Wpis z mikrobloga

Hejka miraski mam dosyć januszexow i korpo oraz pracy z ludzmi. Musze wymyślec nowy pomysł na życie i myslalam o kursie grafiki/frontend developera. No inny plan to #!$%@? sie lub pojscie na doktorat, ale i tak mnie pewnie nie przyjma bo nie mam publikacji chyba ze to szkolnictwo wyższe już serio tak nisko upadlo. Na razie nie wymyśliłam innych opcji.
Jak myślicie w ile ogarne takie jakies #!$%@? stronek innym ludziom (totalnie freelancersko, ogłosić się na jakimś olx i robic jakims #!$%@? kosmetyczkom czy innym stronke tylko żeby mieć na robackie zycie).
Możecie polecić cos do nauki
Albo polecić jak umrzec bezboleśnie
Papa
#depresja #nerwica #nerwicalekowa #pracbaza #it #grafika
  • 24
@Positano1 dzieki dzieki nie wiedziałam jak to wygląda
Moja koleżanka ostatnio postawiła na jedną kartę kupila aparat i od 2 miesięcy robi foty na potrzeby sluby komunie chrzciny hrhe i wyciaga 6k miesięcznie wiec myslalam ze tez bym mogla spróbować sobie zrobić taki freelance
@Ile_bedziemy_cierpiec: miałem znajomego, który otworzył firmę właśnie z takim planem jak ty żeby robić jakieś proste stronki dla salonów kosmetycznych, fryzjerów restauracji i za dobrze mu nie poszło, wszyscy chcieli zrobić jak najtaniej, zleceń mało i konkurencja duża w postaci studentów którzy zrobiliby nawet za darmo stronę, bo chcą się wbić w rynek programowania.
@Ile_bedziemy_cierpiec: możliwości jest masa. To zależy na czym się znasz, czym się interesujesz. Tanio kupić i drogo sprzedać to najstarszy i wciąż najskuteczniejszy sposób zarobkowania więc możesz zacząć od drobnicy na vinted czy allegro a potem może jakiś sklep w internecie. Nie znam Cię więc trudno mi podać jakiś konkret ale może sklep z artykułami do szydełkowania na allegro skoro na tym się znasz.