Firefox ciągle zmienia mi stronę startową na "error". Przy tym wyskakuje jakieś powiadomienie, że próba zmienienia strony startowej została zablokowana. Próbowałem usuwać całkowicie firefoxa i zainstalować od nowa, ale to pomogło tylko na paręnaście godzin. Poradzicie coś?
@Solitary_Man: ja sie przesiedlem z ff na chrome, gdy nadszedł taki nawał nowych wersji lisa. Z kolei z chrome przerzucilem sie na Maxthona i imho śmiga najlepiej :)
Dlaczego każdy firefox wyższy niż 12 gryzie się na moim laptopie ze stroną liveleak i z każdym wideo n awykopie. Problem polega na tym iż wideo na stronie nie pokazuje się wcale ale po kliknięciu w obszar gdzie powinien być wideo startuje z samum dźwiękiem obrazu brak. Jakieś rozwiązania ponieważ nie mam pomysłu.
#firefox #aurora Czy Aurora komuś się zamraża na chwilę kiedy wchodzi na stronę zawierającą flasha? Ja jakiś czas temu tak miałem, a teraz jakiś kretyn znowu coś spierdzielił w wersji Nightly (ja nie wiem, oni nie filtrują kodu który tam trafia?) i mam już trochę tego dosyć, zastanawiam się czy czekać aż naprawią, czy ściągać Aurorę (a nie będę marnować transferu jeśli takie problemy nadal są).
Mam problem z firefoxem. Podczas logowania na różne strony zmienia w polu loginu/nicku litery z wielkich na małe. Da radę ustawić tak, żeby nie zmieniał liter?
Ma ktoś może problem z wyświetlaniem miniaturek wykopu w zakładce NewTab w firefoxie? Miniaturki innych stron wyświetlają się normalnie a wykopowa, wykopaliska, mikroblogu pozostaje cała biała :/
gdzie jest opcja zarządzaj kontem w zakładce Sync w firefoxie?.. bo chcę ustalić nowy klucz odzyskiwania.. którego nigdy nie ustalałem a nie moge sie zalogowac.. #firefox
Jest tu ktoś na Chromie i widzi kreskę z płcią pod avatarami? Właśnie zostałem uświadomiony, że tylko ja tych kresek nie widzę, a to po prostu mój chrome ich nie pokazuje. Jak u was?
@parachutes: Pewnie w domu też mam dodatek, który to powodował. Będę usuwał po jednym i zobaczę, który to, bo już zapomniałem co wywaliłem tu na służbowym.
Wrzuciłem sobie zakładki, jako ikonki koło paska adresu, ale jak dam ich więcej to się chowają (przycisk obok pokazuje resztę). Pasek adresu mógłby się jeszcze sporo skurczyć, ale nie chce. Jakiś pomysł, żeby wszystkie było widać? #firefox
@greenape: no inaczej sie nie da, bo koło paska już nie ma miejsca :) Możesz poświęcić tą jedną linijkę więcej i wsadzić tam wszystkie zakładki tak jak u mnie
Naciskamy 0 co wywołuje menu szybkiego dostępu, zajmuące większość ekranu. Potem odpowiednią kombinacją cyfr uruchamiamy odpowiednie strony, aplikacje, funkcje. Na początku musimy korzystać z mechanizmu podpowiedzi (który aktualizuje się na bieżąco wraz z tym jak wybieramy kolejne cyfry), ale po jakimś czasie uczymy się na pamięc i np. wiemy że żeby przejść pod wykop.pl wystarczy wpisać 0112.
Ma ktoś takie hocki z Firefoxem, że czasami, od tak, kiedy się chce wykonać jakieś polecenie z paska zadań wszystkie panele zaczynają skakać jak p------e ? #firstworldproblems #firefox
Istnieje coś takiego jak dodatkowy schowek? Chodzi mi o to, że chcę mieć drugą wartość w schowku, którą mogę szybko wkleić jakimś skrótem. Dla przykładu w ctrl+v mam jaką wersję, a w załóżmy ctrl+shift+v mam inną wartość. Dodatek do FF czy Win7. Help me! #firefox #windows