#firefox
Jakaś wtyczka padła, bo przeglądarka zamyka się zaraz po jej uruchomieniu, a w trybie awaryjnym działa prawidłowo. Ktoś coś wie na ten temat?
Jakaś wtyczka padła, bo przeglądarka zamyka się zaraz po jej uruchomieniu, a w trybie awaryjnym działa prawidłowo. Ktoś coś wie na ten temat?
























uMatrix
NoScript Security Suite
Privacy Badger
Disconnect