Kurde Mirko...

Mam wrażenie, że rynek pracy w #gdansk to jakaś zamknięta szara strefa. Jestem grafikiem, umiem w projektowanie, mam 4 lata doświadczenia i skończone studia. Kompletnie nie mogę znaleźć pracy. W innych miastach też tak macie? Co to za p--------k się dzieje?

Najgorsze, że jak już jakaś rozmowa jest to wszyscy mówią, że portfolio zajebiste itp. Jak pytają ile chcę zarabiać, a ja odpowiadam, że możemy wystartować od 3.5
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mechaos: A co byś chciał robić?

Żeby umiejętności poparte bardzo dobrym portfolio mogły być docenione (finansowo) potrzebni są z odpowiednio dobrzy klienci. Pytanie - czy takich klientów jest na tyle dużo aby opłacało się firmom kogoś zatrudniać.

Tak, bywa, że tak też to działa.
  • Odpowiedz
@mechaos: głupio mi się wymądrzać i doradzać, bo jestem tylko szarakiem, który z Twoją dziedziną nie ma wiele wspólnego. Jednakże nie pomyślałeś o tym, żeby samemu być sobie firmą?
Ewentualnie związałbyś się z kimś z e-commerce, razem zbudowalibyście markę, marketing, bazę klientów.

Jak się potrafi coś fajnego, to warto zostać chociażby na próbę "grubą rybą" i namieszać.
  • Odpowiedz
Hej, mój syn wymyślił sobie, że chciałby mieć koszulke z napisem „Elektroniczna awaria” jako fan elektronicznych gadzetow. Koszulke zamowic umiem, ale zdolnosci graficznych zadnych. Czy w wolnej chwili moglby ktos taki jakis prosty projekt stworzyc? Za cos fajnego moge oplacic Pyszne.pl, albo przeslac na jakies browarki.
#grafika #grafikakomputerowa #logo #projektowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z #grafika #grafika3d #grafikawektorowa
Potrzebuję jakieś dobre źródło mockupów do wklejania plakatów, logo, grafik itp. takie miejsce gdzie jest 100% pewności że plik psd, czy png chociaż jest całkowicie legalny do użytku komercyjnego na małą skalę za darmo.
Robię małą prywatę i potrzebuję zaprezentować grafiki, a nie chcę poświęcać dniówki na robienie własnych mockupów ʕʔ
Najlepiej żeby było to coś w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach