kurde mirki youtube puszcza mi sekunde filmu i przerywa nagle i nic sie nie da zrobic z filmem, nie laduje go, suwak nie dziala, tak jakby ktos neta odlaczyl. Po F5 to samo... co robic? #firefox
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@WladcaMurzynow: idź spać :)
- 0
@wow: jest to jakieś wyjście...
Nowy #firefox nightly wygąda jak chrome -_-
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DoubleFace: usuń firefoxa
- 0
@DoubleFace:
Alternatywa: jeśli czujesz się bardziej na siłach i wolisz wziąć sprawy w swoje "rące" to po prostu tworzysz nowy profil fx i kopiujesz selektywnie dane ze starego.
Odzyskiwanie ważnych danych ze starego profilu.
Alternatywa: jeśli czujesz się bardziej na siłach i wolisz wziąć sprawy w swoje "rące" to po prostu tworzysz nowy profil fx i kopiujesz selektywnie dane ze starego.
Odzyskiwanie ważnych danych ze starego profilu.
konto usunięte via Android
- 1
@WallyGator: foxit Reader ściągasz jako program, a on już sam się domyśli żeby w przeglądarce otwierać
- 1
@WallyGator:
SumatraPDF
Jak każda aktywna wtyczka to dodatkowa furtka dla złośliwego oprogramowania i jako taka wymaga jak najczęstszych aktualizacji (choć wtyczka Sumatry popularna nie jest więc i
SumatraPDF
Jak każda aktywna wtyczka to dodatkowa furtka dla złośliwego oprogramowania i jako taka wymaga jak najczęstszych aktualizacji (choć wtyczka Sumatry popularna nie jest więc i
- 1
- 12
- 2
#ciekawostki W dniu dzisiejszym #audi blokuje uzycie #internetexplorer na swoich komputerach. Teraz uzywac bedzie mozna tylko #firefox
- 1
@ciekawylogin: korzystam z Awesome Screenshot na Chrome. Sprawdza się przyzwoicie.
@hellyea: bardzo mi się przyda, dzięki.
@Defecator: korzystam, to dla mnie też must have, niesamowicie przyspiesza wczytywanie stron, szczególnie na słabszych kompach.
@hellyea: bardzo mi się przyda, dzięki.
@Defecator: korzystam, to dla mnie też must have, niesamowicie przyspiesza wczytywanie stron, szczególnie na słabszych kompach.
- 1
Wielbiłem #chrome długo jak i resztę produktów Google ale ostatnio zrobił się taki ociężały że wymiękłem i wróciłem z podkulonym ogonem do #firefox
Nie dość że procka przy odpaleniu obciąża na 100% (a przy lisie nawet nie drgnie) to w większości stron scroll przestał działać, to już był ostatni gwóźdź do trumny Chrome :/ po zainstalowaniu FF okazało się że wszystko działa szybciej, czuć tą "lekkość" lisa.
Podejrzewam
Nie dość że procka przy odpaleniu obciąża na 100% (a przy lisie nawet nie drgnie) to w większości stron scroll przestał działać, to już był ostatni gwóźdź do trumny Chrome :/ po zainstalowaniu FF okazało się że wszystko działa szybciej, czuć tą "lekkość" lisa.
Podejrzewam
źródło: comment_9980MMOMkGUGabhldqIBN93tkBQwgCpz.jpg
Pobierz@Liquid_Snake: takie jak coś jak CCleaner ale uważam że lepsze (więcej opcji i komp mi szybciej się włącza miałem 1.10, zszedłem do 0:44)
@Liquid_Snake: Tutaj podałem kiedyś taką małą listę plusów: http://www.wykop.pl/wpis/5161064/o-naprawili-problem-z-maxthonem-znowu-jest-najleps/#comment-11056898
Generalnie to zalet ma ona masę, sporo wbudowanych dodatków, ale jednocześnie lekka, szybka, prosta. No i świetna funkcja konta, do którego synchronizuje się praktycznie wszystko.
Generalnie to zalet ma ona masę, sporo wbudowanych dodatków, ale jednocześnie lekka, szybka, prosta. No i świetna funkcja konta, do którego synchronizuje się praktycznie wszystko.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kobiaszu: (#) podpinam się, też to co chwile wywalam ludziom. Do usunięcia polecam adwcleaner.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#firefox w wersji 13.0 wprowadził tego swojego śmieszkowego "speeddiala" (strona dla nowej karty) z--------o z Opery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...którego od razu wyłączyłem ponieważ dla 60% stron i tak nie generowało miniatur, no ale z tego co widzę "JUŻ" w wersji 25.0 naprawili! Lepiej wcześnie niż wcale..
Po raz pierwszy wygenerował mi miniaturki dla wypoka!
ale zaraz .... ponieważ generowane są w trybie incognito wyświetlany
...którego od razu wyłączyłem ponieważ dla 60% stron i tak nie generowało miniatur, no ale z tego co widzę "JUŻ" w wersji 25.0 naprawili! Lepiej wcześnie niż wcale..
Po raz pierwszy wygenerował mi miniaturki dla wypoka!
ale zaraz .... ponieważ generowane są w trybie incognito wyświetlany
źródło: comment_qmW1iDvVZwVYNT3nS5w295b5QSLJoiFF.jpg
Pobierz- 0
- 2
https://support.mozilla.org/en-US/kb/keyboard-shortcuts-perform-firefox-tasks-quickly
ostatnio trochę pozmieniali, poletzam
#firefox #ciekawostki #protip
ostatnio trochę pozmieniali, poletzam
#firefox #ciekawostki #protip
- 0
@Gorion103: (#) Nie uznaję gestów myszy #tylkoskrotyklawiaturowe
- 0
@Marmite: Bez gestów nawet scrollowanie jest dla mnie ułomne... #tylkogestymyszy
#gestymyszymasterrace
#gestymyszymasterrace
- 1
Ku przestrodze dla korzystających z bety #firefox
Po kliknięciu w menu Help->Restart with addons DISABLED zamiast wyłączyć rozszerzenia - jak to działało kiedyś i jak powinno, ta w---------a przeglądarka je usuwa. Mało tego, tworzy nowy folder w katalogu profilów o nazwie "Profile-" przenosząc do niego folder kasowanego profilu, chyba po to, żeby w-----ć ludzi i utrudnić odzyskanie ustawień rozszerzeń.
Nawet słownik w------o, więc pewnie narobiłem błędów :/
Po kliknięciu w menu Help->Restart with addons DISABLED zamiast wyłączyć rozszerzenia - jak to działało kiedyś i jak powinno, ta w---------a przeglądarka je usuwa. Mało tego, tworzy nowy folder w katalogu profilów o nazwie "Profile-" przenosząc do niego folder kasowanego profilu, chyba po to, żeby w-----ć ludzi i utrudnić odzyskanie ustawień rozszerzeń.
Nawet słownik w------o, więc pewnie narobiłem błędów :/
@moooka: A Firefox Sync nie powinien pamiętać rozszerzeń?
- 0
@ShortyLookMean: Kiedyś z tego korzystałem to było biednie, terazjaksprawdzam to niby jest taka opcja. Będę musiał sprawdzić, czy zapamiętuje rozszerzenia łącznie z ustawieniami, bo właściwie na tym mi najbardziej zależy, np. na zapamiętanych sesiach z SessionManagera :(
Trochę udało mi się odzyskać (unedelete) ale jeszcze nie miałem czasusprawdzać.
Trochę udało mi się odzyskać (unedelete) ale jeszcze nie miałem czasusprawdzać.
- 1
@tomix: taktycznie
- 0
Znalazłem coś takiego
tl;dr to jakieś potworek, korzystają z tego 3 serwisy z czego tylko Facebook Messenger z czymś się kojarzy
nie wiem po co komu to było... zaćmienie umysłów na fali socjalnego oszołomstwa zalewającego sieć?
tl;dr to jakieś potworek, korzystają z tego 3 serwisy z czego tylko Facebook Messenger z czymś się kojarzy
nie wiem po co komu to było... zaćmienie umysłów na fali socjalnego oszołomstwa zalewającego sieć?
- 1
- 0
- 0
@kulmegil:
mam panel boczny a w nim: bookmarks, poczta, kontakty, pobieranie i notatki. korzystam z nich bez przerwy do zapisywania ważnych rzeczy, kopiowanie do notatki zaznaczonego na stronie tekstu. mega przydatna rzecz
to z pocztą widzę nie ma wyjścia, trzeba na webowego klienta się przesiąść w 100%
mam panel boczny a w nim: bookmarks, poczta, kontakty, pobieranie i notatki. korzystam z nich bez przerwy do zapisywania ważnych rzeczy, kopiowanie do notatki zaznaczonego na stronie tekstu. mega przydatna rzecz
to z pocztą widzę nie ma wyjścia, trzeba na webowego klienta się przesiąść w 100%
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ogur:
Zakładam że chciałeś napisać iż w Firebugu aktywowanie karty "Script" spowalnia operacje w samej przeglądarce (zwłaszcza zmiany kart) o czym sam Firebug informuje o ile pamiętam w ost. wersji.
a) To znany bug firebuga mam nadzieję że niedługo
Zakładam że chciałeś napisać iż w Firebugu aktywowanie karty "Script" spowalnia operacje w samej przeglądarce (zwłaszcza zmiany kart) o czym sam Firebug informuje o ile pamiętam w ost. wersji.
a) To znany bug firebuga mam nadzieję że niedługo
- 0
@kulmegil: Robię stronkę. Włączam Firebuga. Potrzebuję coś z innej zakładki. Przy powrocie strona się krztusi. Scenariusz jasny?
Nie wiedziałem do tej pory, ze to Script jest zawalidrogą, więc go nie wyłączałem.
Nie wiedziałem do tej pory, ze to Script jest zawalidrogą, więc go nie wyłączałem.






















MozBackup załatwił sprawę w 100% zajebisty programik:) dzięki!