wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 0
@lejzyhy: 250 bodajże, musiałbym komputer włączyć.
@NieznanyAleAmbitny: iś bin wery sad ebały dat
@owczareknietrzymryjski: Time counter do chroma
- 2
#pytanie #firefox
Jak skopiuję ten folder co jest tutaj opisany w FF i wrzucę go później po reinstalacji systemu to będzie działać?
http://support.mozilla.org/en-US/kb/profiles-where-firefox-stores-user-data
Jak skopiuję ten folder co jest tutaj opisany w FF i wrzucę go później po reinstalacji systemu to będzie działać?
http://support.mozilla.org/en-US/kb/profiles-where-firefox-stores-user-data
- 3
- 3
- 0
@pacze_na_ciebie: liczę na nowe osiągnięcie ;_;
@Colo99: Też tak mam, tyle że po odświeżeniu komentarza nie ma. Ale tylko na mikroblogu.
• Wirtualna wycieczka po Firefox OS - Mozilla udostępniła pierwszą wersję do spróbowania
• Po co ci matura? Refleksyjny tekst.
#firefox #firefoxos #firefoxmobile #android #mozilla #matura #mikroreklama
• Po co ci matura? Refleksyjny tekst.
#firefox #firefoxos #firefoxmobile #android #mozilla #matura #mikroreklama
jak się zwie ten dodatek do FF, który ma wbudowaną listę serwerków proxy i jednym kliknięciem łączy? #firefox
@Jon_Shannow: foxyproxy
- 0
@pietras155: nie.
wyłączyło mi się w firefoksie to, że jak otwierałem nową kartę to otwierała się strona z ramkami do innych stron. Jak to naprawić? #firefox
- 1
@Kambodzanin: "Firefox – menu Narzędzia >>> Dodatki. Stronę startową zmieniamy wybierając menu Narzędzia >>> Opcje, karta Ogólne. Dostawców wyszukiwania kontrolujemy klikając ikonę w pasku wyszukiwania i z menu wybieramy Zarządzaj wyszukiwarkami lub przechodzimy do C:\Program Files\Mozilla Firefox\searchplugins i usuwamy zbędną wtyczkę wyszukującą.
Następnie w pasek adresu wpisujemy about:config, sortujemy klucze wg statusu (zmodyfikowane są pogrubione i mają status użytkownika). Klikamy prawym przyciskiem myszy na klucze zaczynające się na browser.search…, browser.startup.homepage
Następnie w pasek adresu wpisujemy about:config, sortujemy klucze wg statusu (zmodyfikowane są pogrubione i mają status użytkownika). Klikamy prawym przyciskiem myszy na klucze zaczynające się na browser.search…, browser.startup.homepage
- 0
@Mass: Dzięki wielkie, zadziałało. Wróciła karta z moimi stronami. To coś od toolbarów znikło.
- 2
@deede: A masz wolne miejsce na dysku? Bo to dziwne, żeby zawsze się po tym samym czasie zatrzymywały.
- 0
- 1
@kitkat82: biznes panie biznessssssss
@Solitary_Man: Wydaje mi się, że działa lepiej, ale może sobie wmawiam ;>
Od jakiegoś czasu w firefoxie (ale nie tylko, chrome też sprawdziłem :/) niektóre(!) obrazki na niektórych(!) stronach mi się nie wyświetlają. Na przykład:
http://awesomescreenshot.com/0fdlgnwb1
http://i.imgur.com/K5LVi.png
Próbowałem
http://awesomescreenshot.com/0fdlgnwb1
http://i.imgur.com/K5LVi.png
Próbowałem
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@jasiulec: czyściłeś historię przeglądania?
- 3
Dlaczego dźwięk w firefoxie mam cichszy (znacznie) od innych programów? Zaznaczam że wszystkie możliwe regulacje głośności mam ustawione na maks, dla samego firefoxa również. Nawet sprawdzałem to już z 5 razy i dalej nie wiem skąd ta różnica. Flash jest taki inny po prostu?
#kiciochpyta #firefox #windows7
#kiciochpyta #firefox #windows7
- 1
@pgmek: sprawdzałem to pińcet razy, dla wszystkich procesów jest wymaksowane :o
@JestemRaiin: w IE i chrome to samo
@JestemRaiin: w IE i chrome to samo
Z serii lepiej późno niż wcale - właśnie odkryłem, że w #firefox można włączyć ładowanie wtyczek na żądanie, wystarczy zajrzeć do about:config i ustawić wartość
na true.
plugins.click_to_playna true.
konto usunięte via Android
- 1
@parachutes: Ale nie idę na zawsze.
- 1
@a_mogl_zabic: pocket
- 0
@a_mogl_zabic: Przecież FF ma synchronizację zakładek.
Ale jest jeszcze GMarks, czyli googlowskie zakładki, przez co możesz dzielić ten sam zbiór zakłądek także z Chromem, a po zainstalowaniu innego rozszerzenia również z Operą.
Ale jest jeszcze GMarks, czyli googlowskie zakładki, przez co możesz dzielić ten sam zbiór zakłądek także z Chromem, a po zainstalowaniu innego rozszerzenia również z Operą.
- 2
- 3
@bastek66: ja sie za bardzo nie znam, ale słyszałałem o jednym specjaliscie, który gdy mu sie lapek zaczal ciac po prostu kupił nowego :)
- 1
- 2
Mam lamerskie pytanie. Czy ktoś wie jak zrobić w przeglądarce #firefox coś takiego, żeby po rozwinięciu pasku adresu pojawiały się tam ostatnio odwiedzane strony, a nie te najczęściej odwiedzane?























Po używaniu Chroma od pierwszych bet do teraz zauważyłem drastyczny spadek wydajności tej przeglądarki. Postanowiłem przesiąść się na najnowszego liska na jeden wieczór (tak samo zrobiłem z Chromem) i nie mogłem się przemóc by jej używać.
Za cholerę nie pracowało mi się wygodnie. A dla minimalnego skoku wydajności (pewnie i tak by to poszło się kochać po instalacji wtyczek) nie warto się przesiadać.
A ty czego