Witam. Dziś ogarnąłem, że mam Soft na Evicu 3.00 a jest 3.02 więc sobie go zaktualizowałem. Nie widziałem, żadnej zmiany prócz nowego trybu za "Bypassem". Nie wiem co to jest i do czego służy widzę tylko dziwne kreseczki i zmianę watów. Do czego to jest i co to robi? I czy nie pominąłem żadnej innej nowości? Coś jeszcze się zmieniło może? Z góry dzięki i pozdrawiam. :)
#epapieros #epapierosy
@MrEmsik: w 3.02 możesz wgrać własne logo, tryb "start" jest pod Cubisa, zmienili nieco tryb SS316L (nieco inny tcr). Do tego to odejmowanie watów w trybie TC i to chyba tyle.
Edit: i chyba dodali więcek własnych TCR'ów (M1 do M3) ale widzisz je tylko jak są ustawione.
miraski nauka stem engine:
po pierwsze primo: jak zaznacza że grzałka będzie dual czy dual serial? velocity w griffin.
po drugie primo: oporność całej grzałki jest obliczona czy tylko jednej z dwóch? biorę dual chce połówkę wychodzi 10 wrapsow to na stronę czyli jedną grzałke czy na dwie grzałki po 5?
#epapieros #epapierosy
Poleciłby ktoś jakieś fajne miksy do zrobienia? Mam takie aromaty ale mogę coś dokupić jakby co :-)

Owocowe Dragonfruit (TPA) Strawberry Ripe (TPA) Cherry Extract (TPA) Orange Mandarin (TPA) Blueberry Wild (TPA) Watermelon (TPA) Blackcurrant (TPA) Green Apple (TPA) Peach (TPA) Pineapple (INW) Mango (INW)
Miętopodobne Spearmint (TPA) Menthol (Vapable) Koolada (TPA)
Kremowe Creams Bavarian Cream (TPA) Sweet Cream (TPA) Banana Cream (TPA)
Inne Double Chocolate Clear (TPA) RY4 Double (TPA) Graham
Też wam Waty spadają na Wismecu rx200? Niby nie jest to ani uciążliwe ani nic, ale nie wiem czy z elektroniką wszystko ok. Mam ustawione 30W i codziennie spadało o jakieś 0,2 jako, że # nieboperfekcjonistów to podkręcałem do równego, ale teraz nie ruszałem i 28,8W. Nie wcisnęło się przypadkiem bo zablokowałem więc nie wiem wtf? Czy nie ma czym się przejmować? Mogły jeszcze śrubki na grzałce dać dupska bo to griffin,
@Patri295: widocznie ten typ tak ma, tylko że zrozumiałe jest to w przypadku mechów ale nie zrozumiałe przy elektronikach. Teraz o 0,1 mi spadło w przeciągu godziny gdzie...był wyłączony i nieużywany
@Grann: aromamizer supreme. 24mm, 7ml pojemnosci, duzy deck velocity, top fill, dobra regulacja air flow, dzialajaca regulacja lq flow, mad titz cloudz 4 dayz, zajebisty smak nawet przy nieskomplikowanych setupach. wickowanie nie wymaga jakiegos specjalnego zachodu - wick na tyle dlugi, zeby koncowki 'lezaly' na dnie basenu przykrywajac lq hole (przynajmniej na muji scottish roll). ogolnie jedyny tank wart porownywania z rda moim zdaniem. jedyny minus to drip tip (steam crave
#epapieros #epapierosy
Dałbym coilporn, ale to nie coilporn w zasadzie.
Zrobiłem BVC na Griffinie - 5 zwojów, dual Clapton z twistowanym wnętrzem 0,4ohm.
Idea była taka, żeby powietrze z dziur poszło środkiem grzałek i dopiero dalej.
Samo skręcenie i założenie na deck - moment, wickowanie oczywiście tragiczne. Z połowy grubości płatka wyciąłem 4 małe trójkątne kawałki. Jeden róg pod pierścień, reszta do owijki.
Lata na 75W bez dryhitów, ale jest trochę za
Pobierz Waspin - #epapieros #epapierosy
Dałbym coilporn, ale to nie coilporn w zasadzie.
Zrob...
źródło: comment_I4tVIyAkHU0RkqjH08ntDfYptmlJzeCQ.jpg
Witam. Jakoś w przyszłym tygodniu kumpel będzie zamawiał coś z E-dymu więc stwierdziłem, że zamówię sobie przy okazji jakieś fajne aromaty. Co polecacie z dostępnych tam aromatów i koncentratów? Chodzi mi głównie o palenie singli, coś co się nie znudzi zbyt szybko i nie ma dziwnych posmaków. A i wg są jakieś kwaskowate aromaty bo na takich mi najbardziej zależy, lecz jak coś kupie to słodsze od poprzedniego, a na nic kwaskowatego
Mireczki, od dwóch dni jestem posiadaczem Gemini w kolorze czarnym, muszę go Wam polecić - wg. mnie bije Griffina oraz Criusa o głowę. Polecam! Jedynie FiberFreaks nie umiem układać i była cała brązowa to wymieniłem na Muji, niedługo gdzieś w Lublinie ogarnę kogoś kto by mnie nauczył. ( ) #epapieros #epapierosy
@Dorken: Działa. Ustawiłem tryb TCR zgodnie z pdfem od joyetecha i działa idealnie. Jedynie czeka mnie kupno słabszych liquidów, bo przy 18tce to ma się wrażenie, jakby zaraz miałoby ci wypalić gardło
@Waspin: 4ml to bardzo słabo, griffin ma 3,5 i praktycznie po kilka razy dziennie musiałem go tankować kiedyś, a z tego co widziałem to sporo kopcisz więc 5-6 razy dziennie to...kiepsko trochę, pewnie zaraz wyjdzie powiększony
@Tabak89: @Waspin: Mam supreme i classica, nie potrafię zrozumieć, jak aromamizer(jakakolwiek wersja) może przeciekać(nie zamykam jc a 80% czasu oba parowniki spędzają w pozycji leżącej), według mnie to jeden z najszczelniejszych parowników. Większa wersja - 7ml jest wręcz idealna, wystarcza mi na cały dzień spokojnego wapowania - clapton 8 zwojów 2,5mm ok 5,5oma. Oczywiście da się wywapować cały zbiorniczek w dziesięć minut, szczególnie, że ma przeciąg dużo większy niż zwykły
Mirki, od wczoraj posiadam subtank mini od kangertecha. Zauważyłem pewien problem (albo wydaje mi się, że to jest problem). Otóż jak mam zamontowaną bazę OCC to w tanku wciąż jest trochę liquidu, a jest on już poziomem niżej od dziur z watą. Jak ta wata będzie się nasączać, aby wypalić do końca liquid w tanku?
#epapieros
@Oleczek24: nie będzie. na subtanku nie wapuje się jak już jest na poziomie dziur, bo jakiekolwiek przychylenie powoduje że któraś dziura nie będzie miała liquidy i będziesz wapowal to co masz na wacie a nie będzie przepływu liquidu.
mirki chce zrobić zapas nikotyny. w edymie sprzedają 1Kg o mocy 36mg za 199zł
1Kg - czyli jakieś mixy z wodą, wole nie mieć wody żeby nie "szczelało"
3.6% nikotyna
44.2% gliceryna
44.2% glikol propylenowy
8% woda demineralizowana 

ale wracając do tematu, to dobra oderta? są lepsze?
moze być i mocniejszy towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy
@Waspin: to za 199 jest w litrówce. Ja też mam w 50ml. i to polecam choć wychodzi z 4 dychy drożej ale 1sze fajne butle na lq zostają, 2gie duużo większa trwałość (w lodówce mi 3 litry tego leży - ważność koniec '17 - i poleży z rok dłużej zapewne) - no chyba, że na handel to wtedy śmiało 6 litrów robisz na raz ( ͡º ͜ʖ͡º