wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@muciosgracjas: @zomerstm: już wyszła poprawka, zaktualizuj przeglądarkę i jeśli dodatek się nie uruchomi to go wyłącz i włącz.
- 0
@my-big-is-dik: aktualizacja załatwiła sprawę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 1
@woodywoodpecker: na APK mirror
@Miedzyzdroje2005: a blokuje reklamy?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Dziś w mojej pracy będzie wielka aktualizacja #firefox. Ciekawe, czy jutro będzie po co przychodzić, skoro oprogramowanie firmowe to dodatki i wtyczki do FF napisane na starym API i Javie :)
#firefox #praca #przegladarki #korposwiat
#firefox #praca #przegladarki #korposwiat
@Miedzyzdroje2005:
No chyba admini wiedzą, co robią i na pewno testowali już tę aktualizację. (☞゚∀゚)☞
No chyba admini wiedzą, co robią i na pewno testowali już tę aktualizację. (☞゚∀゚)☞
- 1
@moooka: w swoim laptopie Javę mam tylko, jeśli LibreOffice pod Linuxem zainstaluje zależności. Ubuntu takie zacne
- 1
Doadatki, tak wiem było ALE!
Co jeżeli używam starszej wersji ( 56) i nie chce przechodzić na nowa z kilku powodów, już chyba wole zmienic na chrome...
Czy da sie właczyć dodatki bez instalowania aktualizacji?
#firefox
Co jeżeli używam starszej wersji ( 56) i nie chce przechodzić na nowa z kilku powodów, już chyba wole zmienic na chrome...
Czy da sie właczyć dodatki bez instalowania aktualizacji?
#firefox
już chyba wole zmienic na chrome...
@Guines: To zmień. Siedzenie na tak starej wersji to, pod względem bezpieczeństwa, nie jest dobry pomysł.
- 0
- 0
#firefox #internet
Czy jest jakiś sposób, żeby interfejs w tym nowym NoScript nie był taki upośledzony?
Kiedyś można było blokować skrypty z menu kontektstowego i tam się wszystkie adresy mieściły bo menu było tak szerokie jak było to potrzebne. Teraz w menu kontekstowym jest tylko skrót do tego durnego okienka.
Idea
Czy jest jakiś sposób, żeby interfejs w tym nowym NoScript nie był taki upośledzony?
Kiedyś można było blokować skrypty z menu kontektstowego i tam się wszystkie adresy mieściły bo menu było tak szerokie jak było to potrzebne. Teraz w menu kontekstowym jest tylko skrót do tego durnego okienka.
Idea
źródło: comment_htw3MGgvd7xPA4Alrl8y2XiKQ4Pqlj52.jpg
Pobierz- 0
@Curry_: Tak patrzę teraz i zdublowane znikają kiedy zaznaczysz jeden z adresów jako zaufany albo niezaufany. Po prostu pokazuje zdublowane, a raczej wszystkie, które używają uprawnień domyślnych.
Ale kogoś innego może interesować, bo chciałby jednym kliknięciem w główną ustawić wszystkie jako powiedzmy zaufane. A jak zechcesz jedną tak
czyli była by domena i pod spodem 2+ adresów z różnymi przedroskami) to i tak interesują mnie wszystkie rozwinięcia, a nie ogólna domena.
Ale kogoś innego może interesować, bo chciałby jednym kliknięciem w główną ustawić wszystkie jako powiedzmy zaufane. A jak zechcesz jedną tak
- 1
@moooka: No ja zdaję sobie sprawę z funkcjonalności kliknięcia w główną domenę i zablokowania wszystkich ewentualnie poddomen, ale przypadki gdzie to się przydaje (dana domena ma więcej niż jednego suba) są na tyle rzadkie (na dobrą sprawę nie pamiętam u siebie ostatniego takiego przypadku) że większą wartość dla mnie miała by wersja z pełnymi adresami bez opcji blokowania domeną.
A już na pewno powinno to być opcją, skoro jest opcja wyświetlania
A już na pewno powinno to być opcją, skoro jest opcja wyświetlania
- 0
- 0
@moooka: obu
- 1
@Bolszoj: U mnie bez problemu, ublocka już miałem a z adblockiem plus też sprawdziłem. Może masz jakieś filtry inne, ale u mnie reklamy blokuje wszystkie.
Poza tym niepotrzebnie wg. mnie używasz obu rozszerzeń naraz, dublują się. Lepiej już filtrów poszukać do jednego.
Nie wiem czemu u Ciebie wykrywa, zaktualizuj filtry, może są nieaktualne.
Ewentualnie spróbuj jeszcze tego - działa z ublockiem origin.
Poza tym niepotrzebnie wg. mnie używasz obu rozszerzeń naraz, dublują się. Lepiej już filtrów poszukać do jednego.
Nie wiem czemu u Ciebie wykrywa, zaktualizuj filtry, może są nieaktualne.
Ewentualnie spróbuj jeszcze tego - działa z ublockiem origin.
Czy wie ktoś jak naprawić wywalanie uBlock na Firefox? Od kilku dni albo się nie włącza, albo włącza się losowo. To samo na Android.
#elektronika #firefox #ublock #komputery
#elektronika #firefox #ublock #komputery
@raFFcio: ogolnie byly problemy z liskiem ostatnio
@raFFcio: Podejście słuszne. Ale gdyby aktualizacja nie wymusiła przywrócenia tej wartości w configu, to można zmienić.
Z resztą to sprawdzanie podpisów a nie zezwolenia na autoinstalację śmieci przez strony, więc dopóki reszta zabezpieczeń nie jest skompromitowana nie ma czego się uczepić.
Wiadomo można nie zmieniać i żyć z tą niedogodnością.
Z resztą to sprawdzanie podpisów a nie zezwolenia na autoinstalację śmieci przez strony, więc dopóki reszta zabezpieczeń nie jest skompromitowana nie ma czego się uczepić.
Wiadomo można nie zmieniać i żyć z tą niedogodnością.
Mireczki, po zainstalowaniu na świeżo #chrome wpisując jakikolwiek adres, przenosi za każdym razem na stronę konfiguracyjną airbox od #orange
Na #firefox ogólnie działa, ale na przykład przechodząc na stronę logowania w hbogo, występuje ten sam problem. Spotkał się z tym ktoś z Was?
#internet #kiciochpyta
Na #firefox ogólnie działa, ale na przykład przechodząc na stronę logowania w hbogo, występuje ten sam problem. Spotkał się z tym ktoś z Was?
#internet #kiciochpyta
@swierczyna: Nie wiem czy to pomoże na 100%, ale ustawiłbym manualnie na dns google/cloudaflare
- 0
@PrawieJakBordo ok, dziękuję
- 10
- 0
- 0
Instagram coś pozmieniał czy może to coś z moim FF/ublockiem/ghostery? Wcześniej jak wchodziłem (nie zalogowany) na IG to mogłem normalnie oglądać sobie filmiki. Teraz czarny ekran. Coś IG zmienił czy może któryś z ww. dodatków coś blokuje?
#firefox
#firefox
- 2
Na tagu #wykop widzę coraz więcej wpisów odnośnie nachalnych reklam...protip..
#chrome
https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=pl
#firefox
#chrome
https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=pl
#firefox
źródło: comment_mpbXAEeGhsbm6DoWghCoZNto8tCDzGkT.jpg
Pobierz- 1
@ziuumm: Mówię o Operze na Androida, bo na Windowsie i Linuxie to masz do wyboru do koloru. Jak to się stało że pomyślałeś że chodzi mi o wszystkie platformy?
konto usunięte via Android
- 0
@supra107 aż sprawdzę na przeglądarce Samsunga z Adguardem czy pojawią się jakieś reklamy. Kilka dni temu scrollowałem mirko na przeglądarce i nie miałem reklam.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pepek614: Operę
Działają juz wam te dodatki? #firefox
@ZajebbcieTrudnyNick: Wywala codziennie na FF 67 beta. Zmieniłem na 66 i zobaczę ale chyba w 66 jest już fix.
@ZajebbcieTrudnyNick: tak, update dzis byl
- 2
Wrócił Firefox, ale tak mi podpadli że daję im ostatnią szansę :/
#firefox
#firefox
#firefox powrócił <3 <3
- 4
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/66.0.4/releasenotes
Repaired certificate chain to re-enable web extensions that had been disabled.
66.0.4
Firefox Release
Repaired certificate chain to re-enable web extensions that had been disabled.
66.0.4
Firefox Release
Aktualizacja weszła, ale dodatków zaktualizować nadal się nie da
#firefox
#firefox
Jak mówimy na desktopie to u mnie aktualizacja dodatków działa i to na wersji 66.0.3
@chinskiebajki: 6.01 android. Już się da! Firefox 66.0.4
























najpierw przestal dzialac tydzien temu jakos a teraz nie da sie zainstalowac na nowo, bo niby polaczenia nie ma. WTF?
Ghostery niby dziala ale pisze, ze jest nieobslugiwany.
#programowanie #firefox #mozilla #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
źródło: comment_nTZMYRQIVCZgwVF3uXjEhOor00uuEItm.jpg
Pobierz