Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 8
#gielda
Dlaczego kupujecie spółki które spadają?
Dlaczego kupujecie spółki które spadają?
@ja_tu_tylko_na_moment: aby uśredniać
#gielda j--------e co ten sandisk xD
źródło: rocket_keofiwtq
Pobierz- 4
źródło: 1000014456
Pobierz- 6
Tak, kupuje AMD na górce, aż tak widać? #gielda
źródło: 1000007863
Pobierz#gielda pomyśleć, że kupiłem tydzień temu microna licząc na minimalny zysk w najbliższym miesiącu, a to mi zrobiło 35% w kilka dni...
@ProfesorP1ZDAN:
Co Ty wiesz o bólu d--y przez zbyt małe wejście xD
https://wykop.pl/wpis/84130321/gielda-ai-poprawcie-mnie-jesli-sie-myle-micron-zam
Co Ty wiesz o bólu d--y przez zbyt małe wejście xD
https://wykop.pl/wpis/84130321/gielda-ai-poprawcie-mnie-jesli-sie-myle-micron-zam
- 2
#gielda ale typy od $sive dostana w przyszlych 2 tygodniach wiadro zimnej wody na leb wyniki i jeszcze jakies 2 rzeczy oj pieknie poleci tak was wyleszczy ze plakac bedziecie
- 12
@RunningMan: 4 akcje dobrałem po 678 bo mnie siur swędział na peronie więc chociaż na obiad zarobię XD
@UsmiechnietyAnon: FOMO- to się nie skonczy dobrze
- 6
- 34
#gielda
Te wzrosty są tak absurdalne ze dojdzie do jednej sesji na ktorej zrobiś -25%. Us100 urósł 17% od dołka w miesiac xd
Przeciez to jest abstrakcja. Wtedy nawet żabkę wywiezie
Te wzrosty są tak absurdalne ze dojdzie do jednej sesji na ktorej zrobiś -25%. Us100 urósł 17% od dołka w miesiac xd
Przeciez to jest abstrakcja. Wtedy nawet żabkę wywiezie
@Guezeman: każdy może i czeka, ale obecnie rynek jest spompowany wykreowabyni pieniędzmi z opcji. To taka zastępcza tymczasowa płynność pieniądza która w końcu sie zwinie jak to zawsze bywa.
Wiec nawet jak zaczną ludzie łapać to nie ma takeigo kapitału by utrzymać bieżące wyceny
Wiec nawet jak zaczną ludzie łapać to nie ma takeigo kapitału by utrzymać bieżące wyceny
- 2
Nagoni mnie ktoś na Qualcomm? Czemu to tak rośnie?
#gielda
#gielda
0
Wiadomo już czemu Rainbow leci...
- 2
- #
#gielda Fajnie ze nasraczek tak pompuje, w ramach balansu moje smieci (microslop, ttwo i tsmc) piekna czerwien. Czasami terapia czerwonym kolorem tez sie przydaje ( ͡° ᴥ ͡°)
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Nie no, Microna p----------o xD jakbym się nie bawił jak debil to w miesiąc 100% bym zrobil xD
#gielda
#gielda
- 10
























#gielda