Mirosławy spod #webdev albo #frontend , podpowiedzielibyście czy dostosowanie stron pod WCAG to jest jakaś wielka filozofia?
Bo tak wstępnie wygląda na optymalizację paru detali, trochę jak pod metadane albo klasyczne #seo (swoją drogą skoro to pucowanie kontentu, to może też wpływa pozytywnie na pozycję?).
Z doświadczenia tych, co wdrażali, powiedzielibyście, czy szykować się na jakieś spektakularne wyzwania czy to raczej nudne poprawianie detali i jeszcze
Bo tak wstępnie wygląda na optymalizację paru detali, trochę jak pod metadane albo klasyczne #seo (swoją drogą skoro to pucowanie kontentu, to może też wpływa pozytywnie na pozycję?).
Z doświadczenia tych, co wdrażali, powiedzielibyście, czy szykować się na jakieś spektakularne wyzwania czy to raczej nudne poprawianie detali i jeszcze





























Chodzi mi o efekt uzyskany np. na tym blogu https://qczaj.pl/blog/
#frontend #pytaniedoeksperta