#firefox #reklama
ja wam mówię to jest zaplanowana akcja z tym że wtyczki nie działają
ublocki i adblocki wywaliło i każdy może zobaczyć ile syfu jest na stronach
potem się zrobi update, że w firefox jest wbudowane narzędzie do wywalania reklam, musicie tylko zapłacić x dolców za tę opcję
( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@notdot: Firefox i płatne dodatki (od Mozilli) ? Nigdy tak nie będzie. Szkoda że to głupi bug bo musiałem nowy profil zrobić i po zalogowaniu się na konto nie zassało wtyczek i musiałem sobie przypominać co tam miałem poinstalowane.
  • Odpowiedz
update, że w firefox jest wbudowane narzędzie do wywalania reklam, musicie tylko zapłacić x dolców za tę opcję

@notdot: Już prędzej Google by coś takiego zrobiło w Chrome, nie Mozilla.

Zresztą, Google już badało możliwość ograniczenia funkcjonalności rozszerzeń służących do blokowania reklam…
https://www.ghacks.net/2019/01/22/chrome-extension-manifest-v3-could-end-ublock-origin-for-chrome/
…, ale po reakcji użytkowników wycofało się z planowanych zmian.
Nie dziwne, Google w sporej części utrzymuje się z reklam.
  • Odpowiedz
Ktoś się orientuje czy FF56 też zostanie naprawiony? Siedzę na nim bo tylko na nim działały jeszcze "stare" dodatki.
#firefox
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BQP: W sumie to już naprawili, hotfix powinien się sam zainstalować a jeśli nie to masz w tagu jak to zrobić ręcznie. Znalezisko jest o całej sprawie na głównej.

Ale faktycznie ktoś dał ciała.
  • Odpowiedz
@moooka: nie właśnie nie :D Godzina czasu, w cholere sposobów i nawet oficjalne nie działały, to są jaja jakieś. Ale na szczęści uratowałeś mi dupsko, więc stokrotne dzięki :)
  • Odpowiedz
#firefox #internet #informatyka #linux

Wchodzę dzisiaj w Internet a tu reklam od zawalenia, patrzę a tu brak wtyczki uBlock - WTF?!
Firefox blokuje dodatki, pobranie nie jest możliwe. Znalazłem wątek na
https://forum.dobreprogramy.pl/t/firefox-niedzialajace-dodatki/594844
z tym, że u mnie problem jest na Debianie. Też macie problemy?
defoxe - #firefox #internet #informatyka #linux 

Wchodzę dzisiaj w Internet a tu r...

źródło: comment_xX3p22f1VSMkzHttRzjxCCkwOc94ZqAv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja nie miałem, nadal nie mam żadnych problemów z rozszerzeniami pod #firefox ? Jak z rana oczyściłem cache, jakiś 1GB to nawet żwawiej chodzi i szybciej się uruchamia.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzy_glob: jaka masakra, jak ludzie mogą przeglądać internet bez ublocka? przecież to przechodzi ludzkie pojęcie jakimi debilami są ludzie. W momencie gdy piszę tego posta widzę 3 migające reklamy (°°
  • Odpowiedz