miraski nauka stem engine:
po pierwsze primo: jak zaznacza że grzałka będzie dual czy dual serial? velocity w griffin.
po drugie primo: oporność całej grzałki jest obliczona czy tylko jednej z dwóch? biorę dual chce połówkę wychodzi 10 wrapsow to na stronę czyli jedną grzałke czy na dwie grzałki po 5?
#epapieros #epapierosy
po pierwsze primo: jak zaznacza że grzałka będzie dual czy dual serial? velocity w griffin.
po drugie primo: oporność całej grzałki jest obliczona czy tylko jednej z dwóch? biorę dual chce połówkę wychodzi 10 wrapsow to na stronę czyli jedną grzałke czy na dwie grzałki po 5?
#epapieros #epapierosy


























#epapieros #epapierosy
Edit: i chyba dodali więcek własnych TCR'ów (M1 do M3) ale widzisz je tylko jak są ustawione.