#firefox #nightly Używam sobie Nightly od kilku dni i właśnie odkryłem, że jak wpiszę literkę "ó" w pole tekstu chatu facebookowego to Nightly się sam zamyka. Tak mi się wydaje przynajmniej, dwa razy pisałem wiadomość i dwa razy urywała się po tej literce, wtedy Facebook przestawał reagować. Sam Nightly działał dalej, a po chwili się wywalał. Ktoś może to sprawdzić, potwierdzić? Thanks from the mountain!
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 4
@Marmite: ...i zamyka się po wpisaniu ó. ;p
- 1
@JesterRaiin: W Facebookowego chata. Tam i ogólnie na całym Facebooku jest czasami takie opóźnienie między naciśnięciem klawisza a pojawieniem się literki, że podejrzewam, iż te pola tekstowe nie są normalnymi polami a każde naciśnięcie klawisza wywołuję jakąś funkcję w JS która coś tam sobie robi i dopiero wtedy ten klawisz wpisuje. Jeśli tak jest, to wina leży zapewne po stronie interpretatora JS. A ogólnie to daje radę ;P
- 1
czasem rozwiązania najprostsze są najtrudniejsze do wdrożenia #html5 #firefox #opera http://strefapi.pl
Czytam sobie artykuł, zazwyczaj powiększam bardzo mocno tekst i strasznie wkurzają mnie takie narośle jak tu z lewej strony: http://i.imgur.com/1qFlK.png Czy da się to jakoś usunąć? Firefox + AdBlockPlus. Zapewne muszę coś wpisać do filtra, ale nie wiem co...
#firefox #adblockplus
#firefox #adblockplus
łoł, chyba przestał wyskakiwać mi ten błąd i przeglądarka się już nie wyłącza. :O chyba się przekonam to tej aktualizacji #firefox.a
wow, zaktualizował mi się #firefox. i dziwny jest, ciekawe czy ciągle będą mi wyskakiwały błędy na niektórych stronach
- 6
Mam pytanie dla osób posiadających #firefox'a. Otwórzcie ten link http://www.youtube.com/embed/47fcqO0syzg?wmode=opaque i włączcie tryb pełno ekranowy. Z jakiegoś powodu u mnie skalowanie nie działa poprawnie. Jest na pełny ekran, ale przeskalowane nearest neighbour i wygląda, słabo. Oczywiście bez określenia parametru wmode=opaque jest ok, ale na wykopie wszsytkie filmiki są z opaque i trochę mnie to irytuje, że nie działa ;/
@kasper93: A, wygładzanie krawędzi? No fakt, widać to. Na poprzednich skrinach jeszcze ten sam filmik był na jednym krótszy o sekundę od drugiego ;p
- 3
@Shepard: Im dłużej zacząłem się temu przyglądać tym bardziej mi się nie podobało... No to zrobiłem sobie skrypt, który zamienia wmode na direct czyli ten sprzętowo przyspieszany i renderowany. I teraz przynajmniej pasek nawigacyjny jest przeskalowany na pełnym ekranie, a nie taki ogromny. http://dl.dropbox.com/u/16282309/YT/direct.png Od zawsze mam tak na YT i zawsze mi tego brakowało na wykopie...
Kurcze, sam nie wiem czy się chwalę czy żalę...
Kurcze, sam nie wiem czy się chwalę czy żalę...
- 1
- 1
FoxyTunes - ten to zawsze ma poślizg w stosunku do nowych wersji #firefox'a ;/
źródło: comment_JlQ5ftypXzqRPzf3WYmqX4t5v925E6Ic.jpg
PobierzZarządzanie Firefox w Active Directory http://banasiak.me/2012/03/zarzadzanie-firefox-w-active-directory/ #windows, #howto #firefox, #admin
źródło: comment_dz8Eu6JKCOKq1MnaF3Ifj0PcXp2SXndE.jpg
Pobierzwrr dlaczego nie da się konfigurować #firefox Sync zaraz po zalogowaniu? Chce wybrać co zsynchronizować a tak wszystko zgrywa. Co mi po opcjach później?
- 1
#firefox 10: zainstaluję z ... przyzwyczajenia.
- 1
- 1
- 1
- 2
http://blip.pl/s/866122711 Nagrany na Blu-ray?? #firefox












Zainstalował już ktoś FF'a 13?
dziękuje dobranoc.