i grindem.
  • Odpowiedz