#gielda NVIDIA ATH
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

NimooZysku
- 3
azirck
via Wykop- 0
@NimooZysku: nawet ATH ma swoje ATH dzisiaj

levzor
via Android- 1
@wypok_user_321: a software? xd
- 2
- 2
Co to za boczniak od 3 miesięcy na BETA ETF Obligacji 6M? to nie powinno tylko rosnąć?
#gielda
#gielda
Wszystkie dzisiejsze zlecenia na ameryczce na zielono, humor gituwa #gielda
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 1
#gielda chyba kupie jakies kosmiczne śmieciuchy pod pąpę z kosmitami
@milpl: czemu chwilowej Twoim zdaniem?
@HAMSKLOSS89: a od kiedy 25% jednego dnia zostaje na stale ?
- 22
#gielda Najgorsze jest to ze 31 marca naganialem na mikrona a sam niekupilem
#gielda ale buja portfelem, przedwczoraj +7k, wczoraj -7, dziś +8 xDD dobrze że to tylko cyferki
@HAMSKLOSS89: poczekaj do momentu aż zobaczysz bujanie po 100 a czasem 200k dziennie, wtedy zaczynają się emocje
- 1
@wypok_user_321: jak będę miał tyle siana to już niczym się nie będę denerwować ;p
- 0
#gielda ciągle się zastanawiam dlaczego poet kręci te kółka
@mafias: nie wiem, ale wbijam w to żeby się odkuć. Tylko poczekam az spadnie do 8 dolkuw
- 3
@milpl: A kusiło mnie po sprzedniu Microna kupić rocket laba
@ja_tu_tylko_na_moment: Pamięciorze musieli sznurówki zawiązać, w końcu zaraz podejście pod kolejne 100% w ciągu miesiąca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 7
- 1
@gonzo91: BULLISZ!
źródło: 1000001007
Pobierz- 0
#gielda
po 1 dniowym krachu ( gdy wyszedłem wczoraj poćwiczyć ) wracamy na prawidłowy tor: tylko w GORE.
adios peroniarze !
po 1 dniowym krachu ( gdy wyszedłem wczoraj poćwiczyć ) wracamy na prawidłowy tor: tylko w GORE.
adios peroniarze !
- 2
#gielda to już z amd po 286 chyba sie na zawsze pożegnałem przy tej pompie pompy pompy pompy wiekuistej





















