#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem początkujący w dziedzinie grafiki. Szukam rozwiązania otóż tworzenie loga raczej mi nie idzie, nie czuje tego ale za to tworze cała reszte graficzną: plakaty, banery, wizytówki itp. Czy są tu osoby, które miały ten sam problem bo nie wiem jak pokazać w portfolio swój projekt (pod reklame) plakatu, baneru jeśli nie tworze loga a bez loga to już tak nie wygląda i nie bedzie przykuwało uwagi.

#grafika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to znaczy, że grafik ma problem z logami? Logo tworzy się tak samo jak wszystko inne i co najwyżej nie będzie to logo dobre (lub takie, które nie pasuje z jakiegoś względu tobie). Stworzyłem kilkanaście a może nawet już kilkadziesiąt logotypów. Wyszło mi może z 5. Reszta nie wyszła ale tylko według mnie. Klienci byli zadowoleni.

I tak samo jest z wszystkim innym: choć trzaskam mnóstwo bardzo różnorodnych projektów to nie mam
Bartholomew - Co to znaczy, że grafik ma problem z logami? Logo tworzy się tak samo j...

źródło: comment_1625758964oUhWbZUasz92CwQZY3gsc8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanMieszko: sprawdź dwie rzeczy:
1. Czy nie masz przy eksporcie zaznaczonej opcji "Ukryj wszystkie oprócz zaznaczonych".
2 Związane z poprzednim - czy nie masz obiektów na osobnych warstwach
  • Odpowiedz
@PanMieszko: W ustawieniach dokumentu musiałeś ustawić dodatkowo, że nie chcesz mieć przezroczystego tła.
Miałeś ustawiony na #FFFFFF00 Te ostatnie 2 są na alfę.
  • Odpowiedz
Cześć,

Kiedyś sam sobie składałem kopa, niestety już nie jestem "na czasie" w doborze podzespołów więc potrzebuje Państwa porady.

Chce zakupić komputer do gier + obróbka graficzna.
Fundusze : 6-10 kPLN
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kien osobiście nie polecam składać czegoś na zaś, bądź kilka msc przed już sugerować się zestawami, bo coraz to nowe rzeczy wychodzą i tak pół roku temu zestaw mógł byc dobry teraz już nie jest. Jeżeli chodzi o Intela i Adobe to już zniknęło, kiedyś faktycznie tak było że względu na quick sync jednak teraz ta bariera się zatarła i równie dobrze radzi sobie AMD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lark96: Łap zlecenia po prostu. Ewenrualnie polecam szkolenie z UI/Ux design masterclass lub eduweb. Jak masz tr projekty testowe to podeslij je z krótkim opisem co i jak to może będę ci w stanie pomoc bo pracowałam również jako DTP i jako digital
  • Odpowiedz
@Lark96: do portfolio możesz wrzucić co chcesz, o ile jest to Twój projekt. Jak do mnie przychodzą ludzie na ux juniora to najcześciej mają w portfolio albo projekt dyplomowy albo jakieś robione do szuflady.

Skoro robisz zadania testowe pod digital i wytykają Ci brak doświadczenia, to jest to dla mnie żaden feedback. Dowiedz się dokładniej gdzie masz digitalowe braki i pracuj nad nimi, nawet jeśli mają to być projekty do
  • Odpowiedz