Jest ktoś chętny na małą wymianę? Mam 4 liquidy z MaiArt i w zasadzie nie są złe, ale zamówiłem je w celach eksperymentalnych - wynik eksperymentu jest taki, że "ciasteczkowe" liquidy to nie moja bajka. Banana biscuit, Nugat, Apfelstrudel i Amphore (to akurat tytoniowy, ale jak na moje to dokładnie AM4A od Inawery) - wszystkie 3mg, buteleczki 10ml, w 70-80% pełne.
Wymieniłbym się na jakieś inne płyny deserowe (kontynuacja eksperymentu): waniliowe, kremy,
Wymieniłbym się na jakieś inne płyny deserowe (kontynuacja eksperymentu): waniliowe, kremy,

























#epapieros #epapierosy