Witam serdecznie,
przymierzam się do wysłania portfolio na WES w Krakowie. Czy ktoś mógłby pomóc ocenić/doradzić co wysłać do wyrzucić i czy w ogóle wygląda to jakoś sensownie?
#grafika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Potrzebuje zrobic prezent i chcialem taki obrazek z z zalacznika wydrukowac na wysoka jakosc oprawic w czarna ramke i podarowac. Czy jest szansa jakos podrasowac wydruk? Albo czy jest wyszukiwarka takich obrazow gdzies w archiwach polskich lub niemieckich gdzie kupie to w wysokiej jakosci?

#poligrafia #druk #grafika #obrazy #zachodniopomorskie
bylembordo - Mirki,
Potrzebuje zrobic prezent i chcialem taki obrazek z z zalacznika...

źródło: comment_1625572668l5yup2pZd0g3BdEnpr6jAr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: M1 przy grafice ma tylko jeden problem - obsługuje tylko jeden zewnętrzny monitor. Chyba da się to obejść Display Linkiem, no ale sam z siebie dwóch nie ogarnia.
  • Odpowiedz
@patoologiaa: też pracuję na corelu i ploterze tylko że laserowym CO2. Ja mam podłączonego od 10 lat thinkpada, z czasem dołożyłem tylko stacje dokującą za 30 złotych bo USB mi się wyrobiły od ciągłego podłączania różnych napędów. Sterownik plotera i corel przy takich zastosowaniach nie mają dużych wymagań więc cokolwiek weźmiesz będzie działało. Najlepiej przed wyborem sprawdzić dokładną specyfikację plotera, żeby wersja systemu była zgodna ze sterownikami. U mnie był
  • Odpowiedz