#firefox #komputery

Da się jakoś zablokować przeglądarkę, tak by zawsze działała w trybie jednego okna, nawet jeśli program zostanie uruchomiony ochnaście razy? Opcja z tab mix plus niestety nie bangla...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steemm: Nie klikać ochnaście razy na skrót? :)

Ogólnie da się na przykład dopisać do polecenia "-new-tab about:home", wtedy po kliknięciu skrótu zamiast nowego okna otworzy się karta domowa. Tylko że nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi, bo bardzo skąpy w szczegóły jest opis tego problemu(?).
  • Odpowiedz
W końcu trafiłem na program, który ułatwi mi mega życie, a zapewne wielu Wam też by się przydał. Mianowicie chodzi o program multi platformowy, który umożliwiał by sporządzać listę zadań do wykonania z ustaleniem priorytetów i poziomów ważności oraz możliwością tworzenia osobnych 'projektów' pod ważniejsze rzeczy.

http://todoist.com/

#windows #android #ios #web #macos #chrome #firefox #thunderbird #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co poradzić aby wygodnie się przeglądało internet za pomocą firefoxa z kanapy? Gdy powiększam całe strony, do punktu gdy mogę czytać tekst, interfejs zajmuje więcej miejsca niż jest na monitorze (24"). Gdy powiększam sam tekst to często rozjeżdża się on z elementami blokowymi. #przegladarki #firefox #komputery #fullhd
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

firefox vs chrome

O ile na moim dość nowym komputerze nie ma większej różnicy ( na linuksie korzystam z firefoxa, a na windowsie z chrome), o tyle na starszym laptopie (jakiś jednordzeniowy 1.5 ghz pentium z 1.5 ramu) chrome jest o wiele szybsze.

A wy co wolicie? Co jest lepsze?

#przegladarki #chrome #firefox
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wywalił mi się jakiś błąd w #firefox i wszystkie dane poszły do utworzonego na pulpicie folderu Stare dane programu Firefox. Zainstalowała mi się od nowa przeglądarka i teraz nie wiem jak importować te informacje. Pomocy. :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fheat: robiło się to jakoś przez wyłączenie firefoxa i włączenie w jakimś trybie, chyba poprzez podanie odpowiedniego parametru.

tylko nie pamiętam dokładnie jak
  • Odpowiedz