Czy ktoś też ma problem z czujnikiem zbliżenia po najnowszej aktualizacji do androida r w pixelach? Włączając różne testy sensorów w ogóle nie wykrywa czujnika zbliżenia. Double tap to check phone jak i lift to check phone również przestały działać. Nawet ekran się nie wybudza po przyjściu wiadomości. Ktoś miał/ma podobny problem i wie jak go rozwiązać?

#googlepixel #google #telefony #smartfon #teampixel
Artemho - Czy ktoś też ma problem z czujnikiem zbliżenia po najnowszej aktualizacji d...

źródło: comment_1600060012BMKQ2BE6O2c9xGDtCygj9I.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Google wprowadza w błąd jak powinna wyglądać resuscytacja dla dorosłej osoby. W krótkim fragmencie są 3 błędy zagrażające życiu. Co ciekawe artykuł do którego prowadzi tekst nie zawiera tych błędów. Wygląda jakby google skompilowało poniższy test ale samo wybrało błędnie która odpowiedź jest dobra a która zła.

Jak ktoś ograniczy się do google pod wpływem stresu może mieć to opłakane skutki.

#google #medycyna #afera #c---------------a #
Springiscoming - Google wprowadza w błąd jak powinna wyglądać resuscytacja dla dorosł...

źródło: comment_1599992203r8SLIYvAC33IS5dldFpYby.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sprzedam Google Nest mini 2 generacji. Urządzenie jest nowe. Jest to wersja amerykańska. Darmowa wysyłka kurierem. Cena: 120 zł.

Zdjęcia wyślę na priv zainteresowanym

#sprzedam #smarthome #google
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie, że #google umożliwia Wam sprawdzenie "osi czasu" czyli tego gdzie byliście? Część pewnie nie ma tego włączonego, część krzyczy HUR DUR INWIGILACJA a Google i tak wszystko wie, tylko jak ma ochotę to się z Wami tymi informacjami podzieli.

Pokażcie te swoje osi czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #glupiewykopowezabawy #informatyka

https://www.google.com/maps/timeline
Lapidarny - Wiecie, że #google umożliwia Wam sprawdzenie "osi czasu" czyli tego gdzie...

źródło: comment_1599915865G0U7RqRYPlMkS34b2z7Ykb.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@Lapidarny: Hehe, mam to wyłączone. Już jakiś czas temu powyłączałem sporo tych usług historii Google'a, ale oni i tak będą zbierać te dane i nie będziesz mógł im udowodnić że tego nie robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Lapidarny genialne narzędzie. Używam tego do rozpisywania delegacji. Jak wybierzesz sobie konkretny dzień to jeszcze z podziałem no godziny Ci powie gdzie byłeś.
  • Odpowiedz
Jak otworzyć okno Incognito (InPrivate) w Microsoft Edge? Mam tą opcję na szaro bo niby komputer jest zarządzany przez jakąś grupę rodzinną xd Nie muszę chyba mówić, że to mój prywatny komputer i użytkuję go tylko ja. W teorii niby się z tej grupy wypisałem a nadal w niej jestem i nadal nie mogę otworzyć tego okna. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
#microsoft #microsoftedge #przegladarki
Maestro_PM - Jak otworzyć okno Incognito (InPrivate) w Microsoft Edge? Mam tą opcję n...

źródło: comment_1599906843SlK8lgFIoiu1kCf509Yaqp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ashmedai: Nie zapominaj ze w Niemczech masz 10% VAT na telefony, z 23% VAT to jest 384 EUR takze jesli chodzi o tego Janusza na Allegro (zakladajac ze ureguluje ten podatek) zarabi ok. 70 zł od sztuki.
  • Odpowiedz
ej jak to jest jeżeli używam na wykopie jakiegoś maila załóżmy mandżur213@gmail.com i potem tego maila usunę.
To nie mogę załóżyć drugi raz takiego samego konta mandżur213@gmail.com ani nie mogę się zalogować na to konto, teoretycznie można by zrobić tak, że się zrobi miliardy kont po to aby uniemożlwić ludziom robienie kont?
Jak to działa?
#kiciochpyta #informatyka #google #mail
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeopoldStaff:
@radziuxd: a no wiem, trochę niejasno się wyraziłem.
@kmovsky: a jakby to była zgrana akcja jakiejś większej grupy?
Załóżmy nawet atak ze strony jakiegoś państwa.
Chodzi mi o maile, ale też o taką konsekwencję, że jak ktoś ma konto na wykopie i usunął sobie maila, to czy w przypadku jakby nastąpiła akcja przywracania nazw kont mailowych do obiegu to czy ktoś mógłby przejąć moje konto
  • Odpowiedz
Czy ktoś korzysta z aplikacji #google do nadzorowania telefonu dziecka? Chodzi mi o aplikację Family Link. Miałem ustawione filtry, godziny korzystania z telefonu, brak możliwości instalowania aplikacji u młodego, ale jakoś to obszedł i nic nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) W mojej aplikacji ustawienia są aktualne (np. max czas korzystania 2,5h a pod spodem licznik że siedzi już 3h i nic się nie blokuje).
Jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@un_espoir: to kwestia logowania do swojego konta na chrome, nie na gmailu (choć do tego logujesz się danymi z maila)

Jeżeli później zalogujesz się znowu do chroma swoimi danymi, zakładki się zsynchronizują

Najłatwiej sprawdzić na telefonie na chromie czy je masz
  • Odpowiedz
@wspomnienieciszy: pytanie stare, ale może komuś się przyda podpowiedź. Dostęp do gmaila/bloggera/itp. to generalnie dostęp do konta google, więc trzeba uruchomić procedurę odzyskiwania i przejść ją skutecznie. Jeżeli numer był dodany do konta, to już jakiś punkt zaczepienia: https://accounts.google.com/signin/v2/usernamerecovery

https://support.google.com/accounts/answer/7299973?hl=pl
https://support.google.com/accounts/answer/7682439?hl=pl - tutaj jest napisane, że trzeba imię i nazwisko, ale może na tym blogu jest jakaś podpowiedź, która pozwoli przypomnieć sobie co było wpisane w te pola. Ewentualnie jakieś
  • Odpowiedz
@Janusz_Hazardu: Z własnego filmu bez problemu, ale z cudzego to nie wiem jak XD Niby można skopiować ale nie jest to typowy plik z napisami.
Wchodzisz w film, klikasz "..." trzy kropki obok łapek, "otwórz transkrypcję" i otworzy się okienko które możesz zaznaczyć od góry do dołu i kopiuj
  • Odpowiedz