@kidi1: ale co ma jedno do drugiego?
Jeśli ktoś go oczernił za pomocą masa mediów to również za ich pomocą gdzie ma największy rozgłos chciał pokazać swoją stronę. Co w tym złego?¯\(ツ)/¯ Trzeba być w niezwykle zawistny lub upośledzonym albo jedno i drugie by tak argumentować odpowiedzi Krzyśka
  • Odpowiedz
@Maqnez wspólna masturbacja jako próba ucieczki od niekomfortowej sytuacji jest trochę naciągana… ale i tak żal mi tej dziewczyny bo mocno to przeżyła…
  • Odpowiedz
No jak na głównego bossa całej serii, to film jest raczej średni. Poza ukazaniem jej jako hipokrytki i zarzutach o biciu Niemca po kasku, to nic takiego mocnego nie było. Dużo, dużo bardziej zagotowałem się, gdy oglądałem filmy o tych dwóch ohydnych manipulantkach i tej feministce, co go wyjątkowo k*rewsko pomówiła. #gonciarz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz

No niee wiem, takie se. Tak jak komentarze pisały pod filmikiem:
"Cześć, jestem Krzysztof i razem z inną dziewczyną chcielibyśmy pokazać wam prawdziwą twarz Kasi Mecinski"

Nagle zamiast klocków w Tokio jest wąsik kręcący śmigło, nie na to się pisałem xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzalonyOgorek imo to taka odpowiedź w gonciarzowym symbolicznym stylu, bo Kasia chciała mu zniszczyć życie fałszywymi oskarżeniami o coś, czego się dopuścił wonsik w realnym życiu i w tym przypadku już to ukrywała w taki sposób, jaki często feministki wytykają mężczyznom tzn ofiara sama zawiniła.
  • Odpowiedz
#gonciarz czy @tubkas12 to hanna zagulska? Nie da się czytać tego tagu bo jest jeden/jedna p------------c który co 5 minut pisze jakieś wysrywy na temat kg
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiuroInterwencjiObywatelskiej: no sory ale Katarzyn miał prawo zachować się tak jak się zachował. Jej chłop robił „coś” z jej przyjaciółką, nie wiadomo co. Zakładanie że było tak jak mówi ta Aniela to trochę biased podejście. Równie dobrze ktoś kogoś tam wcześniej podrywał a teraz obsrali zbroje i jedno nie pamięta a drugie udaje że została napastowana (bo typ się rozebrał xdd). Całkowicie normalne że Katarzyn zadawała takie pytania bo chciała
  • Odpowiedz
#gonciarz Zaraz, zaraz! Czy ostatni odcinek to wprowadzenie do nowego sezonu serialu? W roli głównej wystąpi ten cały Wonsik i będzie walczył z pomówieniami w internecie, amnezją czy czymś innym?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a gonciarz tylko potwierdza moja teorie że polscy dziennikarze growi to najgorszy rodzaj człowieka, jakie inne środowisko słynie z tyłu wykolejencow?
Przykladow można mnozyc, nieśmieszny grubas HED, ten pedał Jordan, smuggler ktory sie klocil z dzieciakami na łamach GAZETY, wonziu rozumie samo przez się, ta podróba vsauce, ten nazista historyk, dark cuckon, stary podstarzały cosplayer, gruby dredziarz rolejplujacy w simsy, ta borderka z kolorowymi włosami, wąsaty sarmata bijący twojego starego, jaaaa p------e,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach