Dobra współpraca Francji i Rzeczpospolitej - jak widać na takim układzie traci mocno Rosja.
Kastylia była moim sojusznikiem, dopóki nie połasiła się na moją Amerykę Północna, więc trzeba było łamać Tordesillas. Chyba już żałują zerwania sojuszu z BBB. A z ciekawostek, PLC sie narodziła dopiero w 1660, bo AI nie potrafiło Gdańska zdobyć.
#eu4
Kastylia była moim sojusznikiem, dopóki nie połasiła się na moją Amerykę Północna, więc trzeba było łamać Tordesillas. Chyba już żałują zerwania sojuszu z BBB. A z ciekawostek, PLC sie narodziła dopiero w 1660, bo AI nie potrafiło Gdańska zdobyć.
#eu4





























#eu4