#kikiswiat czemu wy na Kamila mówicie Jaś (Jasiek) i kim jest ten Przemek? (Nie siedzę na wykopie a osobiście oglądam Kamila na bierzaco od paru lat i zastanawiam się o co chodzi)
Djdjdjdjjsjdjd


Przegrywamy w barażu 2:3 ze Szwecją.
z

Rocznica
od 17.11.2025
Gadżeciarz
od 18.11.2014
Mikroblogger
od 03.02.2015
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia