Eksperymentuję po nocach jak walorami podkreślić że morda jest przyciśnięta do szyby. Może mało czytelne, ale i tak to na tyle stylizacja, że se można pozwolić na odskocznie od rzeczywistości czasem ʕʔ

https://www.instagram.com/womaszwomasz/

#tworczoscwlasna #ilustracja #grafika #grafikakomputerowa
potrzebne-informacje - Eksperymentuję po nocach jak walorami podkreślić że morda jest...

źródło: comment_162536445703PwIgLf0BppsNSZ3vcCF0.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, Mirabelki, Miłośnicy tagów #grafika #grafikakomputerowa #photoshop ,

Zwracam się z pytaniem, czy ktoś z Was dysponuje czasem i chęciami, aby wykonać projekt baneru reklamowego?
Bez udziwnień, jedna grafika i trochę tekstu, podeślę własną próbę (xD) aby się na niej wzorować lub nie.
Oczywiście, nie za darmo.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracując kilka lat jako tester automatyczny... postanowiłam się przebranżowić. Na razie chcę się skupić na bardzo dobrym ogarnięciu HTMLa, CSSa, Bootstrapa, może nawet Tailwinda. Wcześniej na studiach robiłam już różne rzeczy... ale zauważyłam, że "cięcie layoutów" i pisanie pod niego kodu szkieletowego strony sprawia mi bardzo dużo frajdy.

Wpadłam na pomysł, by kupić jakieś 3 projekty (same grafiki/designy) różnych stron (coś ala landing page, jakiś blog, strona firmowa)... pociąć je... i robić to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@truskawkowe_ciasto: jak kupujesz taki layout na standardowej licencji to nie możesz go sprzedawać dalej, to już by wymagało kupienia rozszerzonej licencji które są zwykle bardzo drogie (np zamiast 10$, to 500$). Nie przychodzi mi do głowy co byś mogła wykorzystać żeby odsprzedawać potem. Lepiej chyba po prostu kupić jakieś na zwykłej licencji i pociąć pod portfolio, a jak już ogarniesz to porządnie i zaczniesz zarabiać, to dogadać się z jakimś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli chodzi o wykorzystywanie twoich animacji jako reklamy (o ile firma nie ma do nich praw) to chyba się to kwalifikuje pod art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i jest ścigane z urzędu (z tego co wiem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fotografia #grafika
poleci ktos jakis łatwy w obsłudze program do poprawy kolorów zdjęć w języku polskim? potrzebuje cos dla taty, potrzebne tylko zwiększenie nasycenia kolorów i inne tego typu podstawowe opcje.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Kojarzycie może czy istnieje generator losowych plików SVG(chodzi mi o losową składnie - często błędną by przetestować parser, wygląd danych plików mnie nie obchodzi)?

Dodatkowo może istnieje jakaś metoda na wyszukiwanie w sieci i pobieranie tysięcy różnych plików svg?

#grafika #informatyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qarmin: nie znam się ale może google custom search api po obrazach z filetype:svg? tylko jest limit na darmowej wersji 100 wywołań na dzień
  • Odpowiedz
@Aramil: Hmm... Ciekawe rozwiązanie. Jedynym problem jaki widzę, to jest to, że testowana będzie jedynie część dotycząca sprawdzania czy wszystko zostało poprawnie domknięte i czy występują jakieś problemy ze specjalnym zagnieżdżeniem.
  • Odpowiedz