@karoleeek: jak robisz samogony, to 12, 9 i 6mg proponuję, ale z mojego doświadczenia - daj mu sklepowe, w opakowaniu, wiesz "real deal", potem, jak go poczęstujesz z szemranej butelki z naklejką i napisem ręcznym czymś zajebistym, to zrozumie czemu warto pędzić ;)
@noobek: O, właśnie tak się zastanawiałem nad czymś takim, ale nie wiedziałem jak to do końca działa. Po prostu adres placówki PP i po iluś dniach przychodzę spytać, czy już jest?
Podłączam się do pytania. Ry4 double mi osobiście nie przypadł do gustu. Szukam czegoś w stylu 555 z BM, i jeszcze nie trafiłem na coś podobnego
Zamówiłem dzisiaj nowego boxa i zastanawia mnie jedna kwestia. Mianowicie jeżeli 20 maja wejdzie w życie ta ustawa o międzynarodowym zakazie handlu epapsami to co się stanie z moją paczką jeżeli nie dojdzie to tego czasu? Urząd ją zatrzyma czy raczej na zasadzie "prawo nie działa wstecz" zostanie do mnie puszczona?
#epapieros
@CruzeN: przesiewając różne informacje (często sprzeczne) w internetach, wyczytałem, że do 20 maja 2017 można spokojnie handlować tym co zostało wprowadzone przed którymśtam któregośtam. Więc paczka spokojnie powinna przejść. Tym bardziej że została zakupiona i wysłana przed wejściem w życie przepisów.
EDIT:
o, coś takiego wyczytałem:

Art. 8. Wyroby tytoniowe wyprodukowane lub wprowadzone do obrotu oraz oznakowane zgodnie z dotychczasowymi przepisami przed dniem 28 lutego 2017 r., papierosy elektroniczne lub pojemniki
Crius złapał mi jakieś luzy, między szkłem a bazą, jakieś pomysły jak to dokręcić? Pod pinem jest jakaś śrubka albo coś w tym stylu? Nie chcę na razie kombinować a może ktoś miał podobny problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
Co tu się właśnie odmirkowało, stoję sobie na przystanku i widzę, że na ławeczce siedzi sobie starszy pan, który trzymał laskę w ręku. Myślę sobie podejdę i zagadam bo widziałem, ze w ręku miał #epapieros . Gdy podszedłem bliżej to rozpoznałem evica vtc mini i griffina. Dowiedziałem się, że dostał od wnuka, żeby nie truł się zwykłymi fajkami, a wnuk ciagle zmienia te epapierosy to oddał mu starego. Mocy liquidu nie znał,
Dotarł do mnie dzisiaj IJOY Tornado. Nowe RTA projektowane pod 4 i 6 (trzeba kupić osobny deck) grzałek.
Zalety:
+ jakość wykonania nie jest tragiczna, gwinty trochę skrzypią (ale cena nie jest jakaś kosmiczna -ok 90cbn)
+ szeroki deck, można spokojnie wcisnąć spore grzałki
sporo zapasowych oringów, 2 śrubki, 2 gotowe grzałki twisted (chyba kanthal, ale jaka średnica nie wiem), kluczyk (wyrobił się od razu ale mam na szczęście śrubokręt adekwatnego typu)
Pobierz teh4esz - Dotarł do mnie dzisiaj IJOY Tornado. Nowe RTA projektowane pod 4 i 6 (trzeb...
źródło: comment_uaI0HTzCqSZ75Ha22WZZVGbPsjuDeC8F.jpg
@teh4esz: No ja w sumie robię tak, jak @vgf_: napisał. Może różnica w tym, że używam Scottish wick roll z połowy grubości płatka. Czyli dzielę płatek bawełny na pół po grubości, rozciągam aż będzie przezroczysty, obcinam po ok 2 cm z każdego końca (inaczej w grzałkę 2,5mm nie wejdzie), zwijam w rolkę i jak wsadzam, to tak naprawdę "wkręcam" knot w grzałkę (czyli jest dość ciasno).
@teh4esz: z całego płatka 6x5 tylko że pół jego grubości po prostu. Masz wrażenie, że jest za dużo, jak montujesz to słabsze grzałki się rozjeżdżają a na koniec zero wycieków, zero dry hitów. Wickuję tak w sumie wszystko jak leci - Griffina, aromamizera zwykłego, supreme, derringera... Jak brzmi głupio a działa to noe jest głupie :)