Istnieje coś takiego jak dodatkowy schowek? Chodzi mi o to, że chcę mieć drugą wartość w schowku, którą mogę szybko wkleić jakimś skrótem. Dla przykładu w ctrl+v mam jaką wersję, a w załóżmy ctrl+shift+v mam inną wartość. Dodatek do FF czy Win7. Help me! #firefox #windows
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox #flash #pc nie wiem czym to jest spowodowane, ale od jakiegoś dłuższego czasu cokolwiek we flashu potrafi mi zamulić komputer, że np. z filmiku robi się pokaz slajdów albo komputer zawiesza się całkowicie na jakieś parę minut...da radę coś z tym zrobić?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barytosz: Zależy. Niektóre strony wymagają najnowszego, ale żeby płynnie chodził YT, to wgrałem sobie bodajże 11.0.1.152. Musisz pokombinować który pasuje Ci najlepiej.
  • Odpowiedz
Komuś w firefoksie (nowa pusta karta -> podgląd zapisanych tam skrótów) też nie pojawia się miniaturka wykopu? Bo u mnie, od aktualizacji do wersji 14 nie pojawia się ani wykop, ani facebook.

#firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox #nightly #javascript #problem #pomocy

Dzisiaj coś złego zaczęło dziać się z Firefoxem (kanał beta). Próba wejścia na stronę ze skryptami w JS kończy się 30 sekundową zwiechą, po tym czasie okienko, że skrypt może nie odpowiadać. Kliknięcie żeby przerwał wykonywanie skryptu nic nie daje i tak w kółko. Pobrałem sobie Nightly i jest to samo.

Nie mogę wejść przykładowo na tvgry.pl
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po aktualizacji firefoxa mam jakiś dziwny błąd, bug nie wiem nawet jak to nazwać. Po kliknięciu play w filmikach z YT, na jakieś 10 sekund zawiesza się firefox po czym odwiesza się i muszę znów kliknąć play żeby włączyć filmik, mam tak z każdym filmikiem. Ma ktoś cuś podobnego? I ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić?

#firefox #problem #jakzyc
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox

Po otwarciu nowej zakładki, od wersji 13 można sobie pododawać strony z ulubionych tak aby w nowej karcie były miniaturki tych stron wraz z nazwami.

Kto wie dlaczego u mnie są tylko nazwy, a okienko gdzie powinna być miniatura jest puste? Wszyscy mają ładne obrazki po otwarciu nowej karty w FFa u mnie tak pusto :(
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@detektor_szczescia: Ściągnąłem 13 na próbę, oficjalna aktualizacja z 12... Miniaturek nie było dopóki nie otworzyłem strony z miniaturki (mając zamknięte inne karty z szybkim wybieraniem, aby żadna podczas ładowania nie była otwarta), czekałem aż się w pełni załaduje, czasami musiałem powtórzyć 2 razy. Przypiąłem co chciałem... W sumie też głupio, że samemu nie można nic dodać? No i nie bardzo wiem gdzie jest ten dolny pasek szybkiego dostępu z tego
  • Odpowiedz
4. update Nightly dzisiaj. Ależ ci developerzy z Mozilli dzisiaj z----------ą jak małe mróweczki ;) wcześniej tak nie było :D #firefox #nightly
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rany, Nightly się już dzisiaj 3. raz chce aktualizować oO Ci developerzy trochę przesadzają, raz dziennie zbiorczo chyba by wystarczyło... #nightly #firefox
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox

No i jest 13.0.1 i poprawione działanie Flasha. Wiedziałem, że coś jest nie tak, bo mi się wysypywał po aktualizacji do 13.0.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #firefox ludzie pomocy! zaktualizowałem sobie FF do 13.0 i mam przewijanie kołkiem strony takie jakieś 'miękkie' ...wcześniej jak przestałem kręcić kółkiem to strona się zatrzymywała od razu a teraz chwile zwalnia...podobnie jak było zawsze w IE...jak to przestawić, żeby było normalnie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach