#ciekawostki : kiiking to wymyślony w Estonii sport polegający na huśtaniu się na bardzo wysokiej huśtawce. Wygrywa ten, kto "przehuśta się" dookoła na prętach o większej długości - bowiem im są dłuższe, tym trudniej je porządnie rozbujać. Obecnie rekord wynosi 7,03 m.

To jeden z tych sportów, od których kręci się w głowie od samego patrzenia.

#estonia #sport #biletyautokarowe
BiletyAutokarowe - #ciekawostki : kiiking to wymyślony w Estonii sport polegający na ...

źródło: comment_V2jk6UMBGYz4hubDGFWBhCKAjEQtWcu6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#estonia #podroze

Mieszka ktoś w Estonii lub zaliczył dłuższy pobyt? Wybieram się niedługo na objazdówkę stopem i zamierzam zabawić tam nieco dłużej. Jacy są Estończycy? Jak z obozowaniem i piciem pod chmurka? Tolerancja dla narko?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu zabrałem się za uzupełnianie wpisów na moim pseudofotoblogu. Dokończyłem wrzucać zdjęcia z kwerendy, którą przeprowadzałem w Kopenhadze. Zapraszam też chętnych na wizytę w Tartu (Estonia) gdzie odbywała się konferencja Trollologiczna, w której uczestniczłem: Podróże Remigiusza - Tartu. Niedługo kolejna część z Tartu a potem - może jeszcze w przyszłym tygodniu pojawi się relacja z Rygi.

#podroze #blog #podrozeremigiusza #estonia #konferencja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli chodzi o chleby to polecam rukkipala, ciemny chleb, bardzo dobry. Do tego kohupiimapasta i kohuke na deser, mniam :) Ogólnie bardzo dobry i podobnej cenie co u nas nabiał, za to o wiele bardziej różnorodny.
  • Odpowiedz