@ArcziMiszcz: Złóż zamówienie online w trybie "odbierz za godzinę". Wtedy do sklepu przyjdzie mail i kierownik każe komuś sprawdzić czy jest fabrycznie zapakowany. Jeśli tak - dostaniesz potwierdzenie, że możesz już odebrać.
  • Odpowiedz
Na szybko podsumowanie zmian cen na #steam. Jest umiarkowanie dobrze, na przykład cena #pubg spadła o 42,48%.
Z drugiej strony mamy Bethesda Game Studios, która postanowiła, że zapłacimy więcej za ich gry niż przed przewalutowaniem z #euro XD. Zobaczymy jak, to się ułoży Activision i 2K Games aktualizacją ceny swoich produktów.

#ciekawostki #pieniadze
Wołam kumpli, bo się tym interesowali:
@
t.....A - Na szybko podsumowanie zmian cen na #steam. Jest umiarkowanie dobrze, na pr...

źródło: comment_Qy73dv6LQGBN3cJzuDDHXZK1YsUumQqq.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego zarobki w Polsce są takie niskie?
To znaczy, najniższa krajowa wynosi 1500zł. Co jest dla mnie śmieszne dlaczego?
Dlatego, że aby się utrzymać, trzeba wydać jeszcze raz tyle. Moim zdaniem minimalna krajowa powinna chociaż te równe 2kafle wynosić. Albo i więcej.
Dlaczego tego nie zrobią? Co w tym złego? Czyżbyśmy zbankrutowali jak #grecja ?
Każdemu żyłoby się lepiej, być może mniej Polaków wyjeżdżałoby zamieszkać za granicę.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego zarobki w Polsce są takie niskie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Zarobki w Polsce nie są takie niskie, tylko państwo okrada cię z nich w stopniu tak ogromnym, że to aż boli. Ilość podatków jakie płacisz na każdym kroku przyprawia o zawrót głowy. Okrada cię, bo musi mieć na swoją administrację, biurokrację i niegospodarność. Na pensje budżetówki i przywileje niektórych grup zawodowych. To tak w skrócie.
  • Odpowiedz
Mircy, pytanie mam, bo się nie znam i nie rozumiem.

Mam kartę debetową w PLN w PKO BP.
Będę nią płacić w kraju, którego walutą jest Euro.
Będę chciał zapłacić w PLN. Czyli, terminal mi powie jaka cena jest w EURO, jaka w PLN i sobie wybieram złotowki. Zapłacę pewnie po kurdie 4,5 - ale kij z tym.
Czy zapłacę do tego jeszcze jakieś opłaty, czy stawka podana na ekranie terminala to ostateczna opłata?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro #januszepilkinoznej swoją drogą niech Szczęsny ćwiczy obronę karnych 90% czasu, a Fabiański resztę na zgrupowaniach. I jak dostaniemy jakiś dobry zespół trzeba odwalić znowu taktykę z finałów Euro, tylko na koniec zmienić bramkarza.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach