wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 5
Otwieranie plików PDF w oknie oknie przeglądarki Firefox http://banasiak.me/2012/08/otwieranie-plikow-pdf-w-oknie-oknie-przegladarki-firefox/ #linux, #howto #firefox
Komuś w firefoksie (nowa pusta karta -> podgląd zapisanych tam skrótów) też nie pojawia się miniaturka wykopu? Bo u mnie, od aktualizacji do wersji 14 nie pojawia się ani wykop, ani facebook.
#firefox
#firefox
- 3
- 6
#firefox #nightly #javascript #problem #pomocy
Dzisiaj coś złego zaczęło dziać się z Firefoxem (kanał beta). Próba wejścia na stronę ze skryptami w JS kończy się 30 sekundową zwiechą, po tym czasie okienko, że skrypt może nie odpowiadać. Kliknięcie żeby przerwał wykonywanie skryptu nic nie daje i tak w kółko. Pobrałem sobie Nightly i jest to samo.
Nie mogę wejść przykładowo na tvgry.pl
Dzisiaj coś złego zaczęło dziać się z Firefoxem (kanał beta). Próba wejścia na stronę ze skryptami w JS kończy się 30 sekundową zwiechą, po tym czasie okienko, że skrypt może nie odpowiadać. Kliknięcie żeby przerwał wykonywanie skryptu nic nie daje i tak w kółko. Pobrałem sobie Nightly i jest to samo.
Nie mogę wejść przykładowo na tvgry.pl
@rotfel: +
Ale ludzie nas nienawidzą, bo są z nią podobno problemy. A na moja konfigurację Opera+Linux narzekają już wszyscy poza mną ;D
Ale ludzie nas nienawidzą, bo są z nią podobno problemy. A na moja konfigurację Opera+Linux narzekają już wszyscy poza mną ;D
konto usunięte via Android
- 3
@rzezol: hmm, no w sumie nigdy o tym nie myslalem, moze dlatego, ze w obecnych czasach 300mb w te czy we wte to nie problem
- 3
Po aktualizacji firefoxa mam jakiś dziwny błąd, bug nie wiem nawet jak to nazwać. Po kliknięciu play w filmikach z YT, na jakieś 10 sekund zawiesza się firefox po czym odwiesza się i muszę znów kliknąć play żeby włączyć filmik, mam tak z każdym filmikiem. Ma ktoś cuś podobnego? I ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić?
#firefox #problem #jakzyc
#firefox #problem #jakzyc
#firefox
Po otwarciu nowej zakładki, od wersji 13 można sobie pododawać strony z ulubionych tak aby w nowej karcie były miniaturki tych stron wraz z nazwami.
Kto wie dlaczego u mnie są tylko nazwy, a okienko gdzie powinna być miniatura jest puste? Wszyscy mają ładne obrazki po otwarciu nowej karty w FFa u mnie tak pusto :(
Po otwarciu nowej zakładki, od wersji 13 można sobie pododawać strony z ulubionych tak aby w nowej karcie były miniaturki tych stron wraz z nazwami.
Kto wie dlaczego u mnie są tylko nazwy, a okienko gdzie powinna być miniatura jest puste? Wszyscy mają ładne obrazki po otwarciu nowej karty w FFa u mnie tak pusto :(
- 0
@detektor_szczescia: Ściągnąłem 13 na próbę, oficjalna aktualizacja z 12... Miniaturek nie było dopóki nie otworzyłem strony z miniaturki (mając zamknięte inne karty z szybkim wybieraniem, aby żadna podczas ładowania nie była otwarta), czekałem aż się w pełni załaduje, czasami musiałem powtórzyć 2 razy. Przypiąłem co chciałem... W sumie też głupio, że samemu nie można nic dodać? No i nie bardzo wiem gdzie jest ten dolny pasek szybkiego dostępu z tego
- 0
@endl3ss: Dobra, sprawa rozwiązana.
Po prostu miałem wyłączoną historie na stałe. Włączenie pomogło :)
Po prostu miałem wyłączoną historie na stałe. Włączenie pomogło :)
- 3
Jak w #firefox dodać internetowe czytniki przy subskrybowaniu rss - o tutej http://i.imgur.com/BOMLb.png
W about:config - browser.contentHandlers.types są ustawione Googlowski i Yahoowski, ale tego nie widzi ;(
W about:config - browser.contentHandlers.types są ustawione Googlowski i Yahoowski, ale tego nie widzi ;(
#firefox kto wie dlaczego na youtube pokazuje ERROR po naciśnięciu play, na Chrome wszystko ok?
- 6
- 3
Albo mi się wydaje, albo w nowym firefoxie strony inaczej się przewijają... Nie podoba mi się to. #firefox
- 6
#firefox
No i jest 13.0.1 i poprawione działanie Flasha. Wiedziałem, że coś jest nie tak, bo mi się wysypywał po aktualizacji do 13.0.
No i jest 13.0.1 i poprawione działanie Flasha. Wiedziałem, że coś jest nie tak, bo mi się wysypywał po aktualizacji do 13.0.
- 6
@barytosz: Gładkie przewijanie strony znajdź i wyłącz?
- 3
@Shepard: Wykop dba o swoich

















http://ditto-cp.sourceforge.net/