Która sieć najlepsza jeżeli chodzi o prepaid? Głównie net i niewielka ilość rozmów w ciągu miesiąca. #prepaid #gsm #siec #telefonnakarte #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nikczemink
via iOS- 1

Specjalista_Plus
- 1
@nikczemink: Polecam taryfę Nowy Plush, w której za 25 zł otrzymasz: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB Internetu. Dodatkowo bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych masz możliwość dokupienia 5 GB za 5 zł, a także uruchomienia promocji Rok Ważności Konta. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte

ozgino
- 0
@nikczemink: no limits na połączenia i sms a co do internetu to jest 15 gb i przechodzi dalej tak jak pisałam :)
- 1
8
Orange zarzuca Grupie Cyfrowy Polsat sztuczne zawyżanie liczby stacji...

Cyfrowy Polsat podał w ostatnim raporcie finansowym, że ma 9934 stacje bazowe z 4G LTE. Jest to wynik sztucznie zawyżony - twierdzi rzecznik pomarańczowego operatora.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, poszukuję telefon w rozsądnej cenie spełniającego poniższe wymagania:
- wyświetlacz 5,5" lub większy z rozdzielczością FHD (lub większą)
- slot na kartę pamięci
- wejście słuchawkowe 3,5mm
- android minimum 7
- czytnik linii papilarnych
- wyświetlacz 5,5" lub większy z rozdzielczością FHD (lub większą)
- slot na kartę pamięci
- wejście słuchawkowe 3,5mm
- android minimum 7
- czytnik linii papilarnych
- 1
@KiedysMialemBordo: poczekaj na recenzje i sensowna dostepnosc redmi note 5 pro.
@PurpleHaze: na papierze wygląda dobrze ale jeśli dopiero ma się pojawić to na starcie będzie drogi pewnie i nie wiadomo co z lte b20.
- 1
@Szalaputka: pewnie europejska wersja będzie miała b20, poza tym z moich obserwacji wynika, że wersje xiaomi z b20 (szwagra rn3se, żony rn4) mają ogólnie lepsze anteny i lepszy zasięg, niż mój rn3p z Chin
- 1
#gsm #internetmobilny #tmobile #telefony
Mam pytanie bo się nie znam. To jak szybko chodzi internet zależy od tego jaki ma się telefon ? mam KrugerMaz Flow najstarsza wersja i mapy strasznie się kaszanią.
???
Mam pytanie bo się nie znam. To jak szybko chodzi internet zależy od tego jaki ma się telefon ? mam KrugerMaz Flow najstarsza wersja i mapy strasznie się kaszanią.
???
Cześć Mireczki spod znaku #telefony #gsm potrzebuje jakiś tel dla ojca. Najlepiej samsunga smarftona. Ten co miał mu się popsuł. Nie musi być to żaden wypas byle byl ok. Co polecacie? #kiciochpyta #samsung #smartfon
@agnea: aha ( ͡° ͜ʖ ͡°) za tyle to nie poszalejesz delikatnie mówiąc.
J3 2016 wydaje się ok, ewentualnie Xperia E5 może
J3 2016 wydaje się ok, ewentualnie Xperia E5 może
- 1
@Kadzielqa: To dobrze że ludzie lubią różne rzeczy. Przynajmniej nie jest nudno i monotonnie. Ja od 4 lat przerobiłem już sporo różnych Xiaomi i następny też raczej będzie. Stosunek cena jakość którą ciężko przebić.
- 1
8
Telefon komórkowy z przezroczystym ekranem - Sony Ericsson Xperia Pureness

Taka ciekawostka z 2010 roku zaprezentowana przez Sony Ericsson.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#telefon #gsm poszukuje telefonu (nie smartfona) dla osoby starszej, duże przyciski, w miarę duży wyświetlacz, przyciski czytelne, nie potrzebne żadne zbędne szmery-bajery, ważne żeby osoba starsza mogła bez problemu się nim posługiwać (rozmowy i smsy). Ktoś ma jakieś doświadczenie lub kupował babci/dziadkowi coś ostatnio? Mam na oku Alcatel 20.04C ale jakoś nie jestem przekonany.
#gsm o co może chodzić? Przychodzę np dzisiaj do pracy mam słaby zasięg internetu (H) po jakimś czasie znika sieć zupełnie i jakby się przeladowuje i jak się pojawia to już lte. Co to za zjawisko i czy można to wymusić żeby nie trzeba było czekać. To się dzieje często więc to nie pojedynczy przypadek
- 4
@wytrzzeszcz: pewnie jakieś biedne C w wersji mocno embedded
- 2
@Philopolemus_Fronius: Przecież to jest Nokia 6310i którą flashował każdy Seba w punkcie zdejmowania simlocków na dworcu xD Nokie są ogólnie rozpracowane i jest do nich mnóstwo sprzętu bo 99% przychodu bud z telefonami było dodawanie języków i ściąganie simlocków z telefonów tej marki - przecież nikt nie kupował devkitów od Nokii/producenta MCU/whatever tylko używano któregoś z pierdylionów nieoficjalnych flasherów... Na okołoelektronicznych forach internetowych swego czasu połowa wątków była o flashowaniu
Honor Y6 loopuje na logo plusa. Nie ma opcji nawet wejść w tryb hard reset bo od razu wskakuje na ekran plusa. Jakieś pomysły?
#gsm #android #technologia #telefony
#gsm #android #technologia #telefony
- 0
@Bruno_: to nie mój telefon, dostałem go od koleżanki siostry. Ale myślę, że raczej nic nie było przy nim grzebane
@NiesmiesznyPan no to koleżanka ma bardzo drogi przycisk do papieru (✌ ゚ ∀ ゚)☞
No nie da się nic za bardzo zrobić
No nie da się nic za bardzo zrobić
Kilka dni temu przewinęło mi się znalezisko na wykopie na temat porównania abonamentów sieci komórkowych do 30 zł i teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć, ktoś coś widział może? #kiciochpyta #pomocy #gsm #telefony
@Kortu: Nie wiem czy Cię to zadowoli: https://mobilny-ranking.pl/najtanszy-abonament-bez-telefonu-marzec-2018/ lub poprostu https://komorkomat.pl/
- 3
@uppss: b-brandy w tym przedziale cenowym dają radę, szczególnie że nie przepłaca się za "markę"
- 1
@illneverfallinlove: titanium 50. Jak za te 99zl to jako nawigacja chyba ujdzie
@lubielizacosy nie ma do niego karty gwarancyjnej ani nic. Dostałam go na imieniny wiec nawet nie wiem gdzie byl kupiony
7
Korzystasz z Play24? Ktoś może widzieć Twoje dane na swoim koncie.

Wygląda na to, że problem istniał dłużej niż sądzono i nie został całkowicie wyeliminowany w czerwcu zeszłego roku — wciąż zgłaszają się osoby z tym problemem. Co więcej, przynajmniej jeden z Czytelników widział na swoim koncie Play24 dane posiadacza zupełnie nieznanego mu numeru.
z- 0
- #
- #
- #
- #























