Mam jakieś 1,5k ojro w skarpecie. Chciałbym to wrzucić na konto bankowe. Lepiej wymienić w kantorze na złotówki czy przelać na konto walutowe? Mam konto walutowe w T-Mobile bankowe.
#euro #banki #pieniadze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapomniałem napisać, te pieniądze nie są mi jakoś bardzo potrzebne na teraz (mam trochę oszczędności w zlotówkach) i dlatego chciałbym je zachomikować na koncie.
  • Odpowiedz
@bluebluesky: Przecież karta jest za darmo, jeśli tylko wykona się nią jedną transakcję w ciągu pół roku od wydania.
W TMUB nie ma żadnych opłat za przychodzące przelewy krajowe.
@malakser: Konto w kantor.aliorbank.pl będzie raczej dobrą opcją - możesz wtedy w każdej chwili wymienić na złotówki, gdy zajdzie taka potrzeba albo uznasz, że kurs jest na tyle wysoki, że warto.
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/link/3848801/amrest-przenosi-sie-z-polski-do-hiszpanii-podatki-poplyna-do-strefy-euro/

Powiesz, że chodzi o podatki, a może po prostu o euro?

"Przeniesienie do Hiszpanii i notowanie na giełdzie papierów wartościowych w Europie Zachodniej spowodują, że akcje Spółki będą notowane w euro, które jest walutą silną i dobrze rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach finansowych, co powinno przynieść Spółce korzyści, w tym dostęp do nowych możliwości finansowania, szerszy dostęp do międzynarodowych rynków kapitałowych, zwiększenie rozpoznawalności marki i promocję."


#amrest #podatki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wie ktoś może czy w praktyce, środki z #walutomat trafiają na konto w #pkobp / #inteligo w weekend od razu?
Wiem, że wg FAQ tylko dni robocze, ale w 90% przypadków kasa jest szybciej, a nie wiem czy puszczać tak, czy tylko przelew ekspresowy mi został....
#waluty #euro #wymiana #kantor
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qbek, możesz zlecić przelew walutowy SEPA. Jego koszt to 5 zł. Po zalogowaniu na rachunek wybierz kolejno zakładki: Płatności - Przelewy - Do osoby lub firmy. Następnie wpisz nazwę odbiorcy i z lewej strony wybierz opcję:

Na rachunek w Polsce lub Unii Europejskiej.

Pozdrawiamy
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
Bankowe Mirki, jakie obecnie konto walutowe dla Euro polecacie? Chodzi mi o przelewanie sobie okazjonalnie Euro na konto i możliwość wypłaty w PLN, ale bez masakrycznych prowizji jak to mam obecnie w niewalutowym BZWBK. Dodatkowo chce moc płacić bezproblemowo na Amazon.de, wiec jakaś karta MasterCard albo Visa byłaby bardzo pożądana. Dzięki za pomoc!

#banking #bankowosc #euro #pieniadze #bank #waluta #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mecz z Anglikami trzeba zagrać vabank, priorytetem jest zamiana Dawidowicza na Bielika, który jako jedyny zmiennik ma doświadczenie z angielskim futbolem, Piątek za Stępińskiego opcjonalnie, Kapustka nie powinien grać po tej kontuzji jak ni będzie 100% gotowy
#polska #mecz #euro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Jurigag Bielik długo grał jako def pom, a jego wyprowadzenie piłki jest lepsze od naszych stoperow czy Dawidowicza, wg mnie czysto sportowo powinien wejść na tem mecz, ale twój wariant jest bardziej prawdopodobny, przez niepokornosc Bielika
  • Odpowiedz