Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

porcja na wieczór a zaczynamy od #gearbest
LINK - W magazynie zostały jeszcze 122 sztuki odkurzacza #chuwi #ilife v5 pro
LINK - ładowarka do ogniw w tym #18650 za 23,49$
LINK - IJOY Limitless Dual Post RDTA do #epapieros za 19,05$
LINK - #xiaomi MiBand 2 jest za 33,59$

za to na #banggood
LINK - 15% rabatu na akcesoria do telefonów z tym
Pobierz cebula_online - Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

porcja na wieczór a zaczynamy od #gearbest 
...
źródło: comment_3yhQbWHO1qjJTkWSL6DGPdfw4XAm9S8W.jpg
@kasu: zasada (nie nasza, producentów) jest taka, że skoro rzucasz za pomocą elektronika zwykłe szlugi, to spokojnie stać Cię na wydatek 1-miesięcznej równowartości wypalanych papierosów. Generalnie poniżej progu wymienionego przez kol. Oszczera nie ma nic, co byłoby w stanie zadowolić w zasadzie kogokolwiek.
Używam epapierosów od dłuższego czasu, ale chciałbym się przerzucić na jakiegoś moda. I tutaj pojawia się mój problem. Nie mam o tym zielonego pojęcia i potrzebuję Waszej pomocy. Przejrzałem odpowiednie tagi, ale nie rozumiem co drugiego słowa z tego co piszecie. Chciałbym po prostu po zamówieniu otworzyć paczkę, połączyć odpowiednie części, nalać liquid i cieszyć się zakupem :) Zależy mi na prostocie - kupuję liquidy, kupuję grzałki i to cała praca jaką
@Glans: e-dym miał urodziny i na wszystkie bazy i aromaty są rabaty po -25%/-30%, więc za bazę 12mg 50ml wychodzi 7.50 zł, za aromaty po 7-14 zł, darmowe wysyłki na pocztę mają(odbiór w punkcie, sto razy lepsze niż listonosz, dostajesz sms i odbierasz w pp)
Mirki kupilem baze i aromaty i chce stworzyc swoj wlasny pierwszy liquid. Na stroine z przepisem podaja takie o to proporcje..

Aromat Producent Stężenie
Bavarian Cream TPA 2%
Dragonfruit TPA 14%
Vanilla Swirl TPA 4%

Czy dobrze robie zakladajac, ze jeśli 10ml to 100% to te skladniki to będzie w sumie 20% czyli 20ml a reszta to baza? Czyli 8ml bazy + 1,4ml dragonfruit, 0,2ml bavarian cream i 0,4 vanilii?

drugie pytanie..
@Oszczer: Po prostu jeżeli już komuś pomagam to staram się to robić jak najlepiej.
@FILEmoniusz: Generalnie tutaj każą Ci osiągnąć proporcje 50/50. Dodając podane aromaty osiągniesz 40/60. To nie jest najgorszy wynik, ale mogłoby być znacznie lepiej.
W tym samym przepisie na innej stronie polecają proporcje 80/20.
http://e-liquid-recipes.com/recipe/49221/Sucker+punch+clone+50ml
W gruncie rzeczy te proporcje zależą tylko i wyłącznie od Ciebie, to Ty wiesz jakiej góry używasz, oraz jak bardzo gęstego liquidu
@weeden: Przerzuciłem się z pierwszego tritona na zepka v2 i byłem zadowolony, ale tylko dzięki temu, że chciałem kręcić własne setupy, bo fabryczne grzałki to porażka. Nie wiem, może teraz jest z nimi lepiej, ale te pierwsze jakoś dziwnie cuchnęły.

Baza velo może jest lepsza na początek kręcenia, nie miałem, ale ta z zepka, mimo, że mała, to nie była jakaś ciężka do ogarnięcia.
Owszem, trzeba się trochę pogimnastykować jak pisze
#mojliquid #epapierosy #epapieros

Znajoma chce, żebym zrobił jej liquid zbliżony w smaku do Ice Tea Lemon od Dr. Jacka. Ktoś zna jakiś aromat który by tutaj pasował, ewentualnie łączył ktoś jakieś i poleca?

I drugie pytanie... Skąd bierzecie glikol i glicerynę? Wcześniej brałem z allegro od biomusa, ale teraz nie mogę coś aukcji znaleźć...