Uff, pierwszy ironman za mną. Jak to wolno idzie w late game, to się w głowie nie mieści. Ogarnianie kilku frontów na raz to dramat.
Na koniec jeszcze postanowiłem sprawdzić, co się stanie, gdy dostanę 200 OE. Czułem się jak chirurg próbujący zaszyć tętnicę, gdy ktoś mu w losowych miejscach co chwilę dziurawi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zacząłem Kastylią i udało się trochę dziabnąć europy i świata. Afryka
D.....e - Uff, pierwszy ironman za mną. Jak to wolno idzie w late game, to się w głow...

źródło: comment_d6Pi91mdusDd5xzqE6jvlKDTFq3K2oHf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji tego że w nowym monthly bundle jest #stellaris to zastanawiam się nad kupnem. Kojarzy ktoś czy bywało taniej niż za te 12$?
Jak grający w #eu4 oceniają ostatnią gre paradoxu? Warto brać czy poczekać jeszcze z rok jak wypuszczą pare dlc?

Do tej pory grałem jedynie w eu3 i 4(ponad 800godzin).
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehhh macie tez tak, że po ok. 1650 roku ta gra robi się mega nudna? Wszystko się mega snowballuje i trzeba grać bardzo wolno jak chce się grać efektywnie, bo inaczej jest lipa jak się jest mega zblobowanym.

http://i.imgur.com/e3pcZFo.jpg

Chyba czas na dłuższą przerwę, bo już któryś run jest taki, ze po 1650 roku trzeba grać 10 lat / 4-5h żeby to wymasterować, a to nawet nie jest problem, tylko problemem jest
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xoltron: late game w eu4 jest fatalne, nic nie stoi praktycznie na przeszkodzie, nic nowego się nie odblokowuje, tylko blob blob blob, szkoda że nic z tym od tylu dodatków nie robią (niby absolutyzm jest i te ery teraz, no ale to jest ehhh i tak) :/
  • Odpowiedz
Kupiłem Mandate of Heaven, ale mam ciągle niezainstalowany. Co robić, żeby się pobrał?
#eu4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zolwixx: Najgorsze, że oni mają jakieś p------e ilości manpowera, wysoki force limit, dyscyplinę z tradycji, cavalry combat ability, do tego bonusy od janczarów jak dodasz do tego idee militarne to się robią nie do z-------a jak przyblobują.
  • Odpowiedz
@KuterPstragow: Turcja w tym okresie zaczynała odstawać od reszty Europy technologicznie i wojskowo. Pomimo olbrzymiej armii był to gigant na glinianych nogach po rządach kolejnych nieudaczników, kryzysów politycznych i oderwaniu kasty rządzącej od spraw państwa. Właściwie to był ostatni rzut Imperium na jaki ich było stać, po tym już cały czas się zwijali.
  • Odpowiedz