@Glupiii: :) raczej nie pozbędę się go bo nie zamierzam rezygnować z takiego diamenciku
PS moja stopa na AVGO: 315.52%

milego dnia i bajo
  • Odpowiedz
@UsmiechnietyAnon +7
#gielda #ai
Poprawcie mnie jeśli się mylę. Micron zamyka Cruciala z powodu AI. Bardziej jako firmie opłaca się klepać cipy do takiego zastosowania niż rynku detalicznego.

Reakcja? Kurs w dół.

Ale skoro opłaca się zamknąć Cruciala i moce przerobowe załadować w AI to w
  • Odpowiedz
#gielda ale typy od $sive dostana w przyszlych 2 tygodniach wiadro zimnej wody na leb wyniki i jeszcze jakies 2 rzeczy oj pieknie poleci tak was wyleszczy ze plakac bedziecie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryzcel: myślę że nie kupowali tej spółki pod najbliższe wyniki. W mojej ocenie póki co dużo się nie zmieni. Iren jakichs wyników nie zrobilo a dwa pozytywne newsy ciągna do góry
  • Odpowiedz
#gielda
Te wzrosty są tak absurdalne ze dojdzie do jednej sesji na ktorej zrobiś -25%. Us100 urósł 17% od dołka w miesiac xd
Przeciez to jest abstrakcja. Wtedy nawet żabkę wywiezie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@Guezeman: każdy może i czeka, ale obecnie rynek jest spompowany wykreowabyni pieniędzmi z opcji. To taka zastępcza tymczasowa płynność pieniądza która w końcu sie zwinie jak to zawsze bywa.

Wiec nawet jak zaczną ludzie łapać to nie ma takeigo kapitału by utrzymać bieżące wyceny
  • Odpowiedz
#gielda Fajnie ze nasraczek tak pompuje, w ramach balansu moje smieci (microslop, ttwo i tsmc) piekna czerwien. Czasami terapia czerwonym kolorem tez sie przydaje ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no, Microna p----------o xD jakbym się nie bawił jak debil to w miesiąc 100% bym zrobil xD

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach