Miraski jak to u was jest z epetami i imprezami alkoholowymi? Bo u mnie wygląda to tak, że przy jednym/czterech piwkach spokojnie sobie wapuje ale przy większych ilościach, gdy procenty zaczynają uderzać to zauważyłem, że gdzieś w głowie odzywa mi się głosik mówiący: " zostaw to juras, jeszcze zrzucisz/zepsujesz/zgubisz lepiej zajaraj fajka" no i #!$%@? no i kończy się tak, że resztę wieczoru kopce tradycyjne ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 6
Małe chwalę się( ͡° ͜ʖ ͡°) doszedł prezent że stanów. Na pierwszy ogień poszedł Wonder worm, I jest to pierwszy mój kontakt z liquidzie premium. Smak przyjemny ale myślałem że w porównaniu do moich samogonow będzie bania rozebrana a widzę że nie odbiegają jakoś strasznie ( ͡ ͜ʖ ͡) #epapieros #epapierosy #mojliquid
Pobierz sir - Małe chwalę się( ͡° ͜ʖ ͡°) doszedł prezent że stanów. Na pierwszy ogień poszedł...
źródło: comment_JndXnODu0qEHI5w0kzue3QZVrmfJUXE4.jpg
@Waspin: no chciałem spróbować więc nie patrzałem na cenę i nie namawiałem na odkup nikogo :P ale btw da się taniej dostać no bo nawet po 4zl za $ to jest 80zl
Murki, dobra będzie ta baza atmos lab ? Jak rozcieńczę taką samą tylko 0 to będzie spoko ?
https://e-dym.pl/pl/bazy-i-aromaty/463-atmos-lab-baza-pg-12mg-100ml.html

Mam baze Optimum, ale chyba jednak wolę coś na glikolu, żeby chociaż trochę było uczucie jak przy zwykłym kiepie, przy optimum to tylko para wodna i smak.

I drugie pytanie, potrzebuję aromatu cygarowego i orzecha laskowego, coś z atmos lab się nada ? Najbardziej się obawiam aromatu cygarowego, jest szansa, żeby w ogóle
@ajakmyslisz: każą z każą możesz mieszać, policz sobie tylko stężenia jakie chcesz osiągnąć - wez sobie zmieszaj kilka małych buteleczek - np 40/60 30/70 VG/PG, pamietaj też, że wszystkie aromaty są też na bazie PG, więc w docelowym liquidzie Ci podnoszą stężenie PG
Mam pytanie do użytkowników Efest LUC v4. Po przytrzymaniu przycisku ładowarka sie wyłącza, czy wyłącza sie tylko ekranik, czy co sie dzieje? Bo tak sie zastanawiam, a w instrukcji i w internecie sie nie doszukałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros
Mircy poratujcie. Komputer mi nie widzi mojego evica mini. Już z miesiąc temu zaczęły się problemy z portem USB (czasem nie ładował, trzeba było odpowiednio ustawić), wczoraj aktualizowałem soft do 3.02 i wyłączył się w trakcie aktualizowania, przez co się zbrickował. Pojechałem do e-dymu i miły pan mi naprawił (serio, szczerze polecam e-dym na Powstańców Śląskich w Warszawie) w ten sposób, że po prostu podłączył go do kompa u siebie i bez
#epapieros #epapierosy #cuboid
Chyba mój cuboid zdycha...
To że przycisk latał od nowości ok
To iż na niektórych parownikach wali atomizer short to jeszcze przeboleje (na innych bateriach działają bez problemu)
No ale to już zaczyna mnie wkurzać - nie ma styku gdzieś na płytce - gdy go przechylam to się wyłącza... Kupilem inne baterie to samo..
https://youtu.be/oASe3BJnkzY

Trzeba wysłać do e-dymu na reklamacie - najpierw niech tylko odpiszą w sprawie niedosłanej
Drill - #epapieros #epapierosy #cuboid
Chyba mój cuboid zdycha... 
To że przycisk l...
@7uras: mało. :) Ja ucinam pasek o szerokości równej, lub nawet odrobinę mniejszej niż wewnętrzna średnica grzałki (2,4mm w moim przypadku) i odrywam zewnętrzne warstwy. Muji mocno zwiększa swoją objętość, kiedy jest nasączona, więc spokojnie uda Ci się zakryć/wypełnić kanały od liquidu.

Jeżeli masz grzałki o dużej średnicy wewnętrznej, spróbuj poucinać końcówki pod kątem, bo inaczej będziesz miał zbyt dużo waty i prawdopodobnie będzie ona dotykać kanału przepływu powietrza (co może
@7uras: ja na grzałki 2,5mm robię Scottish wick roll z połowy grubości płatka. Czyli rozciągam tą połowę aż jest "przezroczysta", ucinam końce po ok centymetrze z obu stron, to dzielę na pół i zawijam skórką do wewnątrz. Ma z trudem wchodzić (aż trzeba grzałki trzymać). Pierścienia w ogóle nie zdejmuję. Potem łapię rolkę i naciągam wzdłuż kanału na jego zewnątrz i odcinam tuż pod dolną krawędzią pierścienia, całość napuszam i wtykam
Murki z #epapieros - mam problem. Kupiłem sobie polecany tu zestaw (evic mini + cubis), wszystko złożyłem wraz z firmowa grzałka (Clapton 1,5 ohm - była w komplecie). Nalalem liquidu i próbuje przypadać - no i tu problem, bo dumy praktycznie zero, syczy jak cholera i co najgorsze - czasem wyrzuca kropelkę liquidu poza ustnik :( na grzałce napisane 8-20 W to ustawiłem 10, opór sie zgadza, napięcie 3.91. Co robię złe?