Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska gospodarka dostaje po dupie przez normy co2, firmy przenoszą się do Rumuni gdzie te normy mają w dupie.
A nie, czekaj Polska 690g co2 na kWh a Rumunia 230g co2 na kWh. Ponad dwa razy mniej. Firmy przenoszą się tam bo taniej i mogą reklamować się, że są czystsze? Ludzie na to zwracają uwagę?
Jeszcze raz. Polska gospodarka dostaje po dupie przez normy co2, firmy przenoszą się do Chin, gdzie te normy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Cayar: obniżenie kosztów produkcji jest nieistotne w biznesie? Czy cechy produktu które powodują, że twoja firma jest bardziej konkurencyjna w oczach konsumenta?
  • Odpowiedz
Wraz z właśnie wprowadzaną w życie w tym roku podnormą Euro 6e na miejsce Euro 6d zauważyłem, że Skody Fabie 1.0 MPI EVO 80 KM wyprodukowane od 04/24 będą miały minimalnie zmniejszoną prędkość maksymalną z 178 do 175 km/h i wydłużone przyśpieszenie 0 - 100 z 15,5 sek. do 15,7 sek.
Ciekawe dlaczego dokładnie. Nie tylko MPI. Np. 1.0 TSI EVO 95 KM straci v max z 195 do 190, oraz 0-100
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Nick_Login: Ja nie mam problemu, jak będzie tańsze i lepsze europejskie to kupię. Europejskie marki jakością też nie powalają, za to ceną już czasami tak XD.
Mam koreańskiego suva, mogę mieć chińczyka. Jedynie hinduskiego w życiu nie kupię.
  • Odpowiedz
Lol, ktoś nie podumał na Linkedinowym profilu Komisji Europejskiej.

Europe has delivered for gender equality.
For pay transparency, more women on boards and freedom for violence.
But the path to full equality is still long.
It requires attention and commitment every
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@oydamoydam: Szkoda, że Ardanowski po pierwsze nie wspomniał o Mercosurze z nazwy, a po drugie zaczął hipotetyzować na temat jakichś spisków dotyczących kontroli żywności w EU.
Rozmowy na temat tej umowy zostały ostatnio reaktywowane bo Hiszpania objęła przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej (i ma dobre kontakty z krajami Ameryki Łacińskiej), a co jeszcze ważniejsze, aby EU była konkurencyjna na rynku nowoczesnych technologii potrzebujemy rzadkich metali, których na terenie EU nie
  • Odpowiedz
@Pandillero: Brzmi jak bullshit, biorąc pod uwagę, że już dziś limit na płatność gotówką to 15k PLN. Okazywanie dowodu to by była niepotrzebna biurokracja, dużo sensowniej po prostu zmienić limit na 10k PLN. Dodam, że jeśli chodzi o całą EU to wg mnie nie ma takiego limitu obecnie, ale mają plan wprowadzić 10k EUR a więc polskie prawo już jest znacznie barziej restrykcyjne
  • Odpowiedz