Wpis z mikrobloga

#kronikimyrtany #gothic
Skończyłem przygodę z Blizną, świetny dodatek, przemyślana mapa pod względem skrótów i łączenia poszczególnych obszarów, muzyka dostosowana pod każdą miejscówkę dodaje klimatu, jedyne co mi się nie podobało to sama końcówka i wysłanie Marvina do Górniczej Doliny w zasadzie z dupy. Liczę na to ze w remake będą jakieś odmięśnia do tego moda, np dodatkowe opcje dialogowe z Blizna lub Riordianem. Skoro Ulryk został wysłany do Górniczej Doliny to może i jego tam spotkamy, czas pokaże.
  • 5
@Saprofit: O, to ciekawe, jakie są argumenty? Ulryk ze swoimi poglądami bardziej pasowałby do Nowego Obozu. Podeślesz linka gdzie można poczytać takie ciekawostki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DawiD860: właśnie nie mogę znaleźć tego filmu na youtubie, w którym było to nawet przekonująco wyjaśnione... Jak znajdę, to dam znać, ale tak na szybko, to można wskazać kilka ciekawych argumentów.

Wilczy Synowie byli wyznawcami Adanosa i walczyli z wyznającymi Innosa Myrtańczykami, którzy wyparli ich z niemal całej wyspy, a pod koniec kronik, wysłali ich właśnie do górniczej doliny jako skazańców za próbę przejęcia miasta razem z Volkerem. Możliwe, że udałoby