#linux #windows #firefox #komputery
Dawno temu (ze 2 lata) postawiłem se starego X220 na dwóch dyskach (WIN 10 + MXLinux). Odstawiłem linuxa nieco ponad pół roku temu. Ostatnio odpaliłem Firefox w Linuxie i ja p------e. Ale to zasuwa, nawet chyba ten s----------i YouTube chodzi dużo szybciej.
Czy to możliwe, że aż taką różnicę czuć?
Czy może to kwestia źle skonfigurowanego Windowsa?
A może coś
Dawno temu (ze 2 lata) postawiłem se starego X220 na dwóch dyskach (WIN 10 + MXLinux). Odstawiłem linuxa nieco ponad pół roku temu. Ostatnio odpaliłem Firefox w Linuxie i ja p------e. Ale to zasuwa, nawet chyba ten s----------i YouTube chodzi dużo szybciej.
Czy to możliwe, że aż taką różnicę czuć?
Czy może to kwestia źle skonfigurowanego Windowsa?
A może coś






























Paczka do zainstalowania: https://apps.microsoft.com/detail/9mvzqvxjbq9v?hl=pl-pl&gl=PL
A jak ktoś nie ma Microsoft Store jak ja to:
Wkleić ten link tu: https://store.rg-adguard.net/
Wygenerować, pobrać najnowszą paczkę i w powershell z uprawnieniami admina wpisać np. jak się ma paczkę na D:\
Add-AppxPackageźródło: ccc
Pobierzźródło: vvvv
Pobierzźródło: zxc
Pobierz