wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
#firefox
Da się jakoś przestawić działanie ctrl+tab tak, żeby przeskakiwał po kolejnych oknach zamiast pokazywać na ekranie miniaturkę wszystkich okien (jak przy alt-tab)? Kiedyś tak było a teraz po nowej instalacji już nie :(
Da się jakoś przestawić działanie ctrl+tab tak, żeby przeskakiwał po kolejnych oknach zamiast pokazywać na ekranie miniaturkę wszystkich okien (jak przy alt-tab)? Kiedyś tak było a teraz po nowej instalacji już nie :(
- 0
@Miedzyzdroje2005: masz cały Firefox w trybie nocnym razem z rozszerzeniami
- 0
Ej @wykop, co tu się popsuło? Mogę wejść na Wykop przez FF, ale w Chrome pokazuje ciągle "aktualizacja serwisu" ( ಠ_ಠ) Restartowałem przeglądarkę, wyczyściłem ciasteczka i nic, dalej nie mogę przez Chrome wejść...
#wykop #chrome #firefox #pytaniedoeskperta #kiciochpyta
#wykop #chrome #firefox #pytaniedoeskperta #kiciochpyta
- 5
@Hedage: na ff też takie coś wywala co jakiś czas
- 3
@SarahC @Zgrywajac_twardziela @manngoth @GrindujTopy
Sprawdziłem w incognito - działa. Wyczyściłem wszystkie dane przeglądania - nie działa. Pobawiłem się z dodatkami, wyłączyłem wszystkie i włączałem po kolei i już wiem co było nie tak. Wykop wykrzacza się jeśli w Chrome masz zainstalowane rozszerzenie uVPN... :v Nieważne czy akurat korzystasz czy nie, wystarczy że uVPN jest włączony. Nawet jak nie zmienia Twojego IP, to Wykop dostaje reakcji alergicznej. Zabawnie.
@
Sprawdziłem w incognito - działa. Wyczyściłem wszystkie dane przeglądania - nie działa. Pobawiłem się z dodatkami, wyłączyłem wszystkie i włączałem po kolei i już wiem co było nie tak. Wykop wykrzacza się jeśli w Chrome masz zainstalowane rozszerzenie uVPN... :v Nieważne czy akurat korzystasz czy nie, wystarczy że uVPN jest włączony. Nawet jak nie zmienia Twojego IP, to Wykop dostaje reakcji alergicznej. Zabawnie.
@
@adriano357: Tylko operka
- 3
Mam problemy z wydrukiem z dokumentów #google #googledocs na #firefox :
przykładowy plik:
https://docs.google.com/document/d/1KJaO6f069ySxieb-0_ufAxH2QG4GcM7bd5V4vVFbiFI/edit?usp=sharing
I teraz w chrome drukuje się poprawnie. Podgląd wydruku z poziomu google doc też pokazuje OK. Natomiast jak drukuje do z Firefox (wybieram z menu drukuj - bo tak najszybciej dla mnie) to zarówno na podglądzie wydruku jak i na samym wydruku nie widać ostatniej linii pierwszej strony - czyli w tym wypadku linii "Więcej
przykładowy plik:
https://docs.google.com/document/d/1KJaO6f069ySxieb-0_ufAxH2QG4GcM7bd5V4vVFbiFI/edit?usp=sharing
I teraz w chrome drukuje się poprawnie. Podgląd wydruku z poziomu google doc też pokazuje OK. Natomiast jak drukuje do z Firefox (wybieram z menu drukuj - bo tak najszybciej dla mnie) to zarówno na podglądzie wydruku jak i na samym wydruku nie widać ostatniej linii pierwszej strony - czyli w tym wypadku linii "Więcej
- 5
- 1
@szczesliwa_patelnia: W Firefoxie w rezszerzeniu z gestami myszy, jest gest, który przywołany od obrazka wywołuje funkcję "Zapisz obraz jako..."
- 1
@szczesliwa_patelnia: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/auto-reload-tab/?src=search
Najlepszy sprawdzony
Najlepszy sprawdzony
- 1
@zbigniew-wu: pewnie za mało filtrów masz ustawionych ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_eBBiHaFscYwNikYBlrE6svt1ZDcNlpvn.jpg
Pobierz- 2
@zbigniew-wu: ja do chroma dodałem kilka/kilkanaście filtrów + nano defender, a u ciebie firefox ma pewnie włączone blokowanie reklam w ustawieniach przeglądarki i dlatego to tak wygląda, innej opcji to raczej nie widzę
źródło: comment_7H3NLCYbJoclxIn2whCcDTGYzgC9Ptu0.jpg
PobierzChcę się przenieść z chroma i tu pytanie. Opera czy firefox?
Zarówno na laptopie jak i telefonie.
#opera #przeglarka #internet #firefox #android
Zarówno na laptopie jak i telefonie.
#opera #przeglarka #internet #firefox #android
- 2
@bohdankrulik: Firefox. Jakbyś chciał coś wiedzieć to pisz.
@bohdankrulik: dodam jeszcze, że te przeglądarki inaczej podchodzą do zarządzania energią. Firefox działa najlepiej na komputerach stacjonarnych i laptopach rozpędzonych do pełnej prędkości bebechów. Na laptopach potrafi przymulić, gdy przejdziesz na baterię. Opera nie ma tego problemu i podobno bardziej oszczędza baterię.
Co więcej Opera u mnie sprawniej pracuje pod Linuxem niż Firefox.
Co więcej Opera u mnie sprawniej pracuje pod Linuxem niż Firefox.
- 1
U kogoś też firefox źle renderuje zaokrąglenia?
Dobrze to widać w chrome webstore: https://chrome.google.com/webstore/detail/dropbox-for-gmail/dpdmhfocilnekecfjgimjdeckachfbec?hl=pl
#firefox
Dobrze to widać w chrome webstore: https://chrome.google.com/webstore/detail/dropbox-for-gmail/dpdmhfocilnekecfjgimjdeckachfbec?hl=pl
#firefox
źródło: comment_JTC1Hvbhmd1rwF4jdO3otrSj8AU4fmik.jpg
Pobierz@kimron: 65.0.1
- 0
@BrakPomysluNaNick: dobra, dzięki. Coś u siebie namieszałem.
#protip #firefox #technologia #windows10
LEGENDA
1. Włączenie natywnych powiadomień w Firefox Quantum obsługiwanych w Centrum Powiadomień Windows 10:
LEGENDA
nazwa.opcji;wartość1. Włączenie natywnych powiadomień w Firefox Quantum obsługiwanych w Centrum Powiadomień Windows 10:
źródło: comment_rOQfdwlcsS4RoeuOVrkOcrSkzDqRNQag.jpg
Pobierz@fadeimageone: Do YT to polecam skrypty przywracające porzedni wygląd (disable polymer) Wtedy youtube działa znaczenie szybciej na przeglądarkach niebędących chromem.
- 0






















źródło: comment_zDtgZ9m0xIrVo6SyIQvHQonyzpRSGw2A.jpg
Pobierz