
7uras
Miraski jak to u was jest z epetami i imprezami alkoholowymi? Bo u mnie wygląda to tak, że przy jednym/czterech piwkach spokojnie sobie wapuje ale przy większych ilościach, gdy procenty zaczynają uderzać to zauważyłem, że gdzieś w głowie odzywa mi się głosik mówiący: " zostaw to juras, jeszcze zrzucisz/zepsujesz/zgubisz lepiej zajaraj fajka" no i #!$%@? no i kończy się tak, że resztę wieczoru kopce tradycyjne ( ͡° ʖ̯ ͡°
- sagu93
- Cronox
- 77LatBedeNiedojrzaly



























