wpisy
Najnowsze
Archiwum
@steemm: Nie klikać ochnaście razy na skrót? :)
Ogólnie da się na przykład dopisać do polecenia "-new-tab about:home", wtedy po kliknięciu skrótu zamiast nowego okna otworzy się karta domowa. Tylko że nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi, bo bardzo skąpy w szczegóły jest opis tego problemu(?).
Ogólnie da się na przykład dopisać do polecenia "-new-tab about:home", wtedy po kliknięciu skrótu zamiast nowego okna otworzy się karta domowa. Tylko że nie wiem czy dokładnie o to ci chodzi, bo bardzo skąpy w szczegóły jest opis tego problemu(?).
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kicioch: To tak jak u mnie :(
- 3
Korzystam z Aurory już trzeci dzień i jeszcze mi się nic nie wykrzaczyło, a niby to niestabilne wydanie Mozarelli. #firefox #przegladarki
- 0
@Yossarian82 @tockar: Ja używam od ponad roku i może ze dwa razy miałem jakieś problemy.
@Yossarian82: Ja sporo używałem aurory (teraz na becie siedzę). Generalnie jedyne problemy jakie napotkałem to niekiedy krzaczące się dodatki - sama przeglądarka żadnych problemów nie miała.
#firefox #ciekawostki #protip
Wiedzieliście, że jak skorzystacie ze skrótu ctrl + 1 lub ctrl + 2 (możecie nawet na więcej niż 2) to przeskoczycie do pierwszego lub (analogicznie) drugiego okna?
Wiedzieliście, że jak skorzystacie ze skrótu ctrl + 1 lub ctrl + 2 (możecie nawet na więcej niż 2) to przeskoczycie do pierwszego lub (analogicznie) drugiego okna?
Firefox od kilku aktualizacji robi mi na złość i uruchamia mi się z poprzednią sesją zamiast z pustą kartą pomimo, że w ustawieniach jest wybrana pusta karta. #firstworldproblems #firefox
@white_duck: jak mozna inaczej? to tak jakbys przechodzil gre internet bez sejwów :c
Korzysta ktoś z dodatku YouTube Center? Zaktualizowałem Firefoxa do wersji 24 i przestał działać flash (tylko na yt, na innych stronach jest OK).
#youtube #internet #pytanie #kiciochpyta #firefox
#youtube #internet #pytanie #kiciochpyta #firefox
- 0
@haxton: Dzięki, czyli wiedzą o problemie, cieszę się :) Myślałem, że coś u mnie się zepsuło.
- 0
@ciekawylogin: Abstrahując: flash to zło :D Ale YT nie umie z reklamami na HTML5. Tak to by wszystko śmigało bez flasha.
Polecam http://userscripts.org/scripts/show/87011
@ciekawylogin: http://userscripts.org/scripts/show/114002 jest wersja beta :P Jeżeli ci bardzo zależy ^^
Polecam http://userscripts.org/scripts/show/87011
@ciekawylogin: http://userscripts.org/scripts/show/114002 jest wersja beta :P Jeżeli ci bardzo zależy ^^
- 2
Mirki jakich dodatków do przeglądarek używacie aby przeczytać artykuł który jest porozrzucany na 10 stronach?
#pytanie #pytaniedoeksperta #przegladarki #firefox
#pytanie #pytaniedoeksperta #przegladarki #firefox
@Qnik666: readabbility, daj suba
- 0
- 1
@Rad-X: Pewnie masz zainstalowany jakiś soft od Googla, np Google Drive, Google Earth, Picasa etc.
- 0
@ciekawylogin: z tych wszystkich mam tylko google chrome xd
- 6
W końcu trafiłem na program, który ułatwi mi mega życie, a zapewne wielu Wam też by się przydał. Mianowicie chodzi o program multi platformowy, który umożliwiał by sporządzać listę zadań do wykonania z ustaleniem priorytetów i poziomów ważności oraz możliwością tworzenia osobnych 'projektów' pod ważniejsze rzeczy.
http://todoist.com/
#windows #android #ios #web #macos #chrome #firefox #thunderbird #
http://todoist.com/
#windows #android #ios #web #macos #chrome #firefox #thunderbird #
co ten firefox o--------a? co wchodze na jakas strone na któej nie byłem wczesniej to wywala: Nie odnaleziono serwera i po odświeżeniu juz jest git...
#firefox #internet #kiciochpyta
#firefox #internet #kiciochpyta
Mirki, co poradzić aby wygodnie się przeglądało internet za pomocą firefoxa z kanapy? Gdy powiększam całe strony, do punktu gdy mogę czytać tekst, interfejs zajmuje więcej miejsca niż jest na monitorze (24"). Gdy powiększam sam tekst to często rozjeżdża się on z elementami blokowymi. #przegladarki #firefox #komputery #fullhd
- 1
@Felonious_Gru: nie wiem czy bym z tego korzystał :) mam klawe i mysz bezprzewodową, działają z kanapy, zrobiłem gesty myszy, audio 5.1 na pilot, chyba tylko ambilight mi pozostaje do zamontowania ;)
@goromadska: probowałeś tego kylo?
Jak zrobić zrzut ekranu w #firefox tak aby cała strona internetowa (np. pierwsza strona Wykopu) była za jednym razem zrzutowana?
- 0
@skuwirel: chodziło mi o komendę zrobienia screenshotu całej strony w pasku programisty
firefox vs chrome
O ile na moim dość nowym komputerze nie ma większej różnicy ( na linuksie korzystam z firefoxa, a na windowsie z chrome), o tyle na starszym laptopie (jakiś jednordzeniowy 1.5 ghz pentium z 1.5 ramu) chrome jest o wiele szybsze.
A wy co wolicie? Co jest lepsze?
#przegladarki #chrome #firefox
O ile na moim dość nowym komputerze nie ma większej różnicy ( na linuksie korzystam z firefoxa, a na windowsie z chrome), o tyle na starszym laptopie (jakiś jednordzeniowy 1.5 ghz pentium z 1.5 ramu) chrome jest o wiele szybsze.
A wy co wolicie? Co jest lepsze?
#przegladarki #chrome #firefox
@klawisz666: tylko Maxthon 3
- 1
@TypowyPolskiFaszysta:
@klawisz666:
Maxthon wszędzie ! Dom - Praca - Telefon i pełna synchronizacja.
@klawisz666:
Maxthon wszędzie ! Dom - Praca - Telefon i pełna synchronizacja.
- 3
@Capo_Bastone: AdBlock?
Wywalił mi się jakiś błąd w #firefox i wszystkie dane poszły do utworzonego na pulpicie folderu Stare dane programu Firefox. Zainstalowała mi się od nowa przeglądarka i teraz nie wiem jak importować te informacje. Pomocy. :)
- 1
Ktoś się orientuje czy Alcatel One Touch Fire z Firefox OS to nadaję się do czegoś czy nie? Warto kupić?
#smartfon #firefox #kiciochpyta #telefony
#smartfon #firefox #kiciochpyta #telefony
- 0
@sohee: dopiero teraz ten wpis zobaczyłem, ale może jeszcze nie kupiłaś ;)
http://techround.co/mobile-2/po-jednym-dniu-z-alcatelem-ot-fire-z-firefox-os-stwierdzam-ze.html
http://techround.co/mobile-2/gorsze-i-lepsze-sposoby-wydania-pieniedzy-od-kupna-alcatela-one-touch-fire-z-ff-os.html
http://techround.co/mobile-2/chyba-nie-moge-byc-bardziej-rozczarowana-alcatelem-ot-fire.html
http://techround.co/mobile-2/po-jednym-dniu-z-alcatelem-ot-fire-z-firefox-os-stwierdzam-ze.html
http://techround.co/mobile-2/gorsze-i-lepsze-sposoby-wydania-pieniedzy-od-kupna-alcatela-one-touch-fire-z-ff-os.html
http://techround.co/mobile-2/chyba-nie-moge-byc-bardziej-rozczarowana-alcatelem-ot-fire.html
- 0
@eDameXxX: Nie kupiłam, chyba kupię Trenda. Dzięki za linki! :-)
#pc #przegladarki #opera #firefox
Hej, wczoraj odkryłem Operę Next. Względem Firefoxa jest IMO sporo wydajniejsza. Jednak nie mam tam praktycznie żadnych opcji. Chcę 2 rzeczy:
1) Płynnego przewijania
2)
Hej, wczoraj odkryłem Operę Next. Względem Firefoxa jest IMO sporo wydajniejsza. Jednak nie mam tam praktycznie żadnych opcji. Chcę 2 rzeczy:
1) Płynnego przewijania
2)
@szczesliwa_patelnia: Opera Next jest budowana całkowicie od nowa i nie ma MNÓSTWA opcji, która miała zwykła Opera. Możliwe, że importu i płynnego przewijania jeszcze się nie dorobiła.
- 1
@szczesliwa_patelnia: płynne przewijanie jest domyślnie wyłączone. Włącz sobie przez opera://flags. Ewentualnie dodatek - tego do chroma było sporo, więc jest w czym wybrzydzać.
- 0
@LostHighway: nie kumam ten #humorobrazkowy
- 0
@LostHighway: jakis apgrejd firefoxa?

























Mam to na firefoxie a na chrome i operze nie. Dlaczego?
#pytanie #pytaniedoeksperta #firefox
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu