Od jutra robię eksperyment. Z różowym zamieniliśmy fajki na #epapieros i to na mnie spadła rola specjalisty ds. utrzymania e-palenia. Ogólnie to ja kręcę grzałki, zmieniam watki i oczywiście mieszam liquidy. Eksperyment polega na tym, że przestaję dolewać bazy z nikotyną na rzecz zwykłego glikolu. Różowy nie będzie o tym wiedział. Jestem ciekaw czy pokapuje się, że coś jest nie tak, czy bedzie chodzić #!$%@? itp. Dodam, że u niej uzaleznienie od
Mirki jak działa wysyłka przez singapore post? Ostanią aktualizacje statusu mam 3 maja (teoretycznie wysyłka) a jak klikam w numer przesyłki to przenosi mnie na strone singpost. Jest dobrze czy coś się #!$%@?ło? Przy zamawianiu wybrałem registered air mail


#fasttech #epapierosy #epapieros
Mirki, w tym tygodniu kupuję moda evic vtc mini. Szukam od jakiegoś czasu poradnika do tych wszystkich ustawień, kiedy zwiększać waty, kiedy omy itp itd. Znam prawo Ohma, ale chcę po prostu wszystko o tym wiedzieć. Zapodacie jakimś dobrym artykułem? Moja wiedza kończy się na tym, że im mniejsza jest oporność na grzałce tym większa chmurka wychodzi.

#epapieros #epapierosy
@beer_man: parki są jednymi z bardziej ssacych liquid...
@thePiter: jak chcesz małą liqudossalnosc to microcoil :) drut 0.5 kręcony na wkrecie o średnicy 2.5mm tak żeby między zwojami przerwy były :) mniej zjada liquidu trochę a i smakuje dość. A co do liquidow.. Ja dziennie kasuje od 20 do 50ml. Kupiłem składniki i zrobiłem 10l bazy xD kisi się w baniakach pp 5l :d polecam ^^
#epapieros #epapierosy
Ja ponownie w sprawie naszego małego wykopowego projektu FAQ, raport z postępów:
Idzie całkiem nieźle, mamy 16 stron, brakuje nam jeszcze m.in. doszlifować dział z propozycjami oraz dział z poradnikiem na temat samogonów. Na pokładzie mamy @beer_man @vgf_ @hjrhombre @Waspin @reborn
Kto ma ochotę poświęcić trochę czasu i podzielić się swoją wiedzą, spostrzeżeniami, aby skomponować kompedium wiedzy dla nowych vaperów zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz xardas060 - #epapieros #epapierosy
Ja ponownie w sprawie naszego małego wykopowego p...
źródło: comment_LrtaGA8uLpyesLjCQHUY2QRoKfIIHgGo.jpg
@Smooke_pl: I tak się u was nie zaopatruję, ale weźcie Arbuza, bo jest świetny. Custard u mnie leżakuje i pachnie wybornie, więc w smaku pewnie to samo. Czarna porzeczka również świetna.
edit: widzę, że już macie je na stanie, więc pytacie, co jeszcze. Kajam się. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do sprzedania:
WISMEC Reulaux RX200 - używany bardzo mało nie widać śladów + guma, ale średnio wyględna - 150zł
3x Akumulator Samsung INR18650-30Q 3000mAh - po jakichś 4-5 cyklach - 80zł
Ładowarka Efest LUC v4 (kompletny zestaw) - tak samo z 4-5 cykli ładowania - 80zł
Geekvape Griffin RTA Tank 3,5ML praktycznie kompletny zestaw bez 1 śrubki zapasowej bo jak wiadomo są kiepskiej jakości (ale jeszcze 1 w zapasie) - 85zł

Duperele:
@m423: Wybaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i od razu nieco wyjaśniam - też bym zsumował, ale gdzieś na jakimś kanale o wapowaniu, gościu mówił że się nie sumuje.

Oczywiście jeśli ktoś to przeczyta, i widzi że się mylę proszę o sprostowanie.
@reborn: Zapomniałem napisac o najważniejszym. Oczywista sprawa ale to jak z rzeczami, ktore gdy się już ma - nie da się już bez nich życ, czyli:

- napełnianie od góry
- mozliwość odcięcia zbiornika z płynem tym pokrętełkiem
Mam do was pytanie.
Palicie lub paliliście papierosy?

"Mógłbym wyjechać z tekstem "Wiem jak cię wyleczyć drogi palaczu" lub "Chcesz rzucić palenie, wpłać na moje konto 20 złoty, a telepatycznie cię z niego wyleczę". Oczywiście robię sobie żarty, ale naprawdę znam sposób na zerwanie z nim"

http://hacerking.blogspot.com/2015/02/prosty-sposob-by-przestac-palic.html

#papierosy #epapieros #niebieskiepaski #rozowepaski #hacerking
Pobierz hacerking - Mam do was pytanie. 
Palicie lub paliliście papierosy? 

"Mógłbym wyje...
źródło: comment_YE7khgzYp3cUUounZ9C1T5ad77NKdv3b.jpg

Palisz papierosy?

  • Tak 26.5% (181)
  • Nigdy nie paliłem 50.0% (341)
  • Paliłem, ale rzuciłem 18.6% (127)
  • Sprawdzam 4.8% (33)

Oddanych głosów: 682

Muszę się pochwalić :-)
Doszły do mnie większe zakupy z FT a w nich między innymi pp 5 metrów claptona i aliena. No i zabrałem się za build z aliena do mojego criusa. Podchodziłem 3 razy zanim grzałki się zmieściły. Wniosek taki że średnica większa niż 2,5mm nie wejdzie a i z tą miałem problem i musiałem "pchac" grzałki dość blisko słupków. Finał jest taki że 5 wrapów aliena na średnicy 2,5mm