Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Oszczer
via Android- 4
konto usunięte
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Oszczer
- 1
@kiwi_kiwi_kiwi: #wybaczciemi
- 4
avocado 24 i staggered fused clapton 2x0.3/0.16 ID 2,4mm w dualu 0.35 ohm.
jeden wrap za duzo - spory rampup time na pierwszym wdechu. co do samego avocado 24 - zdecydowanie za krotki driptip do 'goracych' setupow, moze zawieszenie grzalek nizej zniwelowaloby ryzyko wypalenia kubkow smakowych (przyzwyczajony do velo ulozylem grzalki na rowno z wierzcholkami postow; uczycie jak lizanie grila przez folie aluminiowa ;-)). jesli chodzi o smak, to na rowni z
jeden wrap za duzo - spory rampup time na pierwszym wdechu. co do samego avocado 24 - zdecydowanie za krotki driptip do 'goracych' setupow, moze zawieszenie grzalek nizej zniwelowaloby ryzyko wypalenia kubkow smakowych (przyzwyczajony do velo ulozylem grzalki na rowno z wierzcholkami postow; uczycie jak lizanie grila przez folie aluminiowa ;-)). jesli chodzi o smak, to na rowni z
źródło: comment_MzYIKx0yauJAXCHdeuIdRXZpvjlDmvZN.jpg
Pobierz- 9
@Aou: @Nabucho: portal ze smiesznymi obrazkami, to i dowcip sie czasem trafi. a czasem (q.e.d. w Waszym wypadku) boldupienie bez powodu. od tego sa tagi, zeby sobie odsiac posty ad. ktorych nie ma sie nic (sensownego) do powiedzenia. milego dnia, choc zapewne wszystkie sa mile, skoro nie macie wiekszych problemow niz czyjes zabawki niepasujace do 'Waszej' piaskownicy :-)
- 1
@wzr1one: Moim zdaniem jest dość bezpieczny - nie da się go "wyłamać" na uszczelkach do tyłu bo ma dłuższy kołnierz niż uszczelki, więc się opiera.
#epapieros #epapierosy #vapenation drogie Mirabelki i Mirki, co zepsulem w setupie grzałki, że po odcięciu zasilania grzałka syczy jeszcse przez sekundę a po paru minutach wapczenia zaczyna bobrzyc?
#epapieros #provog3
Provog venture 3 pulse. Kupiony trzy tygodnie temu. Właśnie bobrzy mi już trzecia grzałka 0.3ohm. Pierwsza wytrzymała ponad tydzień, druga troszkę krócej. A trzecia cztery dni. Możliwe, że ściągam za duże chmury, ale nie przegrzewam jej i nie wysuszam. Dostaje kilka kropel na watke przy uzupełnieniu. Gdzieś pewnie popełniam błąd.
Provog venture 3 pulse. Kupiony trzy tygodnie temu. Właśnie bobrzy mi już trzecia grzałka 0.3ohm. Pierwsza wytrzymała ponad tydzień, druga troszkę krócej. A trzecia cztery dni. Możliwe, że ściągam za duże chmury, ale nie przegrzewam jej i nie wysuszam. Dostaje kilka kropel na watke przy uzupełnieniu. Gdzieś pewnie popełniam błąd.
@Waspin: provog akurat jest dobrym sprzętem, tylko nie każdego stać żeby wydać na niego 250zł.
@Grubasje_banany: musisz mocno zalać tą grzalke przed użyciem. najlepiej mieć jakiś gęsty liquidu pokroju liqueen hv albo samogon 60vg
@Grubasje_banany: musisz mocno zalać tą grzalke przed użyciem. najlepiej mieć jakiś gęsty liquidu pokroju liqueen hv albo samogon 60vg
@Grubasje_banany: A najlepiej idź do salonu gdzie kupiłeś jak siedzi ktoś ogarnięty to Ci pokaże co i jak po kolei
- 2

- 3
Nowy evic i evic mini :)
Będzie zegarek :D
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo-mini/
#newecig #epapieros #epapierosy #vapenation
Będzie zegarek :D
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo/
http://www.joyetech.com/product/evic-vtwo-mini/
#newecig #epapieros #epapierosy #vapenation
Mam coś powyzej 70-80 buteleczek. Plastikowe-szklane ( 50,30,20,10) ml. Rozne. Wszystkie do #epapieros #epapierosy . Chce je spieniezyc. Ile to moze byc warte? I gdzie to wystawic?
- 1
Czym różnią się te wersje derringera z ft? Którą wybrać? Ewentualnie coś innego za nie duże piniondze ( ͡º ͜ʖ͡º)
klona velocity juz mam
#epapierosy #epapieros
klona velocity juz mam
#epapierosy #epapieros
@7uras: bazami i rodzajami metalu z ktorego sa wykonane
- 0
@IsraelKilman: jestem ślepy... dzięki :D
- 4
Jest i Avocado 24. I wiecie co? Zakochałem się w tym sprzęcie od pierwszego wejrzenia ʕ•ᴥ•ʔ
Piękny sprzęt, banalnie prosty do zamontowania grzałek i wickowania. Ma świetny dostęp do grzałek w razie problemów i równie łatwo się go napełnia bo nie trzeba się martwić czy coś się wyleje (zbiornik jest na dole). Założyłem dwa claptony z muji ukręcone na 0,38 ohma. Świetny smak, świetna chmura, bardzo dobry airflow. Sprzęt
Piękny sprzęt, banalnie prosty do zamontowania grzałek i wickowania. Ma świetny dostęp do grzałek w razie problemów i równie łatwo się go napełnia bo nie trzeba się martwić czy coś się wyleje (zbiornik jest na dole). Założyłem dwa claptony z muji ukręcone na 0,38 ohma. Świetny smak, świetna chmura, bardzo dobry airflow. Sprzęt
źródło: comment_TC0gSuquBPzQvveRdiEBrDk4MN21OdkL.jpg
PobierzZacząłem robić własne liquidy z baz optimum w edymie i mam wrażenie, że są strasznie słabe. Wcześniej paliłem ekingowskie 3mg i 6mg jak nie było 3 - 6 to było trochę za dużo, 3 to optymalnie. Kupiłem bazę 6mg i moim zdaniem w ogóle nie ma w niej nikotyny. Odpaliłem kilka buteleczek - nic nie wyczuwam, ani drapania w gardle, ani skutków nikotyny. Przez to palę jak smok, a istick30W najpojemniejszy to
- 1
@Oszczer: no właśnie 3 butelki mi poszły już, bo narobiłem liqidów na zapas. Spróbuję zaraz z innej buteleczki.
Swoją drogą - nic się nie stanie jak zaleję samą bazą bez aromatu i spróbuję ją palić?
@SmileyRipper: nie brzmi to zbyt wygodnie, ale jak nie będzie wyjścia by brać gotowce, to trzeba będzie spróbować. Niestety "gracja" to nie jest moje drugie imię, musiałbym kupić cały kombinezon ochronny chyba. :D
Swoją drogą - nic się nie stanie jak zaleję samą bazą bez aromatu i spróbuję ją palić?
@SmileyRipper: nie brzmi to zbyt wygodnie, ale jak nie będzie wyjścia by brać gotowce, to trzeba będzie spróbować. Niestety "gracja" to nie jest moje drugie imię, musiałbym kupić cały kombinezon ochronny chyba. :D
@pcmasterrace: @pcmasterrace: hmm przerabiałem kilka power smoke i właśnie teraz palę 6 vpg plus tą samą co w linku - złego słowa nie powiem. Imo najlepsze bazy w e-dymie :P ale patrząc na optimum - dokładnie wszystko jest możliwe, że trafiłeś na oba zera w przypadku inawery ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ps. Właśnie sprawdziłem etykiety VPG Plus 43%PG 48%VG 5% woda demineralizowana 3% etylomlthol.
Właśnie skręciłem grzałke do mojego Subomxa Mini, wyszło 0,7omha, zalałem liquidem, ale coś drapie w gardle dym, chyba, że to wina samego liquidu? Liquid to Pan Chmurka 6mg. Dym zimny.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@CiekawskiJ: foty wrzuc jakies. bez fot ciezko o jakas konkretna opinie. :-)
- 1
Wymieniałem wczoraj grzałke w Cubisie, z Claptona 1.5Ohm 8-20W na SS316 0.5ohm 15-30W. Pali mi się o wiele gorzej, gardło mnie normalnie boli po paleniu tego, przy oddychaniu świszcze, liquid czasami pryska i parzy mnie w język, gdy ustawiłem na kontrole temperatury po około 3sekundach temperatura jest w 'protection'. Jak po prostu naciskam na przycisk, to leci sam dym z atomizera.
Co może być tego przyczyną? Evic vtc mini + cubis
Z
Co może być tego przyczyną? Evic vtc mini + cubis
Z
@elgahir: do tej srodek sie zostawia a zakrapla po brzegach.
- 1
#epapierosy, #epapieros, #vapenation
Muszę się pochwalić swoim smakoorgazmem.
Kajtek lite V3.1 od ehpro.
Grzałka 1,6 om na kanthalu 0,3.
Liquid : Strawberry Fog lezakowany dokladnie 17 dni.
Smak tak nieziemsko dobry w porównaniu do sprzętu który mam już głęboko w szafie (Nautilus mini i melo 3 mini ) ze
Muszę się pochwalić swoim smakoorgazmem.
Kajtek lite V3.1 od ehpro.
Grzałka 1,6 om na kanthalu 0,3.
Liquid : Strawberry Fog lezakowany dokladnie 17 dni.
Smak tak nieziemsko dobry w porównaniu do sprzętu który mam już głęboko w szafie (Nautilus mini i melo 3 mini ) ze
źródło: comment_ztFpA9wgDhItmMxF5QsdwRkGz7hM1cUZ.jpg
Pobierz- 1
Edym :) kajtek lite plus V3 ehpro
@mmaraxx: nie maja kurde:/
- 7
Mireczki z #epapierosy #epapieros potrzebuje #pomocy.
Mam mod innokin cool fire 4 I chciałbym się zaopatrzyć w atomizer od sense- herakles plus. Moje pytanie to: czy będzie to pasować do siebie, niby gwint ten sam ale może być tak że będzie się przegrzewac itp.. :(
Jest ktoś kto na tym się zna? :(
Mam mod innokin cool fire 4 I chciałbym się zaopatrzyć w atomizer od sense- herakles plus. Moje pytanie to: czy będzie to pasować do siebie, niby gwint ten sam ale może być tak że będzie się przegrzewac itp.. :(
Jest ktoś kto na tym się zna? :(
- 1
Witam mireczki, posiadam evic vtc mini + cubis - zastanawiam się, czy jest sens kupować lepszy atomizer, bo mam 'wolna' gotówkę. I tak mysle, czy zakupienie droższego atomizera, poprawi smak i ogólnie przyjemność z palenia.
Jeżeli uważacie, że tak to co byście polecili do 150zł?
Z góry dzieki!
#epapieros #epapierosy #vapenation
Jeżeli uważacie, że tak to co byście polecili do 150zł?
Z góry dzieki!
#epapieros #epapierosy #vapenation
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jezeli wolisz swiety /suchy/ spokuj to zostan przy kubusiu - ja jestem malo cierpliwy i nie chce mi sie walczyc z setupami wiec co rusz narzekam na wycieki z kolejnych parownikow... Ale wiem ze chec poznania nowosci jest nie do zatrzymania wiec kup cos duzego /ja aktualnie mam griffin 25/, troche drutu /clapton, jakis ss/ i ciesz sie nowymi doznaniami :D
1. Gemini czy griffin?
2. Jaki drut na początek do kręcenia grzalek?
3. Muji czy fiber freaks?
4. Warto kupić jakiś zestaw dla majsterkowicza? Jeśli tak to jaki?
Nie pogardze linkami, najlepiej edym.
2. Jaki drut na początek do kręcenia grzalek?
3. Muji czy fiber freaks?
4. Warto kupić jakiś zestaw dla majsterkowicza? Jeśli tak to jaki?
Nie pogardze linkami, najlepiej edym.
- 0
- 1
@teh4esz: kurde, myślałem że piszesz o fiberfreaks. Waciki kosmetyczne to się nazywa i powinny być 2 rozmiary.
Edit. Szit - zostały im tylko duże za 27zł... One też są spoko, tylko gorzej dzielić.
Edit. Szit - zostały im tylko duże za 27zł... One też są spoko, tylko gorzej dzielić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MajkiGee: go green
- 13
- 1
Mirki wiem że kupie pytanie, ale właśnie kupiłem RBA do Cubisa. Jest to moje pierwsze RBA. Czy te grzałki również się zalewa przed pierwszym użyciem? Mam skroplić watkę? Na jakich watach polecacie wapować? #epapieros #epapierosy
- 1
#epapierosy #epapieros Mirki sprzedam Cuboida 150W kolor srebrny. Nowa sztuka w folii wersja z e-dymu. Dodaje paragon do gwarancji. Dostałem nowego po odesłaniu na gwarancję a w międzyczasie kupiłem nowego w stacjonarnym bo nie miałem innego zasilania. Cena 150PLN
@IsraelKilman: a nie, sory. Na stronie jest napisane : ZWROT PRODUKTU
Masz na to aż 100dni!
Masz na to aż 100dni!
- 0
@IsraelKilman: 100dni już minęło. Używanego przecież nie wezmą. Chcę sprzedać tego co mi wymienili, a pierwotny zakup był ponad 100 dni temu.




















