• 0
#firefox
Jakaś wtyczka padła, bo przeglądarka zamyka się zaraz po jej uruchomieniu, a w trybie awaryjnym działa prawidłowo. Ktoś coś wie na ten temat?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

◢ #unknownews

W wichurze 3 dni temu mój dom stracił sporą część dachu i stale odkopuję się jeszcze ze strat i rozwiązuje problemy prawno-papierkowe. Ale zestawienie fajnych linków musi być, więc wrzucam je terminowo :D

Miłego czytania życzę.


1) Masz drukarkę 3D i chcesz pomóc osobie niepełnosprawnej posiadającej meble z IKEA? Świetna akcja!
imlmpe - ◢ #unknownews ◣

 W wichurze 3 dni temu mój dom stracił sporą część dachu i...

źródło: comment_koikt5hhcGmGa6aghHdgTUWv67isPYON.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli jak Ci nie zaplace to linka nie dostane?


@zapster: a tych TRZYDZIESTU PIĘCIU na zebranie których poświęciłem 4h i dałem Ci za free nie widać nie?
  • Odpowiedz
@mateusza: Tak kurła, jak masz przeglądarke na windowsa i linuxa to na linuxie zawsze większe zużycie cpu, a tam gdzie win ledwo, ale daje rade, tam linuch pierd,olony wysiada XD
A chui że win zużywa 30% ram, a linuch nie pamiętam, ale po to jest żeby go używać, mam 8gb i nigdy mi jeszcze nie zabrakło - nawet w gtav
Wcześniej gdy miałem 4gb, nigdy mi nie zabrakło też -
  • Odpowiedz
@mateusza: Naprawdę, zbiorę się kiedyś i podziele na pół dysk w bardzo słabym netbooku, na jednej partycji będzie win8.1, a na drugim potestujemy trochę linuchów i się rozprawie raz na zawsze w tym gównianym waszym pier,doleniem
  • Odpowiedz
Hej,
Wiecie może jak zamienić dowolne wyrażenie na stronie na inne?
Chodzi mi o taki skrypt by każde wystąpienie np. strony inter.pl zamieniał na inter.com?
#firefox #chrome
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przerzuciłem się na Firefoxa z Chrome'a i mam problem z autouzupełnianiem formularzy. W Chromie jak się wypełnia coś na stronie to podpowiada różne opcje (np. różne adresy itp.) a w nowym FF chyba tego nie ma... I tutaj mam pytanie: da się to jakoś włączyć w jakichś ukrytych ustawieniach albo jakimś dodatkiem? I czy da się te dane przenieść z Chrome'a ?

#firefox #internet #przegladarki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Obserwacja wschodu słońca na świeżym powietrzu statystycznie zwiększa szansę na dobry dzień. A także na drzemkę popołudniu.”
Ten tekst już prawie od roku wisi z błędem ortograficznym.

Brawo #firefox
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach