wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
#powiadomienia na #firefox nie działają. Ech.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@semperfidelis: masz pytanie - pytaj, nie czaj się z nim. ;f
- 0
@rss: Chcę wiedzieć jak zrobić w edycji skryptu - co wpisać, aby z zakładki "1" kopiował się adres i wklejał w pole, na stronie, która otwarta jest w zakładce "2"
- 15
@kolakao: #kiciochmode :)
- 1
@aryl: Uporządkowywuje?
jak to jest że War Thunder pożera mi 637 ramu a #firefox 1800?
- 0
@Sordi: no tak, mam aż adblocka
@WladcaMurzynow: to oznacza tylko jedno War Thunder >> FF :P
- 0
@awcalezenie: Ja korzystam z gTranslate.
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Sprawa jest już nieaktualna.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@NieznanyAleAmbitny: źle mnie zrozumiałeś, mi nie chodzi o zamknięcie całej przeglądarki tylko jednej lub więcej kart. Tę funkcję o której piszesz mam nawet aktywną, ale to nie ma tutaj związku
@przemek6085: no to sie nie zrozumielismy. Myslalem że jak ktos przypadkowo przegladarke zamknie a nie karte
- 2
Ja już nie wiem o co chodzi z tymi przeglądarkami!
Jaki benchmark byś nie włączył to Chrome > Firefox (i to czasem 2 krotnie! )
A tymczasem testy swoje a życie swoje.....
Porównajcie
Jaki benchmark byś nie włączył to Chrome > Firefox (i to czasem 2 krotnie! )
A tymczasem testy swoje a życie swoje.....
Porównajcie
- 2
Czy to ma prawo działać dobrze?
http://ittechblog.pl/2010/11/12/przyspiesz-swojego-firefoxa-cache-w-pamieci-ram-bez-ramdisku/
#firefox
http://ittechblog.pl/2010/11/12/przyspiesz-swojego-firefoxa-cache-w-pamieci-ram-bez-ramdisku/
#firefox
- 0
@goromadska: mają tak rażącego orta w tytule, że nie chce mi się dalej czytać.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Zainstalowałem aktualizację Javy i posypało mi się coś, nie tylko na wypoku.
#nieserwispc #psujo #tylkodzienny #firefox
#nieserwispc #psujo #tylkodzienny #firefox
źródło: comment_m5ugzwLUmxKYMdTq17q32nKdA0hxnpzb.jpg
Pobierz- 4
- 5
@Dziecko_Kiciocha:
O jeszcze miałem jakiś śmieć (nie pamiętam, że to instalowałem), wywaliłem i jest ok :) Dzięki za podpowiedź.
O jeszcze miałem jakiś śmieć (nie pamiętam, że to instalowałem), wywaliłem i jest ok :) Dzięki za podpowiedź.
Ale zepsuli w FF24 funkcję "plugins click to play" :/ #firefox
Jakiś dodatek do #firefox który działa podobnie jak #greasemonkey na #chrome Głównie chodzi mi o edycję kodu że nie muszę gdzieś wrzucać i dopiero instalować. #pomocy #programowanie #skrypt #javascript
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SebusPL: xDDDDDDDDDDDDDD(tak najbebałem się i transformowałem w gimbusa a do ego nie jest mi wstyd :/ )


















źródło: comment_JQYMRsdr6UBVU2wKye3fvbMwcf3juz64.jpg
Pobierz