Wpis z mikrobloga

Witam. Wapuję już od 5 lat. Pamiętam czasy e papierosow wygladajacych jak papierosy. Niesamowicie #!$%@? mnie jak ktoś pali papierosy i nie rozumie, że wapowanie to przyszłość, zdrowie oraz idealny patent na wyrywanie lasek. Robienie dobrych #!$%@? chmur to jest coś po co żyje, gdyby nie cloud chasing i możliwość wapowania w zawodach prawdopodobnie bym był przegrany życiowo. Na półce w moim pokoju znajduje się 5 medali z vape zawodów. Jestem trzykrotnym mistrzem europy w kategorii "vapor cloud 200w", a moje płuca od grzalek sa juz niklowe i co? Powiem wam, ze zajebiście się z tym czuję. Na ostatnich zawodach poznalem zajebistą loszkę, rocznik 96, która tak jak ja wapuje w kategorii 200w. Jest #!$%@?ą 10/10 i nawet z ijusta jest w stanie zrobić chmurę jak Ty palaczu analogow na dripperze. Twoje płuca od dawno wypełnia smog i czerń, podczas gdy moje są ciągle zdrowe i wydolne. Świadczą o tym wyniki w zawodach. Skończcie gadać o tym, że wapowanie jest dla debili i przegrywow, bo to #!$%@? jest przyszłość, ciężko to zrozumiec?
VAPE IS FUTURE
VAPE IS LIFE
IT'S NOT SMOKE, IT'S VAPE
STOP SMOKE CIGARETES, START TO VAPE
VAPE CLOUD ISN'T SHITTY SMOKE
I LOVE VAPE

V/\

#pasta #heheszki #vapenation #epapierosy #epapieros #gif
M.....e - Witam. Wapuję już od 5 lat. Pamiętam czasy e papierosow wygladajacych jak p...

źródło: comment_6dMWXm8lEbvK5wwEd89URA9mY3V6jQFz.gif

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hininja: Mogę powiedzieć że mocno przesadzasz. Jest różnica pomiędzy smrodem tytoniowym wydobywającym się z normalnego papierosa, a zapachem będącego skutkiem ubocznym wapowania, który.. no cóż, jest zależny od tego, jakiego liquidu używasz (analogia do perfum).
Niektóre mogą śmierdzieć szczochami, inne mieć zapach fiołków, dlatego błędem jest z góry stwierdzenie "epapierosy śmierdzo, fuj".

@Ranger to samo do Ciebie.
  • Odpowiedz