Wszystko
Najnowsze
Archiwum
548
47 proc. Polaków uważa, że wprowadzenie euro byłoby "czymś złym"

Odsetek Polaków, którzy oceniają, że wprowadzenie euro zamiast złotego byłoby ogólnie rzecz biorąc czymś złym, wynosi 47 proc. - wynika z grudniowego badania Kantar Public. W czerwcu taką opinię podzielało 50 proc. respondentów.
z- 294
- #
- #
- #
- #
- #
- #
12
Draghi ściął dodruk o połowę. Góry euro z powietrza to już już Himalaje.

Dodruk euro zaczął się w marcu 2015 roku. Co miesiąc bank centralny strefy euro opuszczało 60 mld euro, przeznaczane na skup obligacji, głównie rządowych. Po roku kwotę zwiększono do 80 mld euro..
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#waluty #kantor #kantoronline #euro #emigracja
38
Zdecydowany krok UEFA. Belgia straciła prawo do organizacji Euro 2020.

UEFA ogłosiła, że Belgia straciła prawo do organizacji mistrzostw Europy 2020 roku. Spotkanie, które miało zostać rozegrane na stadionie w Brukseli, odbędzie się na londyńskim stadionie Wembley.
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
53
Europejczycy zdani na łaskę banków

Mniej niż co czwarty rezydent eurolandu trzyma w domu jakąkolwiek rezerwę gotówki. Zatem w przypadku kryzysu bankowego zdecydowana większość mieszkańców Europy zostanie bez środków do życia.
z- 46
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
8
Koszt przyjęcia euro przez Chorwację byłby prawie zerowy

Zaczęliśmy debatę o przyjęciu wspólnej waluty, ale nie ma jeszcze ani decyzji, ani harmonogramu. Należy jednak brać pod uwagę, że większość oszczędności w naszych bankach jest w euro i większość kredytów jest z euro powiązana – mówi Boris Vujčić, prezes Chorwackiego Banku Narodowego.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
potrzebuje nr telefonu do Euro RTV AGD w Gliwicach przy Tesco, ma ktos? A moze ktos mieszka blisko i by sprawdzil cos dla mnie? Mam troche kawalek a na czacie mi mowia ze nie maja telefonow do oddzialow.
#zakupy #pytanie #agd #pytaniedoeksperta #euro #rtv #gliwice #katowice #bytom #kupujzwykopem
- 0
Z drugiej strony mamy Bethesda Game Studios, która postanowiła, że zapłacimy więcej za ich gry niż przed przewalutowaniem z #euro XD. Zobaczymy jak, to się ułoży Activision i 2K Games aktualizacją ceny swoich produktów.
#ciekawostki #pieniadze
Wołam kumpli, bo się tym interesowali:
@
źródło: comment_Qy73dv6LQGBN3cJzuDDHXZK1YsUumQqq.jpg
Pobierz- 1
Dlaczego zarobki w Polsce są takie niskie?
To znaczy, najniższa krajowa wynosi 1500zł. Co jest dla mnie śmieszne dlaczego?
Dlatego, że aby się utrzymać, trzeba wydać jeszcze raz tyle. Moim zdaniem minimalna krajowa powinna chociaż te równe 2kafle wynosić. Albo i więcej.
Dlaczego tego nie zrobią? Co w tym złego? Czyżbyśmy zbankrutowali jak #grecja ?
Każdemu żyłoby się lepiej, być może mniej Polaków wyjeżdżałoby zamieszkać za granicę.
- 12
Dlaczego zarobki w Polsce są takie niskie?
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarobki w Polsce nie są takie niskie, tylko państwo okrada cię z nich w stopniu tak ogromnym, że to aż boli. Ilość podatków jakie płacisz na każdym kroku przyprawia o zawrót głowy. Okrada cię, bo musi mieć na swoją administrację, biurokrację i niegospodarność. Na pensje budżetówki i przywileje niektórych grup zawodowych. To tak w skrócie.
nie ma to jak przypisywać zbiorczo
przymykam oko na twój pseudointelektualny wysryw boś ty #rozowypasek
@MrRAWHead1: nowe słowa dla ciebie na ten tydzień: hipokryzja, rozkład normalny
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Mam kartę debetową w PLN w PKO BP.
Będę nią płacić w kraju, którego walutą jest Euro.
Będę chciał zapłacić w PLN. Czyli, terminal mi powie jaka cena jest w EURO, jaka w PLN i sobie wybieram złotowki. Zapłacę pewnie po kurdie 4,5 - ale kij z tym.
Czy zapłacę do tego jeszcze jakieś opłaty, czy stawka podana na ekranie terminala to ostateczna opłata?
- 2
Złotówka jest słabszą walutą, więc euro drożeje.
- 0
- 0




















#waluty #euro #pln