Jest ktoś chętny na małą wymianę? Mam 4 liquidy z MaiArt i w zasadzie nie są złe, ale zamówiłem je w celach eksperymentalnych - wynik eksperymentu jest taki, że "ciasteczkowe" liquidy to nie moja bajka. Banana biscuit, Nugat, Apfelstrudel i Amphore (to akurat tytoniowy, ale jak na moje to dokładnie AM4A od Inawery) - wszystkie 3mg, buteleczki 10ml, w 70-80% pełne.
Wymieniłbym się na jakieś inne płyny deserowe (kontynuacja eksperymentu): waniliowe, kremy,
@reborn: Zerknij na stronę w ich profilu, nic z zampla nie próbowałem, ale jakościowo PuRa polecam bo świetne to mają. Osobiście jadę na samogonach, a nie p1 czy cuś także nie to że polecam bo polecam :)
Użytkuje epapierosa juz od jakichś 2 lat. Chciałbym iść teraz o krój wyżej i kupić sobie jakiegoś moda. I tu pytanie. Jaki kupić żeby bateria starczała na cały dzień? Najlepiej jakby był na dwa ogniwa. Jaki do tego parownik żeby łatwo sie kręciło grzałki. Czytałem cos ze ud zephyrus jest w miarę dobry. Może ktoś cos polecić? Druga sprawa, to ze prawdopobnie będę zamawiał z #gearbest jak sie ma sprawa VAT i
@Klofta: w skrócie chodzi o to, że grzałki w dobrym atomizerze odparowują masę liquidu. Smak jest wspaniały, chmura ogromna, ale nadal jest to masa liquidu. Raczej 6mg to max, co człowiek jest w stanie wytrzymać bez bólu głowy i arytmii. A co do zużycia - u mnie te 20ml to spokojnie leci dziennie. Ale ponieważ robię samogony, 1800ml bazy zero kosztuje poniżej 40zł. Do tego nikotyna i aromaty - 10ml wychodzi
@reborn: lepiej oddaje smak na nieskomplikowanych setupach. wrzucasz w derri zwykly kanthal i jedziesz. z velo tez da sie sporo wycisnac, ale wypada chociaz skretke wrzucic - duzy airflow i generalnie duzo miejsca pod top capem sprawia, ze proste setupy daja troche bardziej 'sucha' chmure. z tym ze to niuanse ktore sie wylapuje po przetestowaniu paru rda; przy przesiadce z tanka i tak bedziesz bardzo mile zaskoczony. ;-)
Coś orzeźwiającego polecicie co idzie wypalić w dużej ilości? Black Pompom mi się przejadł, Snake Oil to nie moja bajka, Nana Cream mi został ale jest za słodki żeby go konsumować w dużych ilościach. Chciałem Waterblasta ale widzę, że ten Eukaliptus niedostępny i na eplynach i na edymie
#mojliquid #epapieros
@Adziorroo: Polecam Coolberry (tylko daj 1% mentholu zamiast 2%), a z orzeźwiających to bardzo mi jeszcze ostatnio podpasowała mieszanka białego grejfruta z inawery (10%), mentholu (mniej niż 1%) i koolady (2-3%).

Jeśli chodzi o eukaliptusa to eukaliptus z miętą inawery jest OK, tylko #!$%@? mocny.
Byłem na badaniach rynku, z kategorii #epapierosy Także małe #ama
W badaniu brało udział około 20 osób + 20kobiet ( ), w grupach po 6 osób +prowadzący, zadający pytania.
Kazali przynieść swojego epeta, i w grupie było:
2 kolesi z egonami (jeden jakiegoś tanioszczaka 3 letniego, drugi spinner 2 +volimizer v3 volisha)
3 kolesi z modami (jeden kupił 2 miesiące temu evica mini i cleito, drugi
Nie chce ktoś wymienić black pompom na coś z zampleboxa? W sensie, że ja dam to coś z zample ( ͡º ͜ʖ͡º) Robiłem sam i mi nie podszedł a każdy to tutaj zachwala, więc może coś robię źle. Jeśli są jacyś chętni, to proszę o pisanie tutaj :)
#epapieros #epapierosy
@Hark: Akurat miałem dzis robic, ale skończyły mi sie juz na niego aromaty. Jutro bede jechał kupic i znów robie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem wychodzą mi eleganckie, znajomi tez mówią, ze git
Czy jeszcze ktoś ma problem z samogonami na bazie inawery? Mam na myśli fakt, że przy wapowaniu czuję się jakbym wapował igły wbijające się w gardło. Nie chodzi o metaliczny posmak a bardziej o to, że nie mogę się tym zaciągnąć na płuca bo dym kłuje mnie w gardło a jakiś gimboliquid (bo akurat taki mam pod ręką) daje radę i da się to palić. Jakieś pomysły?

#epapieros #epapierosy
@Tylko_Japonki: kup sobie z techlandlabu albo Biomusu glikol i glicerynę. 1800ml vazy zero (czyli kilo gliceryny i litr glikolu) wychodzi z dostawą kurierem poniżej 40zł. Do tego baza 36mg z edymu (np Hangsen) i masz supertanie wapowanie.