Jest do #firefox dodatek Load Tabs Progresively. Pragnę takiego do #chrome :(
wpisy
Najnowsze
Archiwum

futomaki
- 1
- 1
http://blip.pl/s/767909973 ... niestety jestem tak mocno przywiązany do funkcjonalności TabMix Plus'a, że (z żalem) wracam z #chrome na #firefox'a.
- 1
- 1
#firefox 7 skutecznie uniemożliwia odpalenie bookmarkletu #javascript w pasku adresu za pomocą słowa kluczowego. Paranoja!
- 1
- 2
- 1
#firefox / #chrome: nowa wersja CloudMagic, prócz informacji z #google'a potrafi też przeszukiwać naszego #twitter'a: http://www.youtube.com/watch?v=8RrH-cysl7E
- 1
http://blip.pl/s/728296879 ... ciekawe, że pod Windows, #firefox nie widział dostępnej aktualizacji do 7.0, a dziś zaraportował wersję 7.0.1.
- 1
http://blip.pl/s/730933249 czytaj: wolę korzystać z dziurawej przeglądarki niż wyłączyć sprawdzanie kompatybilności i nadal cieszyć się rozszerzeniami. #firefox
Oraz #firefox 7.0. Zatrzymałem się na etapie 5.0, ze względu na dodatki.
- 2
#firefox 7 używa u mnie o połowę RAM-u mniej, tzn. ok 330 MB a nie 680-700
źródło: comment_2r9E0W5KtJ11E3yDrOTGL8GkbBtkKRGz.jpg
Pobierz- 1
#drogiblipie jak przywrócić http:// itd. do paska adresu w #firefox 7 ?
- 1
#firefox 7: http://blip.pl/s/728296879 <= to bujda na resorach jest. Mam otwarte tylko 4 karty i już 640 MB na liczniku -,-
- 1
#firefox się zaktualizował do 7.0. Zaraz sprawdzę to "zmniejszone zużycie RAM-u i agresywniejsze zarządzanie pamięcią w trakcie długotrwałej pracy".
źródło: comment_6kDB51k8zYr9ijqmERAAQrBlysUqKeC1.jpg
Pobierz- 1
http://blip.pl/s/713818527 odkąd pamiętam jest grupowanie zakładek, pewnie tak długo jak same zakładki więc nie wiem czy ktoś pracował bez tego :) #firefox
- 1





