jak ukryc wyswietlanie propozycji z zakladek w firefoxie podczas wpisywania adresu? #firefox #pytanie
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1

akurczak
- 1
@Capo_Bastone: opcje -> prywatność -> pasek adresu
konto usunięte
- 1
@Capo_Bastone: w about:config
- 1
- 1
@Pokrakk: Na każdej nowej zakładce ma się coś otwierać? about:config
@Pokrakk: Można też tak: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Extensions
@Ictinaetus: mnie zawsze Firefox irytował ma Ubuntu. Zawsze mam odczucie, że jest jakby przeładowany. Dlatego używam Chromium.
- 1
@Ictinaetus: Również na Ubuntu polecam Chrome/Chromium. Jeśli jednak koniecznie chcesz Firefoxa to spróbuj wersji Nightly - podobno dostała konkretne poprawki jeśli chodzi o zarządzanie pamięcią.
- 1
lubi zjeść trochę pamięci...ale jestem chyba zbyt do niego przyzwyczajony
#firefox #nobodykiers #windows7
#firefox #nobodykiers #windows7
źródło: comment_GJ3UMHuQ7R7j3gWL7r5D5n6kziMJp1R5.jpg
Pobierz- 2
@kona: Jest już nowa wersja youtube center 2.0 która śmiga z Firefoxem 24.
@ciekawylogin: Dzięki! Pomogłeś.
@magik111: medai hint
Zsynchronizować swoje wszystkie zakładki z wszystkich przeglądarek (firmowej, domowych, androidowych) - bez płacenia(lastpass dałby rade),
i odpalenia ich w jakiś sensowny sposób na Firefox dla Androida = Ręce opadają
#firstworldproblems #android #firefox
i odpalenia ich w jakiś sensowny sposób na Firefox dla Androida = Ręce opadają
#firstworldproblems #android #firefox
- 1
@Spartacus999: Maxthon synchronizuje wszystko co potrzeba :)
- 1
- 1
@Ryzy_Wuj: #tylkochrome!
@Ryzy_Wuj: @ibeafraidi: http://www.wykop.pl/wpis/5657728/firefox-browser-download-usetoolkitui-true-browser/
@ibeafraidi: ja tego paska bocznego używam do allegro
@ibeafraidi: ja tego paska bocznego używam do allegro
dlaczego fb mi się ciągle w zakładce ładuje mimo, że strona jest wczytana? #kiciochpyta #firefox
- 2
- 2
#komputery #firefox #komputerowyproblem #internet
Witam!
Moja dziewczyna ma następujący problem: kiedy przegląda neta to wyskakują jej co chwile okienka pop-up i ni cholery nie da się ich zablokować, a próbowałem już chyba wszystkiego i kończą mi się już pomysły. AdBlock nie pomógł, grzebanie w ustawieniach Firefoxa i jego reinstalacja też (wtedy w IE wyskakiwały), antywirus nic nie wykrył, deinstalacja gówien, które ściągnęła z dobrychprogramów
Witam!
Moja dziewczyna ma następujący problem: kiedy przegląda neta to wyskakują jej co chwile okienka pop-up i ni cholery nie da się ich zablokować, a próbowałem już chyba wszystkiego i kończą mi się już pomysły. AdBlock nie pomógł, grzebanie w ustawieniach Firefoxa i jego reinstalacja też (wtedy w IE wyskakiwały), antywirus nic nie wykrył, deinstalacja gówien, które ściągnęła z dobrychprogramów
@pufa13: Pokaż ikonki z paska przy zegarku. Wszystkie.
- 2
@mrt89:
@WladcaMurzynow:
Dzięki za rady, wczoraj zrobiłem skan AdwCleanerem i wykryło "lollipopa", to wszystko przez niego :P Po skanie usunąłem wszelkie pozostałości po tym syfie i już żadne reklamy się nie wyświetlają :) Macie po plusie :P
@WladcaMurzynow:
Dzięki za rady, wczoraj zrobiłem skan AdwCleanerem i wykryło "lollipopa", to wszystko przez niego :P Po skanie usunąłem wszelkie pozostałości po tym syfie i już żadne reklamy się nie wyświetlają :) Macie po plusie :P
- 1
@Sepang: a poprzeciągać możesz?
@Sepang: Po zaimportowaniu miałeś na liście zakładek 2 katalogi "Pasek zakładek", trzeba było przenieść do tego drugiego.
źródło: comment_p1kqXsVx8NcfLGBgMBAC7KsMsPAPcRoT.jpg
Pobierz- 1
#firefox nie działa mi ctrl+shift+T, wersja 24.0. Wiecie coś Mirki na ten temat?
- 1
ktoś zna wtyczkę pozwalającą zainstalować inne wtyczki nie uwzględniając wersji firefoksa? Lis mi się zaktualizował i potrzebuję wtyczkę FireShot a niedostępna jest dla wersji Lis 25.0 #firefox
Jak sprawić żeby FF znowu po wpisaniu hasła w pasku adresu zawsze wyszukiwał je w Google a nie na aktualnie wybranej wyszukiwarce?
#pytaniedoeksperta #firefox
#pytaniedoeksperta #firefox
- 0
@Deykun: Większość porad nie działa bo w nowej wersji usunięto parametr kywordURL. Można to zrobić tylko addonem:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/keyword-search/developers
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/keyword-search/developers
Mirki, kurde #pomocy:
Na #chrome byl sobie taki dodatek, co pod ppm byla opcja zamkniecia karty i ustalenie, po jakim czasie miala sie otworzyć znowu. Mozna bylo chyba usypiać karty nawet na rok. Nie pamietam jak to rozszerzenie sie nazywa :-\ (jak ktoś pamięta, to proszę o przypomnienie). Drugie pytanie: istnieje cos podobnego na #firefox?
Na #chrome byl sobie taki dodatek, co pod ppm byla opcja zamkniecia karty i ustalenie, po jakim czasie miala sie otworzyć znowu. Mozna bylo chyba usypiać karty nawet na rok. Nie pamietam jak to rozszerzenie sie nazywa :-\ (jak ktoś pamięta, to proszę o przypomnienie). Drugie pytanie: istnieje cos podobnego na #firefox?




















