@Ictinaetus: Również na Ubuntu polecam Chrome/Chromium. Jeśli jednak koniecznie chcesz Firefoxa to spróbuj wersji Nightly - podobno dostała konkretne poprawki jeśli chodzi o zarządzanie pamięcią.
  • Odpowiedz
Odtwarzanie na stronkach smiga mi bez problemu, jednak na samej strone yt filmy się nie ładują - jest tylko czarny ekran.

Flash jest zaktualizowany.

Ktoś wie jak zaradzić ?

#youtube #pytanie #firefox #problem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zsynchronizować swoje wszystkie zakładki z wszystkich przeglądarek (firmowej, domowych, androidowych) - bez płacenia(lastpass dałby rade),

i odpalenia ich w jakiś sensowny sposób na Firefox dla Androida = Ręce opadają

#firstworldproblems #android #firefox

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ten chrome tak szybko leci z tymi numerkami aplikacji? Pamiętam jak Mozilla się rozwijała i ludzie miesiącami czekali na wersję z drugiej na trzecią itd. A Chorme już ma 29 edycję :D

#chrome #mozilla #firefox #google
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #firefox #komputerowyproblem #internet

Witam!

Moja dziewczyna ma następujący problem: kiedy przegląda neta to wyskakują jej co chwile okienka pop-up i ni cholery nie da się ich zablokować, a próbowałem już chyba wszystkiego i kończą mi się już pomysły. AdBlock nie pomógł, grzebanie w ustawieniach Firefoxa i jego reinstalacja też (wtedy w IE wyskakiwały), antywirus nic nie wykrył, deinstalacja gówien, które ściągnęła z dobrychprogramów
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrt89:

@WladcaMurzynow:

Dzięki za rady, wczoraj zrobiłem skan AdwCleanerem i wykryło "lollipopa", to wszystko przez niego :P Po skanie usunąłem wszelkie pozostałości po tym syfie i już żadne reklamy się nie wyświetlają :) Macie po plusie :P
  • Odpowiedz
ktoś zna wtyczkę pozwalającą zainstalować inne wtyczki nie uwzględniając wersji firefoksa? Lis mi się zaktualizował i potrzebuję wtyczkę FireShot a niedostępna jest dla wersji Lis 25.0 #firefox
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kurde #pomocy:

Na #chrome byl sobie taki dodatek, co pod ppm byla opcja zamkniecia karty i ustalenie, po jakim czasie miala sie otworzyć znowu. Mozna bylo chyba usypiać karty nawet na rok. Nie pamietam jak to rozszerzenie sie nazywa :-\ (jak ktoś pamięta, to proszę o przypomnienie). Drugie pytanie: istnieje cos podobnego na #firefox?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach