@nikczemink: Polecam taryfę Nowy Plush, w której za 25 zł otrzymasz: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB Internetu. Dodatkowo bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych masz możliwość dokupienia 5 GB za 5 zł, a także uruchomienia promocji Rok Ważności Konta. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte
  • Odpowiedz
Mirki, poszukuję telefon w rozsądnej cenie spełniającego poniższe wymagania:
- wyświetlacz 5,5" lub większy z rozdzielczością FHD (lub większą)
- slot na kartę pamięci
- wejście słuchawkowe 3,5mm
- android minimum 7
- czytnik linii papilarnych
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szalaputka: pewnie europejska wersja będzie miała b20, poza tym z moich obserwacji wynika, że wersje xiaomi z b20 (szwagra rn3se, żony rn4) mają ogólnie lepsze anteny i lepszy zasięg, niż mój rn3p z Chin
  • Odpowiedz
@Kadzielqa: To dobrze że ludzie lubią różne rzeczy. Przynajmniej nie jest nudno i monotonnie. Ja od 4 lat przerobiłem już sporo różnych Xiaomi i następny też raczej będzie. Stosunek cena jakość którą ciężko przebić.
  • Odpowiedz
chociaz ostatnio sie zaniedbalem, zreszta byc niewyspany w robocie troche ujowo uwierz mi, ale mam co wspominac i zylka eksploratora zaspokojona...
  • Odpowiedz
#telefon #gsm poszukuje telefonu (nie smartfona) dla osoby starszej, duże przyciski, w miarę duży wyświetlacz, przyciski czytelne, nie potrzebne żadne zbędne szmery-bajery, ważne żeby osoba starsza mogła bez problemu się nim posługiwać (rozmowy i smsy). Ktoś ma jakieś doświadczenie lub kupował babci/dziadkowi coś ostatnio? Mam na oku Alcatel 20.04C ale jakoś nie jestem przekonany.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#gsm o co może chodzić? Przychodzę np dzisiaj do pracy mam słaby zasięg internetu (H) po jakimś czasie znika sieć zupełnie i jakby się przeladowuje i jak się pojawia to już lte. Co to za zjawisko i czy można to wymusić żeby nie trzeba było czekać. To się dzieje często więc to nie pojedynczy przypadek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Philopolemus_Fronius: Przecież to jest Nokia 6310i którą flashował każdy Seba w punkcie zdejmowania simlocków na dworcu xD Nokie są ogólnie rozpracowane i jest do nich mnóstwo sprzętu bo 99% przychodu bud z telefonami było dodawanie języków i ściąganie simlocków z telefonów tej marki - przecież nikt nie kupował devkitów od Nokii/producenta MCU/whatever tylko używano któregoś z pierdylionów nieoficjalnych flasherów... Na okołoelektronicznych forach internetowych swego czasu połowa wątków była o flashowaniu
  • Odpowiedz
  • 2
Kilka dni temu przewinęło mi się znalezisko na wykopie na temat porównania abonamentów sieci komórkowych do 30 zł i teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć, ktoś coś widział może? #kiciochpyta #pomocy #gsm #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak udostępniam internet z telefonu to nie działa na laptopie. Tzn pokazuje brak internetu, potem działa przez minutę i tak cały czas. na telefonie jest wszystko ok. Telefon #xiaomi mi a1 sieć Viking mobile. #telefony #gsm #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach