@7uras: Ja ogólnie to nawet mniej jaram po zejściu do 0mg. Przez cały dzień potrafię może z pół baniaka grifina wyjarać max (czyli z 1,5-2ml) ale wieczorem już więcej schodzi, niemniej jednak myślę że tak w 5ml dziennie się zamykam, gdzie przed odstawieniem niko było i z 15-20 ml.
Sprzedam taki zestaw:
-Parownik Aspire Nautilus mini + jedna grzałka zamontowana w środku, użyta raz w celu sprawdzenia.
-4 nowe grzałki BVC 1.8 ohm do nautilus mini.
-Dodatkowa stalowa tubka z wizjerem do parownika nautilus mini.
-Zapasowy zbiornik kangertech protank 3 mini.
-2 baterie vapros spinner II 1650 mha - używane około pół roku.
- 1 bateria starszego typu vision spinner II 1300 mha - używana 1.5 roku z czego większość raczej
@sagu93:
Ego one jest beznadziejne, wieczne przecieki i baterie które mają zawyżoną pojemność, dobrze że nie kupiłeś.
Jak szukasz czegoś prostego i małego to najlepszy wydaje się joyetech ego aio jest bardzo dobry i mega tani.
Jeśli chcesz odrazu kupić dobry sprzęt z większym budżetem to jak koledzy doradzali evic mini + uwell crown, osobiście polecam joyetech cubis świetny nieprzeciekalny tank, najprostszy system wymiany grzałek i dolewania lq.
Do uwella musisz
@chupachupss: W sumie wszsytko masz wyłożone powyżej. Chyba Cubis lepiej Ci się sprawdzi.
Evic vtc mini z nim dobrze współgra.
Z tańszych opcji jest istick Pico (te same parametry co Evic, tylko mniejszy i tańszy), ale nie każdy atomizer na niego się zmieści a Cubisa
No, chyba, że chcesz kręcić własne grzałki, wtedy masz spory wybór dobrych tanków (Aromamizer Supreme jest bardzo fajny). Wtedy możliwe, że będziesz potrzebował mocniejszego zasilania (RX200,
@Hark: o, to Ci się spodoba. On ma tak zajedwabisty liquid flow control, że możesz mieć resztkę jednego liquidu w systemie, drugi, nowy w zbiorniku i nie mieszają się. Megawygoda np po Griffinie, gdzie tank zawsze miał resztki starego płynu.
@Dorken:
@Waspin: ogólnie dostałem do tej baterii kabel USB ale nawet z tego nie idzie. Z ładowarki od telefonu też nie rusza. Ani akumulator AWT i Samsung vtc 5 się nie ładuje. Osobiście podejrzewam że to coś z elektroniką ale jak go rozkrecilem to nie było widać żeby coś się przypalilo.
Przesadzacie panowie, fajna inicjatywa dla tych ktorzy epalenie traktuja juz w innych kategoriach niz tylko narzedzie do rzucenia palenia, i nie mówie tu o gimnazjalistach. @Smooke_pl zrobilibyscie w kielcach takie cos, jest nas tu troche vaperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ONGHi: Czyli jednak bez przerw będą oddawać lepiej smak? W gemini na claptonach z przerwami jest on zaskakujący, tak więc jestem ciekaw co będzie jak zamontuje tam jeszcze lepsze grzałki pod smak.
Miałem ochotę na tego #powerbank #xiaomi 1000mah ale jakoś nie mogłem się zdecydować, poza tym nie jest mi on jakoś mega potrzebny ale w podróży by zdał egzamin. W tym czasie dotarły do mnie baterie LG HG2 18650 do #epapieros #epapierosy i również rozglądałem się za ładowarką do nich. Tez już miałem na oku Xtar VC2 Plus ale pomyślałem że może uda się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ( matko bosko
@vgf_: to co wkleiłem w pierwszym poście to rzeczywiście badziewie nad badziewie. Tutaj znalazłem coś lepszego, napisane jest ze ładuje każda batke osobno TOMO V8-4 Intelligent Portable DIY Display Power Bank Box 18650 Battery Charger 5V2A Powerbank Case Tomos For Iphone(NO Battery)
http://s.aliexpress.com/MVvQBjia
(from AliExpress Android)

No Nic przemyśle to jeszcze dzisiaj