@Narhek: Jadę na grubo, stwierdziłem, że jak się mam bawić w czytanie po angielsku, to niech to będzie w odpowiedniej chronologii. Czyli najpierw Elantris, później Mistborn i dopiero wtedy wezmę się za Drogę Królów.
teraz piszę po pijaku :D to na bank jest kiepskie ale myślę, że na trzeźbo dam radę napisać jakąś fabułę :D, ale jak by ktoś chciał dalej to pisać "
Cała armia na wzgórzach Ezmairionu, wpatrywała się w przeciwników, oprawców !!. Teroretycznie nie mieli szans z kargulami (Demonami przodków (tych złych przodków!!). Biedna chołota, dzierżąca w rękach głównie widły, które były bronią często skuteczniejszą od miecza, ich pancerz składał się przeważnie ze
Oh Mireczki, ale to jest wyjebiste. Zgadzam się z opinią ze na początku trzeba sie chwile wdrożyć w świat i tak dalej, ale mnie calkiem szybko wciagnela. Btw wiecie coś czy byly jakies rozkminy na temat ekranizacji? Gre o tron tez czytalem i nooo, mogłoby to byc nawet lepsze, wiecej akcji mniej segzu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ksiazki #fantastyka #drogakrolow #ciekawostki

Pobierz Buntro - Oh Mireczki, ale to jest wyjebiste. Zgadzam się z opinią ze na początku trze...
źródło: comment_SFIwKZMTS1fPEEZeY6DrNluBAFy8XnLU.jpg
czy byly jakies rozkminy na temat ekranizacji?


@Buntro: Ogółem odnoszę wrażenie, że Brandon bardzo, bardzo pragnie by jego książki były ekranizowane(co się dziwić, to ogromny skok popularności) i z tego co wiem to film Mistborn już jest planowany bo prawa do ekranizacji sprzedał. Co do ABŚ to nie pamiętam czy też je sprzedał, ale ogółem IMO szanse na porządną ekranizację są raczej marne.
W sumie to trochę kisnę z tych wszystkich poś#!$%@? o murzynie Geraldzie czy innych feminizacjach/lewakacjach Wieśka. Przecież Wiedźmin już sam z siebie jest bardziej "SJW" niż zachodnia fantastyka typu Dragon Age xD

Świat pełen nienawidzących mężczyzn, wściekłych wyzwolonych lesb.
Świat w którym wyzwolone, silne kobiey (w sensie czarodziejki) kontrolują wszystko zza kotary jak weseli kupcy z Wall Street. bardziej niż w Game of Thrones.
Sam Gerald jest 100% kobiecą seksualną fantazją z
Dostałem w prezencie książkę Roberta Wagnera "Niebo ze stali". Czytałem już "Północ- Południe" ale ominąłem "Wschód-Zachód". Czy 2 tom opowiadań jest konieczny dla zrozumienia historii z "Nieba ze Stali", czy mogę ją na ten moment ominąć?
#fantastyka